Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben kodiyi ve tutkvod kurdum ve kanalları izliyorum ancak History bir türlü bulamadım. Siz blliyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • t@rik kullanıcısına yanıt
    ApkTime diye bir market uygulama içinde ismini hatırlayamadığım bir tv uygulamasında türkçe hd olarak birçok kanal çalışan bir apk vardı. Hdtv gibi bi şeydi. İçinde dünya kanalları ve türk kanalları ile belgesel ve sinema kanalları vardı. Tabi paralı türkçe futbol kanalları çalışmıyor. Ama belgeseller var ben ip tv kullanmıyorum. Premium netflix yetiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askin.tc -- 13 Aralık 2019; 21:59:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tomacco T kullanıcısına yanıt
    https://dosya.co/rk7o65ew2shx/repository.turkvod-2.2.1__1_.zip.html

Buradan eklentiyi indirebilirsiniz.

• askin.tc kullanıcısına yanıt
    Eğer aklınıza gelirse paylaşırsanız sevinirim.

• t@rik kullanıcısına yanıt
    APKTime 2.2 indir içinde full bi çok uygulama var. İçinde dünya kanalları veren uygulamalar var. İndir sene beğendiğini kullan apdoite gibi bir market

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askin.tc -- 13 Aralık 2019; 22:3:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suhagunduz

Arkadaşlar Merhaba,

Ben Evde Turkcell TV + kullanıyorum. Sözleşmem biteceği için interneti değiştireceğim haliyle tv plus ı da iade edeceğim. Vodafone internetine geçmeyi planlıyorum. Fiyatları daha uygun. Turkcell fiber alt yapısını kullanıyor. Ayrıca Vodafone TV kullanımıda veriyor.

Uydu, LNB, receiver falan ugrasmak istemiyorum. Mi Box üzerinden canlı yayın akışını izleyebildiğimiz harici uygulamalar gibi ya da turkcell tv + veya vodafon tv gibi uygulamaları (apk) kurup rahatça canlı yayın tv izleyebiliyor muyuz?

Anlatmaya çalıştığım netflix youtubedan daha çok standart tv yayın akışı gerekli bana. Randıman alabilir miyim tecrübeli arkadaşların yorumlarını rica ediyorum.

Teşekkürler
    Bu konuda fikri olan yok mudur? Turkcell Tv + ya da farklı bir tv uygulama apksını kurup online olarak canlı yayın izleyebilir miyim takılmadan yada tv gibi kanal geçişi yapabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suhagunduz -- 13 Aralık 2019; 22:47:40 >

• suhagunduz S kullanıcısına yanıt
    Tv+ uygulaması var zaten kendi mağazasında onun dısında da ıptv seçeneği var. Takılma kısmıda açıkcası internetinle alakalı daha çok

• askin.tc kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Deneyeceğim.
    Youtube dan baktım herşeyi aynı yaptım ama bende turkvod çıkmadı. Oyüzden sordum.
    Harici apk ları hangi programı mi box kurarak yüklersem sıkıntı yaşamam?
  • suhagunduz S kullanıcısına yanıt
    Turkcel plus üyeliğim var. Sorunsuz çalışıyor.
  • Play store da stremio uygulamasını aratınca çıkmıyor, onu da ayrıca apk olarak kurmak lazım?
    Apk telefon için çıkyor onu mu kuracağız?
    Evet muhtemelen o çalışır, kendiniz apk dosyası yapabiliyorsaniz böyle daha güvenli

• APK ve zip dosyalarını kurup yüklemem yapmak için mi box a hangi programı yüklediniz?

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juniperi -- 14 Aralık 2019; 12:48:4 >

• Mi Tv Box Kumandasına Mouse Modu Ekleme Mause Toogle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N7K -- 14 Aralık 2019; 9:51:9 >

X-plore File manager
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lonelycatgames.Xplore

• Arkadaşlar beinconnect apk indirdim ancak açmak için Ayarlar—->uygulamalar dan açmam gerekiyor. Ana ekrana ya da uygulamalar ekranına getirmenin bir yolu yok mu?

• cekabu kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam maö yayın kalitesi nasıl sorunsuz çalışıyormu

• Hocam gayet iyi kalitede bir sıkıntı yok. maç linki arama derdi de kalktı. Black friday de iyi denk geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cekabu

Hocam gayet iyi kalitede bir sıkıntı yok. maç linki arama derdi de kalktı. Black friday de iyi denk geldi.
    hocam film kategorisindeki filmleri izleyebiliyormusunuz?
    ben istediğim filme tıklayınca ana sayfaya atıyor filmi izleyemiyorum.ama dizi içerikleri sorunsuz izliyorum.
    apk yı nerden indirdiniz siz?

ana sayfada uygulamaların sonunda + ya tıklayıp daha fazla uygulama seçeneğinden connecti seçip ana ekrana getirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaplinn -- 14 Aralık 2019; 11:6:1 >
  • Air mouse’ları neden kullanıyosunuz ekstra faydası var mı? Telefona Google’ın AndoridTv uygulamasını kurdum hem kumanda görevi görüyo hemde klavye fare olarak telefonu kullanabiliyorum.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.