Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir sitede okumuştum bugün ama blog tarzı yazıymış muhtemelen bunun üzerine birkaç yama daha gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Birkaç yama daha gelebilir değil, 2022 Temmuz ayına kadar düzenli olarak her ay güncellemeler gelmeye devam edecek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NemesiS_81 kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam, mi a3 güncelleme diye aratınca haberlerin en üstüne bir arkadaşın sitesi çıkmış herhalde, dikkat etmeden oradan okumuştum daha güncelleme gelmeyecek diye...

• dolunay7x D kullanıcısına yanıt

GECE modunu gündüz kullanmayın daha çok pil harcar cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

GECE modunu gündüz kullanmayın daha çok pil harcar cihaz

haklı olabilrisiniz belki ama şuan gayet memnunum öncekine göre süreler ilk aldığımızdaki seviyelere geldi.

• eg2077 E kullanıcısına yanıt

Sağol valla uğraşıyorsun

Niyetim geforcenowda oyun oynamaktı

Gerçi 3-4 ay bu düşünceye ara verdim

• tennozer T kullanıcısına yanıt
    Bana pm ile tarif yaparsan yardımci olurum.

Amac zaten birbirimize bilgimiz dahilinde yardımcı olmak ( malum konu sahibi cohannan cihazı sattı ve poco x3 aldı , gecen ay onu da satıp note 10 pro aldı.

Elinde mia3 cihaz olup paylasım yapanda azalıyor ( ilk acılan konudaki 10 larca sayfadaki cihaz sahibi üyelerin ben hiç birini bu yıl hiç görmedim diyebilirim hatta )

Pm ile bana tarif yap, ben de buraya ayrintilari yazayim.

• Hocam haberdar ederseniz çok mutlu olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eg2077

Bana pm ile tarif yaparsan yardımci olurum.

Amac zaten birbirimize bilgimiz dahilinde yardımcı olmak ( malum konu sahibi cohannan cihazı sattı ve poco x3 aldı , gecen ay onu da satıp note 10 pro aldı.

Elinde mia3 cihaz olup paylasım yapanda azalıyor ( ilk acılan konudaki 10 larca sayfadaki cihaz sahibi üyelerin ben hiç birini bu yıl hiç görmedim diyebilirim hatta )

Pm ile bana tarif yap, ben de buraya ayrintilari yazayim.

Bende cihazi degistirdim herkes gibi  

• Arkadaşlar mi a3 de hızlı sarj 3.0 kullanan var mı ? bir adaptör ve kablo satın aldım ikiside 3.0 ama sanki sarj süresi değişmedi çok ilginç. 3.0 ile sarj olduğunu nasıl anlayabilirim ?

• MB-CLS kullanıcısına yanıt

ben kullanıyorum. yüzde 10 dan yüzde 60 çok hızlı dolar sonra yavaşlar hocam. galiba tam dolum 1.50 falan sürüyor. ama asıl olayı o dediğim aralıktadır.

birde aldığınız ürün 18 w mi emin olun. piyasada üstünde 18 w yazıp 5w çıkan çok

emin olmak için usb tester la bakmanız lazım. bizdeki mi a3 de denediğimde quick charge ajtif olduğunu gördüm ama süresi be kadar kısalmıştı hatırlamıyorum. pil ömrü uzun olması için 5v/2a klasik şarj adaptörü kullanıyorum.

• firtilli kullanıcısına yanıt
    Baya ilerleyen zamanda göndermeyi planlıyorum. Kim gönderirse yazsın o halde. :D

• bende orj kaybettim lg 5v/2a onunla devam ediyorum daha sağlıklı olsun diye evde 18w var ama güvenemedim

• Hocam şarj olurken ekranda benim hızlı sarj yazıyor sadece. Yeni aldığım adaptörle de hızlı sarj yazıyor eskisiyle de hızlı sarj yazıyor. Bir ayarı felan mı var acaba?

5v/2a adaptörle de qc li adaptörle de hızlı şarj oluyor yazıyor hocam. ekranda mesajla ayrım yapmıyor yani. farkı görmek için usb testerla bakmak gerekiyor. isterseniz sonra foto çekip atabilirim

• bugün sarj %50 olunca yavaş sarj oluyor dedi 5 saat gösterdi dolumunu  

çektim taktım hızlı sarj dedi tekrar şaka gibi ya

• ekran koruyucu nasıl aktif oluyor bunda?

gün içinde çok sık saate bakıyorum sürekli yandan power tuşuna basmaktan yakında tuş gidecek :)

geçerli ekran koruyucu: saat

başlama zamanı: şarj olurken, yuvadayken, şarj ve yuvadayken, hiçbir zaman seçenekleri var

tek tek denedim, şarjdayken dahi devreye girmiyor

şimdi başlatı tıkladığımda devrede ama bir dokunuşla geri çıkıyor

not. pil tasarrufu da kapalı denedim

• telefon kafayı yemeye başladı.

geçen takıldı sürekli kendisi power tuşuna basar gibi yaptı, zor kapattım açtım ancak düzeldi.

yine bugün telefon kapandı açılmadı(batarya %70), şarja taktım öyle açıldı.

gerçekten çıldırtıyor, telefon benimde değil babamın, satmayı düşünüyorum bayramdan sonra. 1500 falan eder mi acaba? 6 ay garantili

• BySerkan kullanıcısına yanıt
    Her zaman açık ekranı (aod) deneyebilirsiniz. Ben onu kullanıyorum. Biraz şarj yiyor ama ne yapalım. Aslan besleyen mamasını düşünmez :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.