Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.631
Cevap
620
Favori
1.172.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: memis0051

Srlam. Trendyol'dan Mi box sipariş etmistim bugün kurulum yapmak istedik ama tv'ye görüntü gelmiyor. Hdmi seçtik yine olmadı. Kablo başka cihazda çalışıyor. Sizce tv box bozuk mudur?
    sana gelen cihaz bozuk olabilir, iade/değişim iste.
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Peki bu cihazın Hdmi kablosu kullanımı tek yönlü mü? Cihaz tv'ye görüntü vermemişti kablonun uçlarını yer değiştirince sorun kalmadı çalışıyor. Her cihazda böyle mi acaba bilen varsa cevap lütfen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Peki bu cihazın Hdmi kablosu kullanımı tek yönlü mü? Cihaz tv'ye görüntü vermemişti kablonun uçlarını yer değiştirince sorun kalmadı çalışıyor. Her cihazda böyle mi acaba bilen varsa cevap lütfen.
    belki kablo yüzündendir. normalde hdmi kablosunun yönü yok, her türlü çalışır. belki ilk seferinde tam oturtamamışsındır.
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Aslında cihazi bugün satmiştim ilk yorumda detaya girmedim. Alan kişi cihaz çalişmadi dedi sonra 15tl ye kablo aldim çalişti dedi daha sonra bu sefer de sikinti var goruntu gidip geliyor dedi ve cihazi iade etti. Bu sırada Altındagdan Sincana iki kez gitti geldi acıdım ama benlik bir durum da yok. Cihaz sorunsuz çalışıyor şu an. Olacağı varmış dedik helalleştik.

• quote:

Orijinalden alıntı: hx100

Merhaba bende kontrol ettim ama güncelleme yok acaba siz nereden güncellediniz ?
    Hocam güncelleme ota üzerinden gelmedi. Şubat ayında gelecekmiş. Betayı İnternette bulup flasha atıp yükledim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haqoco kullanıcısına yanıt
    Tv full hd ise netflix en fazla 1080p izleyebilirsiniz

• haqoco kullanıcısına yanıt
    Teşekürler

• quote:

Orijinalden alıntı: t@rik

Arkadaşlar tutkvod üzerinden Belgesel kanalı olan History izlemek istiyorum, ancak bulamadım. Bilen var mı?
    Öne çıkartayım...
  • Merhaba arkadaşlar,
    Cihazı 5 Aralıkta hepsiburada dan sipariş ettim dün elime ulaştı.
    Kargo sıkıntısı yaşayan arkadaşlar hepsijet mail adresine mail atabilir.

Kodi ve puffin gibi uygulamaları yükledim ama açıkçası tam olarak ne işe yaradığını anlyamadım.
    100 sayfa olmuş sondan başa okuyorum ama kısaca özet geçebilecek bir arkadaşımız var ise makbule geçer.

hdfilm cehennemi dizibox gibi sitelerden film izlemek, Telefonu klavye olarak kullanmak istiyorum. Elimdeki kablosuz logitech mouse ve klavyeyi direk bağlayabilir miyim?
    Teşekkürler şimdiden.
  • tomacco T kullanıcısına yanıt
    Hepsijetin mail adresi ney paylaşır mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

3 Aralık'tan beri kargoda (HepsiJet) gözüküyor. Telefonları açan yok, canlı desteğe yazan yok. Belli ki ürün ellerinde yok. Ellerinde olmayan ürünü "aynı gün kargo" etiketiyle sunuyorlar bir de. Aslında bunu gerçekleştiriyorlar da, kargoya verildi gösteriyorlar.(!)

Aynı durumda olan var mı?
    Çok ilginç hocam. 2 ve 6 aralıkta verdiğim iki sipariş de geldi. Satıcı HB. Aynı gün kargoya verilmiş göründü bende ama ptt kargoda çok kaldı.

• Bugün dağıtıma çıktı gözüküyor.

• DrPowerX kullanıcısına yanıt
    info@hepsijet.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomacco -- 13 Aralık 2019; 12:44:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: floperx

Merhaba Arkadaşlar,

Ben normalde Fire tv stick 4K kullanıyorum. Netflix ve iptv için. Cihazdan çok memnunum. Wifi falan sorunsuz. Ne iptv'de ne de netflix'de hiç bir sorun yaşamıyorum. Ancak google merkezli akıllı ev sistemi kuruyorum. Fire tv stick amazon alexa desteklediği google asistant desteklemediği için Mi box S mi alsam diye düşünüyorum. Burada sizlere bir kaç sorum olacak. Yanıtlayabilirseniz çok memnun olurum.

1. Wifi sorunu yaşıyor musunuz? (Turkcell superonline kullanıyorum.)
    2. Ben fire tv stick'de tv'yi kontrol edebiliyorum. Aç kapa ses aç kıs vs vs. (arc üzerinden oluyor sanırım.) Siz Mi box S'de tv'yi kontrol edebiliyor musunuz? Mesela kapat düğmesine basınca tv kapanıyor mu? Ses kısıp açınca tv'nin mi box'ın mı sesi açılıyor?
    3. Eğer 2.sorunun cevabı evet ise telefondan google asistant üzerinden tv'ye veya box'a komut vermeyi denediniz mi?
    Yardımcı olabilecek var mı?
  • floperx kullanıcısına yanıt
    Geçmiş sayfalarda bu konular çokça geçmişti

• Arkadaşlar Merhaba,

Ben Evde Turkcell TV + kullanıyorum. Sözleşmem biteceği için interneti değiştireceğim haliyle tv plus ı da iade edeceğim. Vodafone internetine geçmeyi planlıyorum. Fiyatları daha uygun. Turkcell fiber alt yapısını kullanıyor. Ayrıca Vodafone TV kullanımıda veriyor.

Uydu, LNB, receiver falan ugrasmak istemiyorum. Mi Box üzerinden canlı yayın akışını izleyebildiğimiz harici uygulamalar gibi ya da turkcell tv + veya vodafon tv gibi uygulamaları (apk) kurup rahatça canlı yayın tv izleyebiliyor muyuz?

Anlatmaya çalıştığım netflix youtubedan daha çok standart tv yayın akışı gerekli bana. Randıman alabilir miyim tecrübeli arkadaşların yorumlarını rica ediyorum.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suhagunduz -- 13 Aralık 2019; 21:41:22 >
  • arkadaşlar kodiden turkvod u yükleyemedim.
    youtubedan videoları izledim ama bende turkvod çıkmıyor.
    Güncel kaynak adı nedir?
  • Mi Box ile gamepad kullanan var mı?

Retro oyunlar için emulator yüklemeyi düşünüyorum, kodi eklentisinine rastladimda. Street fighter falan

• google chrome tarayıcısını kurabilir miyiz?
    dizibox ve hdfilm cehenneminden film dizi nasıl izlenebilir?
  • tomacco T kullanıcısına yanıt
    Kodi ve içine eklenti olarak turkvod kur. Tüm film siteleri reklamsız elinin altında.
    Kodiye eklenti kurmayı Youtube tan öğrenebilirsin. İlla tarayıcı kuracaksan mouse un varsa firefox apk sını indir harici kur. Eklentiler de çalışıyor adblocker kurup reklamsız sitelerde daha rahat gezebilirsin.
    Apk olarak tv olmayan sürümü ravsiye ederim. O daha iyi eklenti ekleniyor.
    Firefox https://firefox.tr.uptodown.com/android/download

Kodi turkvod Repo zip
    https://filebin.net/imis8mm9a5c44x83/repository.turkvod.zip?t=vqcef5ti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askin.tc -- 13 Aralık 2019; 21:51:38 >
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.