Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam sizi anladım ben ben sadece saf androidin miui göre çok boş kaldığını söylemek istedim. Oyun tercihiniz yoksa kamera önemliyse alınabilecek en iyi cihaz bence performanslıda estetik ve şık hemde kırmızısını bulursanız affetmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar merhabalar.Anneme telefon alacağım mia2 düşünüyorum.https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07GDMBZ4W/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=AJ6G2YW1Y4LZB satıcı cep paket delta garantili

Ne diyorsunuz? Satıcı - garanti hakkında yorumunuz ne? Amazondan almak zorundayım ürünü ve en ucuzu bu.Bunu almazsam redmi 5 plus alacağım
  • By_Android B kullanıcısına yanıt
    Delta garanti demek hiç olmamasi demek. Kirmizi renk mi 6x bulabilirsin 1400 e falan.
    Garanti olmaz tabi.
    Edit: hemde 64 gb hafıza, 4 gb ramli modelden.
    Ve miui arayuzlu daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 18 Ocak 2019; 16:18:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Amazonda yok hocam mi 6x.Ziraat bankası bu ayın sonuna kadar faizsiz sonradan taksitlendirme kampanyası yapmış.Normalde telefona taksit falan yok biliyorsunuz ama amazon bankaya kategori bildirmiyormuş. Yani kategori diğer olarak göründüğü için tüm ürünlerde 12 aya kadar taksit yapılıyor.

Böyle bir kampanya varken de peşin almak istemiyorum anlayacağınız.Bekleyelim bakalım
  • By_Android B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aynı şekilde face de satış yapan, üst mesajlarımda bahsi geçen Hasan Bahar'dan kapıda ödeme ile aldım 6x i. Kargoda kredi kartı ile tek geçtim sonradan vade farksız 6 ya böldüm Ziraat kartıma. İsterseniz siz de bu şekilde alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Android

Dostlar merhabalar.Anneme telefon alacağım mia2 düşünüyorum.https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07GDMBZ4W/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=AJ6G2YW1Y4LZB satıcı cep paket delta garantili

Ne diyorsunuz? Satıcı - garanti hakkında yorumunuz ne? Amazondan almak zorundayım ürünü ve en ucuzu bu.Bunu almazsam redmi 5 plus alacağım
    şuanhttps://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-a2-64gb-4gb-ram-global-versiyon-kvk-teknik-servis-guvencesiyle-cep-telefonu-398225813#

kvk garantili 1604 tl 100 tl chip para 1504 e gelir kaçırmayın derim 6/128 gb olanını almak istiyorum onun da bu satıcı da siyah rengi kalmış .siyahıda ben sevmiyorum

• Custom romlarla cihaz uçuyor.
  • Arkadaşlar benim telefon çakma herhalde. Ne güncelleme geliyor ne volte açılıyor

• mia2 6/128 mi mi8 lite mı hangisini tercih edersiniz. mi8 lite kullanan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muspel -- 18 Ocak 2019; 19:54:50 >
  • https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-a2-32gb-4gb-ram-cep-telefonu-ithalatci-garantili-381879800

2 yıl ithalatçı garantili 32 GB A2 1305 TL ye geliyor chippara ile, almayı düşünenler hiç beklemeyip alsınlar bu fiyata böyle bir cihaz bulamazlar.

Not: bende 32 lik kullanıyorum depolama dışında 64 veya 128 linkten bir farkı yok herşey aynı

• Merhaba arkadaşlar mi a2 mi mi 6x mi tavsiye edersiniz

Mi 6x de band 20 suan mevcutmu?

Mi a2 de gm5 plus gibi ses kaydedici galeri falan yok mu?

• Cpt.Ee kullanıcısına yanıt
    Evet 6X band 20 yok.
    Evet ses kaydedici galeri yok.(Google fotoğraflar var) GM gibi.

• Cpt.Ee kullanıcısına yanıt
    Band 20 yok mi 6x kullaniyorum ama volte 4.5g vs sorun yaşamadım. Üstelik en cok sorun yaşarsınız dedikleri vodafoneda
    Gerçi daha koye gitmedim aldıktan sonra ama 4.5g cekmeyince de 3g cekecek. Ve band 20 den çeken 4.5g 3g hizinda bir şeymiş.

• Kulaklık ses çıkışı hala zayıf mı ? bununla ilgili bir değişim oldu mu ?
  • gilean_ G kullanıcısına yanıt
    Bataryalarda çok ahım şahım fark yok kamerada a2 bir tik önde hem a2 hem 8 lite kullandım genede karar sizin ben birdaha saf kullanmam ama miuiden sonra küçük ios izlenimi verdi bana saf android.
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Saf androidin eksileri artilari neler. Sırf miui olmadığı icin mia2 den uzak duruyorum. Note 6 pro iyi ama typ-c girişi yok.

• osamanos kullanıcısına yanıt
    Hocam bende çok boş bir arayüz miui dolu dolu geliyor bana iosda zaten sadelikten sıkılmıstım A2 sağolsun iosu aratmadı. Miui arayüzü olan 6x var a2nin miui versiyonu 1350 tl satıyorlar kardeşime ondan almayı düşünüyoruz bizde Garanti şans işi ama deltanın ha varlığı ha yokluğu.
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    6x nerede satılıyor.

• osamanos kullanıcısına yanıt
    Facebook grublarında satan şahıslar var. Zahter Öz ve Emre Albayrak gibi birde Harun Akyüz var. Bende bunlardan almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.