Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Keenetic iyi modemdir kullanıyorum memnunum. Özellikleri ve özelleştirilebilir bileşenleri olması güzel. Antenleri güçlü. 2.4 ghzden 5 ghz e otomatik geçiş band tercih ayarları ve bağlantıyı sınırlama gibi özellikler güzel. Tavsiye ederim ben.

• Watched ücretsiz nasıl izlenebilir? 5 dakikadan sonra üyelik istiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bukalemn B kullanıcısına yanıt
    1.0.2 sürümünü yükleyin

• Bur_ak47 B kullanıcısına yanıt
    Nasıl yükleyebiliriz. Bu işlerden pek anlamıyorum

• bukalemn B kullanıcısına yanıt
    Ben direkt playstoredan yüklediğimde 1.0.2 olarak geldi. Sizde farklı sürümse APK olarak yüklemeniz gerekir. İnternette mi box APK yükleme diye aratırsanız farklı kaynaklarda çeşitli anlatımlar var onlara bakarak yapabilirsiniz.

• Teşekkürler

• Başka alternatif uygulamalar var mı canlı TV için?

• Watched 1.02 kullanıyorum. Bazı kanallarda görüntü yok ama sadece ses geliyor. Dün akşam başladı daha önce yoktu. Mesela Leo TV. Sizde de öyle mi?

• ssavtak kullanıcısına yanıt

beleş ip tv den sorunsuzluk beklemek• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •  aşağı yukarı çoğu paralı kanalda oluyor bazen görüntü gelmez ses gelir yada dakikada bir donar yada görüntü donuk donuk ilerler beleş hurmadan bukadar oluyor malesef sorunsuzluk istiyorsanız paralı ip tv alacaksınız onlar bile 0 sorun değilde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Ekim 2020; 15:21:18 >
  • seyirturkte hiç bir zaman platform kanalları olmadı(kendi dedikeri tabii, scriptlerinden bir şekilde kaçan kanallar varsa ben bilemem, zaten kendileride öyle diyorlar), paralı olan kısımlada iptv, film ve dizilerin alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoiz -- 21 Ekim 2020; 16:11:5 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Modem,tv,mi box yanyana. İp tv'izlerken donmalar oluyor internette sorun yok pc'den açtığımda yağ gibi akıyor mi box'ta yapmamız gereken extra bir ayar varmı?

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Ayar simgesine tıklayıp video oynatıcıyı native veya MPV ile değiştirin düzelecektir.

• sefiluzman kullanıcısına yanıt
    Sadece MPV ile çalışıyor Watched diğerinde bütün kanallar play back error veriyor.

• ergin967 kullanıcısına yanıt
    Ethernet ile denediniz mi

• striders kullanıcısına yanıt

Maalesef aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: ergin967

Arkadaşlar merhaba,

Modem,tv,mi box yanyana. İp tv'izlerken donmalar oluyor internette sorun yok pc'den açtığımda yağ gibi akıyor mi box'ta yapmamız gereken extra bir ayar varmı?

Valla ben ip tv olarak Smart IPTV kullanıyorum. Bir kere para veriyorsunuz ama ben çok memnunum donma vs hiç yaşamadım. Ücretsiz ip tv apk larıda var tabi ama Smart IPTV tarayıcıdan yükleme özelliği çok iyi bence.

• Ben ip TV yi aldığım yerin programını kullanıyorum bugüne kadar ip TV kullanmıyormuşuz.

• ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    İptv için tivimate uygulamasını kullanın arkadaşlar şu anda en revaçta olan uygulama. Çoğunu kullandım ama bu gerçekten bir numara

• quote:

Orijinalden alıntı: ergin967

Arkadaşlar merhaba,

Merhabalar, mi box'ın wifi kalitesi kötü. Eğer modeminizde 5ghz var ise onunla bağlanın, ya da ugreen usb hub ile ethernet kablosu ile bağlanın. Daha stabil olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    İp TV nereden aldınız ?

• 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.