Şimdi Ara

XIAOMI MI BAND 3 / 155TL / N11 (BİTTİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
4
Favori
3.120
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi Mi Band 3 GLOBAL VERSİYON (Yeni Kutu Yeni Versiyon) 289,80 TL yerine 154,90 TL
    https://urun.n11.com/akilli-saat/xiaomi-mi-band-3-global-versiyon-yeni-kutu-yeni-versiyon-P284988220

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rindlerinakşamı -- 25 Aralık 2018; 15:33:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mi band 2 kullanıyordum 3e geçtim. Resmen evrim geçirmiş cihaz çok daha başarılı olmuş. Tavsiye ederim.

• qtenplus kullanıcısına yanıt
    en çok hangi özelliğini beğendiniz?

• XIAOMI MI BAND 3 / 155TL / N11 (BİTTİ)
    Valla almamış olsam şu yorumdan sonra kesinlikle alırdım. Helal olsun müşteri diye karakterinden taviz vermemiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cevap 10/10 olmuş cidden.

• Yurt içi güzel fiyatmış. Singapurdan indirim kodu ve zamanın döviz fiyatı ile 136₺’ya almıştım. Tavsiye ederim cihazdan çok memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncelleme ile direk Türkçe de oldu.

• amazonda ara ara 150ye satılıyor, ben 3 tane aldım, çok memnunum. 3 resmen olmuş eksiği bence yok, belki gps falan olabilir ama şart değil.
  • bkm ile 144 tl
  • mandemirci M kullanıcısına yanıt
    Bunun gibi özürlülülere internetten alışveriş yapmayı yasaklamak lazım...

• Aliexpress’den black friday’de 100 TL’ye aldığım hala gelmedi. Keşke 150 verip Amazon’dan alsaydım.

• Bende black Friday Dan aldım hocam 6 gün oldu geleli memnunum cihazdan sadece gündüz uykusunu algılamıyor. Adimsayari çok hassas fazladan sayıyor ama harika cihaz şık Aliexpresden yeni üyelik açarak 19 dolara global versiyonunu aldım 100 liraya mükemmel hizmet:) ayrıca mi fitde Türkçe destek sunmaya başlamış. Karakter sorunu yok yükle mi fiti anında Türkçe cihaz. Uğraşmaya program atmayada gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emceis -- 25 Aralık 2018; 12:44:41 >
  • Yıl, olmuş 2019 hala akıllı saat alacağım :) yoksa sadece bileklik alsam yeter mi ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djangobjk

Yıl, olmuş 2019 hala akıllı saat alacağım :) yoksa sadece bileklik alsam yeter mi ki
    bende amazfit bip fırsatı kovalıyorum 11.11de gearbestten 250 gibi bir fiyata almışlar onu kaçırmışım. 150 bilekliğe vermektense fırsat yakalarsam saat alacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

en çok hangi özelliğini beğendiniz?
    2 de ekran dışarıda görünmüyordu.
    3 te çok rahat görebiliyorsun ayrıca hava durumu özelliği de getirmişler.
    Benim için bu iki özellik fark yarattı diyebilirim.
  • 11,11'de Gearbest'ten 114 liraya almıştım. Çin versiyonu aldım ancak son güncelleme ile Türkçe dil desteği getirdiler. Mi Band 2 de kullanmış birisi olarak kesinlikle Mi Band 3 öneriyorum.
  • Huawei honor band 4 var. O biraz kafa karıştırıyor. O mu bu mu diye.
  • Sepetini 150 tl oluşturana bende 5 tl indirim yapan hesap verebilirim. Ücrrtsiz

• Iphone cihazlarla stabil eşleşiyor mu?

• n11 den mi aliexpress den mi almak daha avantajlıdır?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.