Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (312. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mi 4 siparişi verdim bende, 229 tl. bir heves aldım bakalım umarım memnun olurum :) bu tarz ürünleri seviyorum. türkçe dil desteği hakkında planlanmış bir tarih var mıdır ?
    Bir de kutu açılışında yapmam gereken özel bir şey var mı acaba ? teşekkürler :)
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    Bu kordonlu saatim vardı o hoşuma gitmişti. Bunu da deneyeyim dedim. Teşekkürler
  • Arkadaşlar bu Honor Band 4 nasıl Türkçe oluyor bilen var mı?

Cihaz ingilizce geldi ve Kullanım klavuzu da ingilizce

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • viktor1574 kullanıcısına yanıt
    Hocam inan bugün geldi, 1 hafta içinde yazarım

• Merhaba,
    Son birkaç gundur arama mesaj vb bildirimler cihaza gelmiyor.Aktif etmek istedigimde cihazinizi Miui surumu guncelleyiniz uyarisi veriyor. Cihazim Mi 8 lite kararli global surum 10.3.3 zaten. Bu hatayi alan kimse var mi acaba?Yani xiaomi farkli bir cihaz veya iphone vb cihaz kullananlarda ayni hatayi alan var mi?Cozumu bilen varsa paylasirsa sevinirim.Yoksa bilekligi geri iade edecegim.Tesekkurler

• Mi Band 2 isteyen var mı? Metal kordonlu şekilde vereceğim. Mi Band 4 aldığım için boşta duruyor.

50 TL havale yapana gönderirim. Kargo ücreti alıcıya ait.
  • Atacan- kullanıcısına yanıt
    bu temalar hangi programda mevcut?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

bu temalar hangi programda mevcut?
    https://play.google.com/store/apps/details?id=dev.rokitskiy.miband_watchface

• Merhabalar, Mi band 4 aldım 3 gün önce çok memnunum tek bir sorum var.
    iOS'ta ücretsiz olan mi band ile uyumlu smart alarm programı arıyorum. Yıllardır SleepCycle ile alarm kuruyorum, telefonu yatağa koymamak için akıllı bileklik almıştım ancak ne yazıkki SleepCycle ile senkronize çalışmıyor (veya ben beceremedim).
  • Merhaba Arkadaşlar bende hafta başında mi band 4 aldım ama büyük bi sıkıntım var. Hiçbir yerde de benzer bir sorun görmedim.
    Mi band 4 ün adım sayarı araba kullanırken aktif oluyor bazen günde 130 km yaptığım bile oluyor normalden 2bin 3 bin adım daha fazla çıkıyor.
    Araba kullanırken bunu engellemenin bir yolu varmı yada araç kullananlarınız arasında başına gelen varmı iade etmeyi düşünüyorum.
  • powered_by_gkn P kullanıcısına yanıt
    İade edebilirsin yada görsellik için saat niyetine bildirimleri görmek için kullanabilirsin .. Serviste oturduğum yerden 1200 adım atıp kalori yakıyorum iyi yönden de düşünebilirsin..

• Ilk çıktığı zaman Mi band 3 alıp kullanmaya başladım. O gün bugündür sorunsuz sıkıntısız şekilde kulanıyorum ve işimi görüyor. Mı band 4 ile değiştirmeli miyim emin değilim. Renkli ekranı dışında gerçekten işime yaratacak ekstra bir yanı varmı emin olamıyorum.

