Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sanalpazardan aldım hocam hızlı kargo yazmış ama bugün verir mi acaba kargoya.
  • madenci28 M kullanıcısına yanıt
    Güvenilir bir site mi orası?

Xiaomishop var. Onların avrupa da stokları varmış. Daha hızlı ulaşıyordur. Ordan alışveriş yapan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bensizsuren B kullanıcısına yanıt
    HAYIRLI OLSUN. HEMEN GÖNDERİYOR. BEN SORUN YAŞAMADIM. FORUMDAN DA BAYA Bİ ALAN OLDU...
  • HSeldon H kullanıcısına yanıt
    O siteden epey alisveris yapan var forumda biride benim16.39$ almistim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madenci28 -- 7 Şubat 2015; 15:50:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madenci28

Ne kadar sürede geldi?
  • afanesavo A kullanıcısına yanıt
    Sağolun..Kargolamislar ürünü pazartesi ulasir elime ins

• BEYLER BEN SANALPAZARDAN ALDIM BUGÜN FAKAT ÜRÜNDE SAAT ÖZELLİĞİ YOKMUŞ BEN VAR SANARAK ALDIM ŞİMDİ İPTAL ETSEM NASIL İŞLİYOR?
    YOKSA ÜRÜNÜN GELMESİNİ BEKLEYİM Mİ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

quote:

Orijinalden alıntı: madenci28

Ne kadar sürede geldi?

28 inde kargoya verildi ama ortalama 2-3 hafta icinde geliyor

• sanalapazardan "semers" için tam not verebilirim bende burdaki yorumlara bakarak aldım, powerbank ve mi band ikiside orjinal geldi hatta ve hatta powerbankın yanında yolladığı xiaomi silikon kılıfın poşedinde bile orjinal xiaomi bandrolü var. Türkiyede en ucuz ve güvenilir alınabilecek yer orası.

ben sanalpazar indirimi ile xiaomi 10400 powerbankı 39 tl, mi band'ı 45 tl ye aldım. Sanalpazar indirimlerini takip edip alabilirsiniz. İndirim olmadan bile bence gayet uygun fiyatli ürünler.
  • mostramozic M kullanıcısına yanıt
    Ben de Sanalpazar "semers" satıcısından aldım, 1 günde elime ulaştı, satıcıyı tavsiye edebilirim.

• Merhaba arkadaşlar bilekliği aldım fakat program ile bir türlü eşleşmiyor yüklemediğim versiyon kalmadı yardımcı olursanız sevinirim telefon Bluetooth ile aradığında cihazı görüyor ama program bulamıyor cihazı şimdiden teşekkürler

• Bende bugün sanalpazardan siparişimi verdim indirimlerle 36 liraya geldi. Giyilebilir teknolojilere giriş için güzel başlangıç olacak umarım.
  • gearbest ten aldım.
    $16 ama tracking yok. Öyle kaybolma riski daha fazla. Sonradan $2 daha ekleyip, tracking e çevirdim.

Alacaksanız baştan tracking ile alın bence.
  • Arkadaşlar bende gearbest ten aldım fakat windows phonle çalışır mı yada programı gelirmi sonrdan bilgisi olan arkadaş varsa ?

• tyrion06 T kullanıcısına yanıt
    Ben miban'i önce tabletle eşleştirdim, sonra telefonla eşleştirmeyi denediğimde hata verdi. Uyarılarına baktığımda eşleştiği yakında bircihaz varsa bağlanmaz diyordu. Tabletle bağlantıyı kestiğimde telefonla bağlandı. Sizde de böyle bir durum olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cancancan23

Arkadaşlar bende gearbest ten aldım fakat windows phonle çalışır mı yada programı gelirmi sonrdan bilgisi olan arkadaş varsa ?

Gelme olasılığı çok çok düşük. iOS desteği bile sallantılı.

reddit te konusu var. Güzel bilgiler paylaşılıyor. Tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum ancak uyandırma konusunu açıklarsanız çok sevinirim. Şahsen sabahları uyandığımda dinç olamıyorum. Farklı bir akıllı bileklik konusunda şöyle bir şey yazıyordu : belirlenen zaman aralığında, hafif uyku anlarında titreşim yaparak uyandırır böylece daha dinç bir şekilde uyanırsınız. Yani saat 7 ve 8 aralığına alarm kuruyorum, bileklik bu aralıkta hafif uykuda olduğumu anladığı anlarda titriyor ve uyku sersemliği olmadan uyanıyorum. Bu cihazdaki akıllı alarm denen olay da aynı mı? Yoksa bir saat belirliyoruz cihaz sadece o an geldiğinde mi titriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poison Well -- 8 Şubat 2015; 23:05:52 >
  • O özelliğe pek takılmayın. Bu tip cihazlarda o tip fonksiyonlar uyduruk oluyor.

• Hocam telefon uygulamalarından daha başarılı değil midir? Sonuçta sensörler sayesinde algılamıyor mu durumu? Kolumuzdaki bileklik, yanımızda duran telefondan daha iyi algılayabilir diye düşünmüştüm hareketlerimizi. Bu arada bahsettiğim bileklik jawbone up imiş. Jawbonedaki de işe yaramaz mı dersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poison Well kullanıcısına yanıt
    Bu bileklikte belirttiğiniz özellik yok, alarm saati geldiğinde titriyor, sadece o.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.