Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihazı p smart s ile kafa kafaya takas etmek nasıl olur sizce arkadaşlar ? Sıkıldım bu Xiaomi nin android one olayını batirmasindan. Rom atma olayından da sıkıldım :) ne dersiniz ? 9 aylık mi A3 10 günlük p smart s

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • recepix kullanıcısına yanıt
    Mi A3'ü seçme nedeniniz neydi?
    Mesela benim seçme nedenlerim
    ekranın ideal boyutu,
    kamerası,
    bataryası,
    ekran süresi,
    UFS 2.1 depolaması
    Redmi serisine göre daha kaliteli, ömürlü parça seçimi,
    Mi A3 Android one olduğu için Xiaomi'nin Miui yazılımıyla uğraşmamak istememem(Yazılım sorunları vs olabiliyor diğer modellerde) (Her ne kadar Android One projesinde berbat görünse de, üzerinde yüklü gelen Android 9.0 ile kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamışlığım yok.)
    Bu nedenlerle Mi A3 almıştım. Şayet ekran boyutu ve miui yazılımı sorun olmasaydı direkt Mi 9Lite alacaktım.
    Alma nedeninizi, vazgeçme nedeninizi bir karşılaştırın. P Smart S sizi kurtaracaksa, neden olmasın?

• Mesele ihtiyaç meselesi de değil aslında. Çabuk sıkılıyorum 2 günde bir rom atıyorum cihaza :) sürekli telefonla uğraşmak ta istemiyorum artık. Kirin işlemci de rom root olayı yok. Gerçi Google servisleri de yok bu cihazda ama ne bileyim işte değişiklik olsun.

Eskiden bende sabah akşam rom atardım. A3e geçtim bıraktım. Aylardır stok romda kullanıyorum eksiği yok gayet düzgün. Değişim sizin kararınız bahsettiğiniz modeli hiç bilmiyorum karar sizin.

Üstteki arkadaş sormuş ne bekliyorsunuz cihazdan. Ben ne aradıysam buldum çok şükür :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarj cihazını kaybettim hangisini alim orj olduğunu nasıl anlarım.

arkadaşım hızlı şarj eden adaptor verdi ama şarj ederken ısınıyor adaptor normalmi?

https://www.hepsiburada.com/xiaomi/ev-sarj-adaptoru-c-80314032?filtreler=fiyat:min-100

• hakanhan68 H kullanıcısına yanıt
  • hakanhan68 H kullanıcısına yanıt
    P smart serisini iyice düşünün yorumları tartın ona göre karar verin. 2019 faciasından bu telefona geldim kat kat memnunum şuan mi a3'ten. Nasıl bir ram optimizasyonu yapmışlarsa arkaplanda 2 uygulamadan fazla uygulama barındıramıyordu telefon.

• nameless0 N kullanıcısına yanıt

teşekkürler ,arkadaşım gerek yok dedi bana verdiğide iyiymiş .belki kara cuma falan indirim olursa alırım.

hareketliperde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanhan68 -- 9 Ekim 2020; 14:3:38 >
  • Arkadaslar o ikisi guncenlenmiyor, neden olabilir ?
    Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Amazon Türkiye uygulamasını kaldırdım ama tekrar kuramadım hep hata veriyor üç gündür devam ediyor bundan öncede aynı sorun telegram da olmuştu.

• AYINTAP999 A kullanıcısına yanıt

telefondan bağımsız google ile alakalı bir durum. başka bir cihazım var onda da bazı uygulamaları kuramıyorum mal gibi duruyor

• Arkadaşlar standart yazılım (Android One) yüklü. Instagram'da 15 saniyeden fazla hikaye paylaştığımda ilk parçadan sonrasını yüklemiyor hata veriyor. Sahibinden uygulamasında da saçmalıklar mevcut. Mesela 2. el araç kategorisinde bir aracın birden fazla modelini eklersem ve bunu favori aramalarıma kaydedersem, sonradan o favori aramaya tıkladığımda uygulama ana sayfasına dönüyor. Telefon güncel sürümde, uygulamalar da güncel. Başka yaşayan var mı bu sorunları?

• genelde memnunum ama güneşte parlaklık full da anca görüyorum o da eh işte. ekran koruyucudanmı yoksa herkeste böylemi.

4k video boşuna koymuşlar çok titriyor.

• ofamof kullanıcısına yanıt
    Bende Amazon Türkiye uygulamasını kaldırdım ama tekrar kuramadım hep hata veriyor üç gündür devam ediyor bundan öncede aynı sorun telegram da olmuştu.

• Arkadaşlar sizinde telefonla konuşurken mobil İnternetiniz kapanıyor mu? Bi ayarı falan mı var acaba? Turkcell kullanıyorum

• Slm arkadaşlar MIUI 20.9.17 kaldi neden

• Slm arkadaşlar MIUI 20.9.17 kaldi neden

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Yo ben direk döndüm 10 dan 9 a

• gofrettincik kullanıcısına yanıt

genelde sensörler çalışmıyor direk dönüşte. sizde olmadıysa ne mutlu

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.