Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band İnceleme ve Sıkça Sorulan Sorular(SSS) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
39
Favori
96.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

iphone 7 plusta arayanı ve mesaj atanı göstermesini itiyorsanız. önce telefon dilini ingilizceye alın. kontrol için kendinize 1-2 sms atın 1-2 kezde başka bir telefondan arama gelsin. sonra telefon dilini türkçe yapın böylece numara görünüyor :)

Selamlar,
    Söylediğinizi yaptım fakat olmadı sadece telefon simgesi çıkıyor.
    Hallettim çalışıyor şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darksideofthemoon -- 29 Mart 2017; 17:35:54 >
  • iphone 6s kullanıyorum, fakat gelen cagrı dısında herhangı bır bıldırım gelmıyor. ne whatsapp ne mail ne sms vs.... varmıdır bır cozumu. kendı uygulamasından butun bıldırımler acık gorunuyor oysa kı
  • Türkçe kurup günceleme aldığı için arıyanın adı gözükmüyor, peki hesini silsem birdaha sıfırdan dilin ingilizce yapsam arayanın ismi gözükürmü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi band 2 de arayanın adını gösterme özelliği ios da çalışıyor mu? çalışıyorsa ne yapmak gerekiyor?
    ve ios da çağrıdan başka bildirim gelmiyor onun için ne yapmak gerekir?
  • zangetsu58 Z kullanıcısına yanıt
    Arayanın ismi gözüküyor.

Bunun için; telefon dilini ingilizce yapıp, mi fit uygulamasını kurun, uygulama güncellemesi gelecek, güncelleme yaptıktan sonra ayarlardan arayan ismi göster çıkıyor buradan ayarlayın(Türkçe de bu çıkmıyor)

Başka telefondan arama yapıp kontrol edin, sonradan telefon dilini tekrar Türkçe yapabilirsiniz.

Ayrıca mesaj uygulamasında da isim çıkıyor, whatsapp, Facebook, Twitter gibi uygulamarda simge çıkıyor.

İphone 5s te bu şekilde şu an kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hssahin65 H kullanıcısına yanıt
    Evet gözükür.

• arkadaşlar elimde 1 adet siyah kordonlu mi band 1s var. alalı 7-8 ay oldu.

sıkıntısız çalışıyor. ama androidden ios'e geçtiğim için fazla bi özellik yok ios daki uygulamasında.

kordonunda hafif çizikler var. toplamda 1 ay anca kullandım. almak isteyen varsa fiyatı: 30 tl.

yalnız get met aç demeyin. direk parayı gönderirsiniz bende cihazı kargolar makbuzunun resmini atarım. foruma üyelik tarihime bakabilirsiniz.

kargo alıcıya ait (şirket adıyla göndereceğim için max 3-4 lira tutacaktır)
  • Yarın miband 2 elime ulaşacak. Yapmam gereken şeyler nelerdir? Ayrıca ben tüm özelliklerini kullanamak istiyorum resmi uygulamasının yanında hangi uygulamaları önerirsiniz?

• Bende gelen çağrı ve mesaj bildirimi geliyor ancak WhatsApp ve diğer hiç bir ilave uygulamaya ilişkin bildirim alamıyorum. Yardımcı olur musunuz lütfen?

• darksideofthemoon kullanıcısına yanıt
    Hocam türkçe alınca ayarlar kısımında bulunan araynı göster kalkıyor.Neden dil desteğiyle alakalı birşey yapmışlarki anlamadım.

• Arkadaşlar elimde Mi Band 1S var zamanında aldığım, buna metal kayış almaya karar verdim ancak Mi Band 2'nin kayış fiyatları daha ucuz baktığıma göre. Cihaz boyutları arasında fark var mı? Hepsi birbirine olur mu?
  • arkadaşlar eşime aldığım mi band 2 bilekliği, eşim ıphone 5s ile birkaç ay kullandı, fakat artık kullanmak istemediği için ben aldım. telefonum samsung A6. eşimin telefonundan eşleştirmeyi kaldırdım, fakat benim telefonum ile bir türlü eşleşmiyor, çince birkaç uyarı alıyorum. çözüm için destek rica ederim. bu konuda çözüm yolunu bilen arkadaşımız varsa bana yardımcı olabilir mi?
  • Telefonu i gilizce yaptim.

Mi fit uygulamasinda kisi adi goster aktif oldu.

Font indirdi.

Bildirimler isimle gorunuyordu

Sonra arama bildirimini inaktif ettim.

Telefonu turkceye cevirdim.

Tekrar mi fitten arama bildirimini aktif ettim.

Ama yine arayani gostermiyor

Nerde hata yaptim

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemented

Arayanın ismi gözüküyor.

Bunun için; telefon dilini ingilizce yapıp, mi fit uygulamasını kurun, uygulama güncellemesi gelecek, güncelleme yaptıktan sonra ayarlardan arayan ismi göster çıkıyor buradan ayarlayın(Türkçe de bu çıkmıyor)

Başka telefondan arama yapıp kontrol edin, sonradan telefon dilini tekrar Türkçe yapabilirsiniz.

Ayrıca mesaj uygulamasında da isim çıkıyor, whatsapp, Facebook, Twitter gibi uygulamarda simge çıkıyor.

Benim eksigim uygulamayi silip tekrar yuklememem mi ozaman

• quote:

Orijinalden alıntı: m@rslan

quote:

Orijinalden alıntı: Cemented

Arayanın ismi gözüküyor.

Benim eksigim uygulamayi silip tekrar yuklememem mi ozaman

Çözdünüz mü hocam sorunu ? bende merak ediyorum bu sorunun cevabını.

• Ustad ne yaptiysam olmadi. Sonradan dikkat ettim ki cozumle ilgili yanitlar hep ios kullanicilari icin. Bu acik sanirim sadece.ios ta isliyor. Ben android 7.0 da ne yaptiysam olmadi.

Ama dun mi bandage bugunde mi band tools denedim. Bandage surekli kopma yasamasina ragmen bugun denedigim mi band tools sorunsuz baglantida butun gin. Uzaklasip yaklastigimda dahi aninda baglanti kurup bildirimleri aldi.

Mi fit acmama bile gerek kalmadi. Bi eksigi olarak mi fitteki otomatik uyku grafigini mi tools ta goremedim

• Bu iki programin her biri,kuruldugunda istedigoniz tum bildirimler alinabiliyor. Keske bu basit seyleri mi fitte yapabilsede ek yazilimlarla ugrasmasak

• Akıllı bileklikte whatsapp bildirimleri gözükmesi için ne yapmak gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telit35 -- 27 Haziran 2017; 19:27:56 >
  • ürün fiyatına göre oldukça güzel... tam bir f/p ürünü... bi sorum şu... ben hem mi fit uygulaması hem de mi band tools programıyla kullanıyorum... mi fit programını kapatırsam bağlantı kesiliyor... ben sadece mi band tools programıyla kullanmak istiyorum... ama olmuyor... ne önerirsiniz...?
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.