• Merhaba,
    Son birkaç gundur arama mesaj vb bildirimler cihaza gelmiyor.Aktif etmek istedigimde cihazinizi Miui surumu guncelleyiniz uyarisi veriyor. Cihazim Mi 8 lite kararli global surum 10.3.3 zaten. Bu hatayi alan kimse var mi acaba?Yani xiaomi farkli bir cihaz veya iphone vb cihaz kullananlarda ayni hatayi alan var mi?Cozumu bilen varsa paylasirsa sevinirim.Yoksa bilekligi geri iade edecegim.Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: powered_by_gkn

Merhaba Arkadaşlar bende hafta başında mi band 4 aldım ama büyük bi sıkıntım var. Hiçbir yerde de benzer bir sorun görmedim.
    Mi band 4 ün adım sayarı araba kullanırken aktif oluyor bazen günde 130 km yaptığım bile oluyor normalden 2bin 3 bin adım daha fazla çıkıyor.
    Araba kullanırken bunu engellemenin bir yolu varmı yada araç kullananlarınız arasında başına gelen varmı iade etmeyi düşünüyorum.
    Araba ile giderken adım sayarı çalışmaya devam eden var mı arkadaşlar yoksa bende ki cihazın sorunumu ?
  • Genel bir sikayet arabada adım sayması.aslinda sik sik guncelleme geliyor.simdiye kadar duzelmesi lazimdı bu sorunun.
    Onda sonra samsung niye pahalı diye laf ediyorlar.bende ayni zamanda samsung gear fit2 pro var.daha herhangi bir hata yaptigını gormedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 9 Ağustos 2019; 12:10:18 >
  • Bende almayı düşünüyorum ama fiyat biraz daha inmesi lazım

• jabstam J kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Yabancı bir forum sitesinde bu problemin çozumunu şoyle anlatmişlar.Mi fit uygulamasini silip tekrar kuruyorsunuz,daha sonra bileklik uzerinde factory reset yapip telefon ile bilekligi tekrar eşleştiriyorsunuz.

• Bisiklet turunda 5 Km'ye karşılık mi band 4'ün 20 Km göstermesi şaşırttı beni. Antrenmanı cihaz üzerinden başlattığımda bu kadar fark olmuyor ama telefon üzerindeki mi fit programından açınca baya abartıyor. Güncellemeyle düzelir inşallah. Birde antrenman esnasında müzik çalar kontrolü olursa çok iyi olur. Daha önce mi band modellerinde adim sayar ve diğer spor modlarında böyle problem varmıydı. Diğer modelleri kullanan arkadaşlar bilgilendirirse seviniriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Aliexpressde band 4 ün global ve china versiyonunun arasında fiyat olarak 30-40 lira civarı oynuyor. İkisinin arasındaki donanım farkı nedir?

• Nate Dogg kullanıcısına yanıt
    Selam Dostum,

Bende china versiyonunu sipariş verdim ve yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Karşılaştığım sorunlardan biri dil sorunu, mi band 4 geldiğinde Çince açılıyor ( tabiki burası normal) daha sonra telefonuna bağladıktan sonra güncellemeleri yapıyor. Eğer telefonunun dili Türkçe ise bileklik Çince dilinde kalıyor. Ama telefonunu İngilizce kullanıyorsan bileklikliği de İngilizce kullanabiliyorsun. Okudugum bazı sitelerde china versiyonlarda sadece İngilizceyi ve Çinceyi desteklediğinden bahsediyor. Bazılarıda güncellemelerden sonra Türkçe desteği geleceği söyleniyor.

2. sorun ise, gerçi bunu sorun olarak görmek görmemek senin elinde. Alipay ekranı. China versiyonlarda ana ekranda sağdan sola doğru çektiğinde Alipay ödemesi yapabileceğin QR kodu çıkıyor. Şahsen ben bu ekrana artık alıştığım için hiç giriş yapmıyorum ve rahatsız etmiyor.

Global ile China versiyon arasında benim farkettiğim farklar bunlar, telefonu ingilizce kullanmak bazen rahatsız etsede onada alıştım.

Aliexpressden arkadaşım içinde sipariş verdim ve 28 Temmuzda verdiğim sipariş 10 Agustosta Türkiyeye varış yaptı diye bildirim aldım. Hong Kong Goldway adlı satıcıdan alıyorum tavsiye ederim.

Herkese iyi bayramlar dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.