Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geliştirilmiş uygulamanın i phone versiyonu var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • natronet kullanıcısına yanıt
    Hayırlı satışlar. Peki mi band alternatifi, fiyat performans özellik olarak tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mi.
    Ben cevap vereyim yok.
    Bir de Bu tarz ürünlerde marka güvencesi ayrıca önemli. 24 saat kolunda kalacak ürün. Kimin ürettiğini bilmek gerekir.

Biz de cin den alışveriş yapıyoruz ama her naneyi evimize sokmuyoruz.

Saygılar.

• Yarın gelsin de bende deneyeyim artık şu mi bandı.
    Gelince izlenimlerimi paylaşırım.
  • natronet kullanıcısına yanıt
    uwatch Uu - u8 -u10 modelleri çok güzel ancak stabil değiller sürekli kopma ve birçok sistemsel sorun yaşıyorlar. İnternette birçok arıza videosu ve sorunların anlatıldığı konular var bende mi band sipariş vermeden önce bu saatleri araştırdım. 40$ gibi cazip fiyatlarla güzel özellikler sunsada malesef sundukları kalite ve destek henüz pek yeterli değil. Şu durumda malesef ekransız olsada, diğer özellikleriyle arayı en iyi kapayan xianomi mi band oldu benim nazarımda.

Giyilebilir teknolojiler henüz tam anlamıyla altın çağını yaşıyor diyemeyiz emekleme aşamasında bu teknolojinin şuanlık sunduğu olanaklar içerisinde geniş bir skalayı yakalamış, ucuz ve az sorunla piyasada kendini kanıtlamış bir marka xianomi ayrıca fiyatı zaten çok düşük, markaya verilen bir para olduğunu düşünmüyorum. Yazdığınız cihazlar arasında u10 ile miband arasında kalmıştım tabiki göze ve kulağa u10 daha iyi gelsede uzun süreli kullanımda bana sorunsuz bir deneyimi sunacak olan miband tan yana seçimimi kullandım.
  • iyiki almışım diyebilirim, çok memnunum bazen annemin bileğine takıyorum yürüyüşe çıkıyor dönünce bakıyorum bilgilerine.. bluetooth'a bağlı kalmaması büyük avantaj. deep / light uyku durumumu hep merak etmişimdir, çok net sonuçlar verdi bana, nasıl bu kadar iyi hesapladı merak ediyorum. alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
  • afanesavo A kullanıcısına yanıt
    Dostum siz bence doğru bilinen yanlışların içersindesiniz. şu yazdğın çok mantıksızca: " bizde çinden mal getiriyoruz ama her naneyi evimize sokmuyoruz" gerçekten Mal getirdiğiniz belli oluyor çinden.. sizede hayırlı naneler..
  • Bende LG G Watch var da bu daha bi cazip gözüktü, fiyatıda uygunmuş yarın alacağım Gearbestten bakalım ne kadar zamanda gelecek.
  • Miband'a nazar değdi. Nexus 5 cihazımla sorunsuz çalışıyordu. Sabah kalktığımda çalışmıyordu. Gün içerisinde ne yaptıysam kaç tane yazılım versiyonu değiştirdiysemde eşleşme olmadı. Yarın başka bir telefonla deneyeceğim. Daha da olmazsa sanalpazar'dan aldığım adama yollayacağım.

• Arkadaşlar konuyu okudum fakat tam bir cevap bulamadım.

LG G2 var bende ANDROİD SÜRÜM 4.4.2 bu telefonla uyumlu olarak çalışır mı ? Şimdiden teşekkürler.

N11'den almayı düşünüyorum.http://www.n11.com/mi-band-bluetooth-P40865367
  • ibrahim.a kullanıcısına yanıt
    Evet çalışır.
  • ibrahim.a kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki adresi de düşünün derim, sanalpazar bugünlerde herkese 10 TL cüzdan (10 TL para) tanımlamış durumda, bu ürünü kargo dahil 65-10=55 TL'ye alabilirsiniz.
    http://www.sanalpazar.com/Xiaomi-Mi-Band-Bluetooth__isp38427785

Not : Hangi şartlarda veriyor emin değilim ama, 10 TL ekstra 1 saatlik cüzdan daha tanımlamışlardı, 65-20=45 TL'ye almış oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilicturan -- 5 Şubat 2015; 13:41:40 >
  • Xiaomi band geldi, tasarım ve görünüm gerçekten başarılı, iphone 4s 8.1.2 ile eşleşme başarılı, renkleri turuncu yaptım ama bir türlü turuncu renkli yakamadım, bir de incoming call bölümü var sanırım çağrı geldiği zaman titresin ve o zaman yansın diye yapılmış ama sanırım iphone da bu çalışmıyor, ya da henüz çalışmıyor belki güncelleme ile gelebilir? çalıştırabilen var mı?

