Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uyandıramadı diye mi sattiniz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Angelo kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam birde güneş ışığında görmek çok zor ama sabah namazına kalkamıyordum sırf onun için almıştım iki tane birisi eşimde çok beğeniyor özellikle arama mesaj bildirimlerini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu bileklik olarak hiç sevmiyorum nedense bakalım yakın zamanda mi band 3 çıkacakmış onu bekleyelim.

• 01halil kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de ağır uyuyan biriyim ama uyandırıyor genelde, güneş ışığında zor görme olayını ben de duymuştum gelsin bakacağız. Sabah namazına kalkmada kullanılır hocam iyi fikir ben de deneyeyim bunu. Teşekkür ederim cevaplar için

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Hocam baya bekleyebilirsiniz çıksa bile tahminim 40$ minimum bilgim yok tabiki sadece tahmin

• arkadaslar kafamda deli sorular var bu cihaz benim uyudugum uyandigim saatleri dakikasi dakikasina nasil bilebiliyor hayret ediyorum

• Mi band 2'mi bir süre kullanmamıştım yeniden kullanmaya başlamak istedim ve uygulamayı yükledim ancak mi band'a bağlanamıyorum. Eski hesaba hala bağlı olduğunda kaynaklanıyor. Bir kaç ay önce sorunun çözümü için aramaya koyuldum ancak bulamadım. Çözen eden var mı? Resmen çöp oldu ürün.
  • teşekkürler zaten %10 düşünce uyarı gösterdi ekranda. modemin üzerindeki usb portundan şarj ettim 2 saate tam doldu
  • selamlar arkadaşlar. benim mi band 2, en fazla 2 gün dayanır oldu, şarjıyla ünlü alet 2 günde iptal oluyor.
    saçma sapan uyku analizini kapalı tutmama rağmen sabah baktığımda ölçmüş etmiş buluyorum. Yahu yapma, ölçme işte, 2 gün daha dayan bari. ios'ta kullanımı çok başarılı değil sanırsam.
  • Hergün en az 5 saat bluetotth bağlı şekilde eylül 8 de şarja taktım ekim 12de şarj %10 na düştü. 35 gün de müthiş bi sarj süresi var

• Benim şarjı 3 günde %45e düştü. Ayrıca arkasında ki yeşil ledler sürekli olarak yanıyor normal mi?

• Normal değil ayarlardan kontrol edin

• Heart rate'i, adım sayarı filan komple kapattım fakat arka ışıkları hala yanıyor sabit bir şekilde. Başka ne ayarı var acaba

• merhaba arkadaslar mi fit uygulamasina bağlanamiyorum. alternatif program kullaniyorum bi cozumu var mi

• kamil_3545 kullanıcısına yanıt
    fix-it uygulamasi var markette onu kurup deneyin tabi mi fit kaldirmaniz gereklidir eğer yine de olmassa notify&fitness uygulamasi üzerinden mi bandinizi güncelleyin yani ben bu şekilde çözdüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim hocam

• Mifit güncelleme geldi arkadaşlar bileklik de güncelleniyor.

Uygulamanızı güncelleyin

• fix-it vb. ne yaptıysam, mi fit uygulaması bilekliği görmüyor, bluetooth cihaz olarakta görmüyor. bluetooth scanner tarzı bi program yükledim onda bileklik gözüküyor. En son çare telefonu formatlayacağım.
  • farukakgun kullanıcısına yanıt
    Bileklik güncel mi bende mi fit baglanmiyordu ama notif&fitness uygulamasi yükledim tanittim manuel olarak uygulama içinden bilekliği güncelleme baktım varmış güncelleme hemen guncelledim ni fit tekrardan yükledim oldu

• Mi Fit bugün güncelledi 3.1.0 (android 7.0 kullanıyorum)

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.