Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (457. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hepsiburada'da 300 TL şu anda,https://forum.donanimhaber.com/mi-band-6-220--150370697 bu konudaki indirimler ile birleştirilip 220'ye de alınıyormuş sanırım. Türkçe dil mevcutsa fark yok bildiğim kadarıyla. Neredeyse 1 yıldır Mi Band 5 kullanıyorum, garantiye işim hiç düşmedi/düşeceğini de sanmıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ernkrts kullanıcısına yanıt
    Telefonunuz ile bağlantısını kaldırın ve tekrar bağlayın. Uygulamanın yeniden giriş yapmanızı istemesinin sebebi genel sanırım, geçenlerde bende de aynı şekilde giriş yapmamı istedi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba yeni güncelleme gelmiş nasıl deneyen oldu mu bende de hesaptan atma oldu yeniden kurdum

• Benim de 2.kez hesap çıkışı yaptı. Tekrar Mi hesabını ekledim bu sefer bileklik de silinmiş ve eşleştiremiyorum şu an. Bilekliği sıfırlayıp deneyin diyor.

Mi Fit'i sildim tekrar yükledim bakalım olacak mı.

• Mi band 6 da da arabada giderken adım sayım işliyor mu acaba? Bu özelliği düzelttiler mi merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sdk.JK

Mi band 6 da da arabada giderken adım sayım işliyor mu acaba? Bu özelliği düzelttiler mi merak ettim.

Tam adim sayisi karsilastirmadim ama isledigini dusunmuyorum cunku gecenlerde karsiya gectim arabayla ve adim sayisi ayni civardaydi.

Bir de Davranis Etiketleme diye bir sey var Mi Fit ten yapiliyor orada surus var. Hic kullanmadim gerci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sdk.JK S kullanıcısına yanıt
    Titreşimden dolayı sayabiliyor tüm modeller. Çok stabil bir sürüş olsa yani araba ya da direksiyon titreşimi sıfır olsa saymaz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 7 Eylül 2021; 9:28:6 >
  • Miui 12 ye geçtim ve telefonda gelen aramalarda isim yazmıyor. Ayarlarında gelen arama aktif ve kişi bilgilerini göster açık şekilde. Bir türlü çözemedim var mı bununla ilgilidir bir fikri olan?

• Mi band 6 da türkçe karakter desteği var mı?

• Samsung Galaxy Note 8 kullanıyorum. Sizce Galaxy Fit2 mi alsam yoksa Mi Band 6 mı? Çok kararsız kaldım. Çok benzer ürünler. Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• Arkadaşlar Mi Band 4 ve 5 için orjinali aratmayan kullandığınız tavsiye edebileceğiniz bir kordon var mı ?

• Sizce
    Mi Band 6Honor band 5 mi yada
    amazfit band 5 mi almaliyim neden? Almayin dediğinizin eksileri nedir?

• Aliexpres den Mi Band almayı düşünüyorum. CN versiyonunu ile Global versiyon arasında baya fiyatı farkı var.
    CN Versiyonunu İle GLOBAL versiyon arasında hangi özellik farkı var acaba bilgisi olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: akadirarik

Aliexpres den Mi Band almayı düşünüyorum. CN versiyonunu ile Global versiyon arasında baya fiyatı farkı var.
    CN Versiyonunu İle GLOBAL versiyon arasında hangi özellik farkı var acaba bilgisi olan varmı

fiyat ne kadar

• Cn versiyonu 34$ Global 39$

• Merhabalar, cihaz mağazasında çok fazla tema seçeneği yok. "Mi Band 5 Watch Faces" uygulaması ile harici tema yüklenebiliyormuş. Bu uygulamayı kullanan var mı acaba? Güvenli midir?

• Ben Mi band 5 kullanıyorum. Mi fit uygulamasını yüklemiştim. Şimdi telefonumu değiştiriyorum. Mi fit kullanıcı adımı ve şifremi hatırlamıyorum. Mi fitte mi kullanıcı numarası var, fakat bu numarayla giriş yapılmıyor. Önceki verilerini kaybetmeden yeni cihaza nasıl aktarabilirim?
    Benzer sorun yaşayıp çözen varsa yardımcı olabilir mi?

• akıllı alarm yapabiliyoz mu hafif uykuda uyandıma

• https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-6-akilli-bileklik-p-HBCV000004XMZR?magaza=Just%20Original

329 tl baya uygun arkadaşlar sıcak fırsat olarak gördüm paylaşayım dedim

• Arkadaşlar merhaba,

mi band 6'nın kendisinde türkçe dil desteği var mı yoksa farklı bir yolla mı türkçe yapıyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA1990 -- 15 Ekim 2021; 10:57:16 >
  • 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.