DÜZELTME : Iphone da başarılı bir şekilde çalışıyor, bluetooth un devamlı açık olmasına gerek yok, açıldığında senkron oluyor, ölçüm gayet başarılı, telefon çaldığında titreme yapıyor, bir tek şu led leri yakmayı başaramadım, yani tel çalarken ledlerin rengi bir tek ortadaki mavi yanıyor o kadar. onun dışında bu paraya harika bir ürün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cicero35 -- 9 Şubat 2015; 13:14:22 >
  • bende sanalpazardan Semers adlı satıcıdan aldım. Orijinal kapalı kutu ürün dün sipariş verdim bugün elime ulaştı. çinden zaten 45TL gibi bir paraya denk geliyor ben 10tl çek ile 55 tl ye aldım çok uyguna geldi benim için. googleplay den mi band uygulamasını kurdum. akşama modifiyeli olanını kurup yorumlarımı yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: natronet

Dostum siz bence doğru bilinen yanlışların içersindesiniz. şu yazdğın çok mantıksızca: " bizde çinden mal getiriyoruz ama her naneyi evimize sokmuyoruz" gerçekten Mal getirdiğiniz belli oluyor çinden.. sizede hayırlı naneler..

forumdaşım size bizde çinden alışveriş yapıyoruz demiş siz kalkıp bizde mal getiriyoruz demişsiniz. Hem buraya gelip reklam yapmaya çalışıyorsunuz hemde artist artist ukala tavırlar sergiliyorsunuz
  • bir şey daha, bluetooth kapalıyken bileklik adım saymıyor, açtığınızda da saymadığı için veri aktarmıyor, ancak BT yi açtıktan sonra saymaya başlıyor.
  • Bende semers tan aldim bugun geldi. mi band ve xiaomi powerbank 10400 aldim. herşeyi eksiksiz ve orjinal olarak geldi.

Cihazi lg g2 ile kullaniyorum. Gercekten kaliteli cok guzel bir alet fiyatinin hakkini verdigini dusunuyorum. Henuz uzun kullanim acisindan degerlendiremiyorum ama ilk bakista gercekten guzel

• Beyler bu aletin notify versiyonu gelistiren ekip yada kisiye nasil gorüs ve oneri bildirebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cicero35

bir şey daha, bluetooth kapalıyken bileklik adım saymıyor, açtığınızda da saymadığı için veri aktarmıyor, ancak BT yi açtıktan sonra saymaya başlıyor.

dostum yanlışın var ben denedim sıkıntı yok. telefon masamda duruyor, masamdan uzaklşıp telefonla bağlantı kopuypr tekrar masama geldiğimde telefonlşa bağlantı kurduğunda yürüdüğüm adımları gösteriyor.

ayrıca mi band sürekli açık zaten telefonda programla eşleştirdikten sonra hep açık kapama gibi bir opsiyonumuz yok zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

quote:

Orijinalden alıntı: natronet

forumdaşım size bizde çinden alışveriş yapıyoruz demiş siz kalkıp bizde mal getiriyoruz demişsiniz. Hem buraya gelip reklam yapmaya çalışıyorsunuz hemde artist artist ukala tavırlar sergiliyorsunuz

dostum xioami gibi bir markanın mi band gibi bir ürününü keşfetmiş keyfini sürüyoruz. bu dengesiz arkadaşa cevap verip konuyu baltalamanın alemi yok. onun için bana laf soktuğunu düşündüğü cevabına cevap verip konuyu uzatmadım.
    herkes reklam yapabilir saygı duyarım. ama verileri sağlam olmalı. markaya %15 fazla ödüyorsunuz diyor ama neyi eleştirdiğini, hangi özelli,klerin ne özelliği olduğunu bilmiyor.

herkese hayırlı forumlar...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.