Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.711
Cevap
620
Favori
1.177.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gömmeye gerek yok miboxta altyazıyı vlc player ile seçip izleyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yeniadam

gömmeye gerek yok miboxta altyazıyı vlc player ile seçip izleyebilirsin.

Teşekkür ederim hocam. :)

• tivimate iptv player uygulaması 1 yıllık  33 lira 99 kuruş 5 kullanıcı ya dakar kullanılabiliyor ortak almak isteyen varsa pm den ulaşabilir..

• yeniadam Y kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı yeni aldım şimdi geldi. Akşam kurduktan sonra uygulamayı Bi incelemem gerek. Aslında size ortak olabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tandemetu

Hocam cihazı yeni aldım şimdi geldi. Akşam kurduktan sonra uygulamayı Bi incelemem gerek. Aslında size ortak olabilirim.

hayırlı olsun, tabi hocam

• inat tv hiç kullanışlı değil yok reklam yok fare lazım birde neyi seçtiği belli değil,nette başka versiyonumu varki?

ben vavoo yu gencer mini bundle kurdum geç açıyor ama sonuçta açıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: yeniadam

arkadaşlar telefondan ya da bilgisayardan bir text dosyasının içindeki yazıları kopyalayıp mibox a yapıştırabileceğimiz bi uygulama veya bunun pratik bi yöntemi var mı ?

• Tivimate hakkında şikayetler var. Araştırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Ne gibi hocam ( gerçi ben ..... Li kullanıyorum )

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Maalesef hocam. Mobil uygulamasında o kolaylık var ama nedense tv uygulamasında yapmamışlar.

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam sağolun. En sonunda Vodafone Tv yi de denememiz gerekecek anlaşılan :)

Bu arada Tüm platformlarda olan en iyi uygulama Bein connect ne yazıkki. Vodafone Tv Lg ve AppleTv de yok, Dsmart Go da AppleTv de yok. Tv+ Lg Tv de de yok ki, sanirim Samsung da da yoktur. BluTv de saydığım platformlarda var ama, Önceki yayınlari izleyemediginiz için, Tv uygulaması olarak kullanisli değil.

Bein connect bu açılardan diğer platformlardan önde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ana ekranda bu çıkmaya başladı. Kapatma seçeneği de yok. Nerden geldi niye geldi anlamadım

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Ne gibi hocam ( gerçi ben ..... Li kullanıyorum )
    ....li versiyonda hesap çalma olaylarından bahsediliyor hocam. Mümkün mertebe modlu uygulama kullanmamalı bence :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt

5 arkadaş toplanıp alalım bence

• Beninconnectte canlı tv yokmuyudu ben bulmadim

• Purple TV ye güncelleme geldi. 1.1.4 sürümüne geçti. Çalışmayan sürümü tekrar deneyin bakalım içinden güncelleme görecek mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 2 Kasım 2020; 23:36:43 >
  • Arkadaşlar Google home üzerinden telefon ekranı yansıtmak istedim ancak görüntü çok dondu bu modemle ilgili bir durum mu

• Arkadaşlar selam, mi box s sahibiyim. torrentten indirdiğim 4K HDR film veya dizileri (H265) olanları açtığım zaman ya çok kasıla kasıla dura dura devam ediyor görüntü ya da ara sıra micro stuttering denen kasmalar oluyor. Bunu nasıl çözebiliriz? Neredeyse tüm playerları denedim ama hepsinde de aynı sorunu yaşıyorum. MX Player HW+ ile denedim onda da aynı. VLC falan hak getire. Bu cihazın özelliği 4K HDR oynatabilmesi değil miydi bunları niye oynatamıyor? 20gb de olsa 50gb de olsa oynatamıyor sinir bozucu. Düz 4k da falan sorun yok sadece H265 olanlarda sorun var.

• Seyirtürk açılmıyo başka uygulama var mı dizi film için

• İmdb 500 listesini içinde barındıran bi uygulama keşfetsek harika olur

• Paralı da olsa alıcam böyle bir uygulama ya da internet sitesi biliyor musunuz ? İmdb top 250 listesi için

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.