Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band İnceleme ve Sıkça Sorulan Sorular(SSS) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
603
Cevap
39
Favori
96.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chaos7

quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Yahu kullanmıyorum diye kenara bıraktığım mi band şimdi çalışmaz olmuş. Bir türlü şarj olmuyor. Var mı aranızda böyle bir sıkıntı yaşayan acaba? Satmayı düşünüyordum bir de tam elimde patladı şimdi :)

Mi bandı şarj aletine baglayıp yukarıya dogru kastırın çalışır hocam

Çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yaptım ve çalıştı şimdi şarj oluyor. Ben bu miband'ı satmayı düşünüyordum acaba ileride de tekrar etme olasılığı var mı acaba ve neden böyle olmuş olabilir? Sonuçta ayıplı mal da satmak istemem.
    Bir de tüm istatistiklerimi sıfırlamanın bir yolu var mı uygulama üzerinden? Ben bir türlü bulamadım da.

şarj etme olayını nasıl çözdünüz? benimki bir türlü şarj olmuyor

• resfaction kullanıcısına yanıt
    Şarj cihazına zorla sokuşturarak esneterek yerleştirdim ve sonrasında ışıklar yanmaya başladı ve oldu.
  • 135 tl + cam koruma ve nfc tag ile beraber , Xiaomi Mi band 2 Oled ekran lı, Sıfır akıllı saat iki haftadan fazla sarj süresi nabız,bildirim , alarm vb, almak isteyen özelden yazabilir.
  • resfaction kullanıcısına yanıt
    Miband ı şarj aletini sabit tutun yuvasından yukarı dogru kaldırın hafif
  • Merhabalar. Aliexpressden aldigim urunu note4 edge telefonuma eslesturdim. Durmadan kopma yapmaya basladi ve saat ayari hep 00.00 gostermeye basladi. Bende telefondan mibirt uygulamasini silip, yinoden yukledim. Simdide eslestirme yaparken titresim oliyor, tiklayincada uzun titresim oliyor ve baglanmiyor :(
    Be yapabilirim, bilen varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi band 2 yi GM Discovery ile eşleştirmenin bir yolu varmı? Android 4.4.2 yüklü...
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpbike01 -- 1 Ekim 2016; 10:50:08 >
  • Hocam ben mi band 2 yi telefona bağladım sorunsuz kullanıyordum sonra bu xiaomi mifit uygulamasına güncelleme getirdi uygulama hata verdi. Ben oturumu kapattım ama açamadım yeni kullanıcı adı falan aldım yine bağlandım ama cihaz eski hesaba bağlı olduğu için bu hesapta verileri göremiyorum. Sorum şu bu eski hesaba giriş yapmadan cihazın baģlantısına nasıl son verebilirim

• Sıfır aldığım Bıleklıgın başka bir hesap ile eşleşmiş durumda olduğu yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  • Uzun bir suredir kullanmadigim mi band sarj olurken eslesiyor tam dolu gozukuyor sarjdan cikarinca baglanti kopuyor sonra da baglanmiyor. Sarj dolu gosterme sorunu var ne yapmam lazim? Uygulama guncel

• iyi geceler. benim mi band ın şarj aleti kayıptı 2-3 aydır. buldum şarja taktım bir süre hayat belirtisi yoktu. şu an silik bir şekilde 3 ışığı da yanıyor ve bağlanmıyor. alet çöp mü dersiniz?
  • İlk aldığında z1 ile eslestirdim. Sonrasında onu sattım ve mi5 aldım. Ancak öbüründen bağlantıyı koparmadigim için yeni telefon ile eslesmiyor. Bu sorunu nasıl yaşarım.

• Mi band 1s almayi dusunuyorum aktif olarak spor yapdigim icin kalori ve nnabzimi bilmek istiyorum , bluethoot kapaliykende (telefonla eslesik degilken) bunlari sayabiliyor mu ?

• merhabalar . bugün mi band 1s aldım kargoyla geldi 1 saat önce. uygulamasını vs herşeyi kurdum aradım cihazı bulamadı. şarjı yokdur dedim şarja taktım ama 20 dk dır hiiç bir led yanmıyor vs cihaz işlemlerime geri cevap vermiyor. ne yapmalıyım
  • Arkadaşlar mi bandla kullanabileceğim Türkçe adam akıllı uygulama hangisidir. Önerilen "Notify & Fitness for Mi Band" ama Türkçe çevirileri çok kötü çoğuda hala ingilizce parasını verip pro alayım dicem ama değmez gibi duruyor. Mi Fit'ten neleri daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

Miband ı şarj aletini sabit tutun yuvasından yukarı dogru kaldırın hafif

ben de bir süredir kullanmıyordum. şimdi alet şarj olmuyor. dediğiniz gibi kastırdım da yukarı doğru hiç ledler yanmıyor.
    ne yapmam lazım? tamamen gitti mi sizce?
  • blackcurse B kullanıcısına yanıt
    Olması gerek hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmadı vallahi dolaba da koydum yine olmadı. Ne dandik aletmiş yattığı yerde bozulur mu yav

• Hocam adım ölçmede sıkıntı var 1 adımı 4 adımmış gibi gösteriyor cihaz mi band 2 yardımcı olur musunuz

• arkadaşlar merhaba,

1,5 aydır mi band 2 kullanıyorum. bundan 2 hafta öncesinde güncellemesi gelen mi fit uygulamasını güncelledikten sonra aygıt güncellemesi yapılamıyor sürekli 10-15 sn de bir bağlantı kopuyor. bu konuda daha önce karşılaşan var mı? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • Son yazılımına yükledim gece şarja taktım ve miband 2 ekranında görüntü artık yok.Titriyor ve telefona bağlanıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor.Sebebi ne olabilir daha önce başına gelen oldu mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.