Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi

Selam arkadaşlar herkese hayırlı geceler yakın zamanda iPhone 5simin camı kırılması nedeniyle yeni telefon arayışına girdim. Şuan bu Mi 6x ve Note 6 pro modelini 1350 TL kayıtlı türkçe dil satanlar var. Baktım fazla para vermeye gerek yok bu ikisinden birini alayım dedim. Daha önce Android hiç kullanmadım donma kasma lafları duydum biraz önyargılıyım açıkcası kısaca size telefonda yaptıklarımı anlatayım.

Resim çekinirim ama öyle resim delisi değilim sık sık Pubg gibi dostlarla takılmalık oyun oynarım ama öyle deli gibi sürekli değil. Maks 2-3 el onun dışında film ve video izlemeyi severim hattım Turkcell sizce tercihimi hangisinden yana kullanayım? 2-3 yıl kullanmak için alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtsUmt33 -- 19 Ocak 2019; 1:28:41 >

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Saf android o kadar kötü mü gerçekten, ne gibi eksileri var ? Launcher vs ile halledilemez mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olcay Özker

Dün akşam itibariyle mi6x 4/64 sipariş ederek aranıza katılmış bulunmaktayım Daha önceki kullandığım bütün telefonlardaki garantiden zerre fayda görmemem ve her masrafı cebimden karşılamış olmam sebebi ile garantisiz olarak bu şekilde almayı tercih ettim. Cihaz muhtemelen yarın elime ulaşacak. Hiç üşenmeden tek tek 148 sayfa her yorumu okudum :D Emeğinize sağlık arkadaşlar. Yarın cihazın ilk kullanımından önce dikkat etmem gereken ya da öneri niteliğinde hatırlatmak istedikleriniz varsa şimdiden teşekkürler.
    Hocam mi 6x secmenizdeki neden nedir? Bende alicam mia2 6x arasinda kaldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olcay Özker

Dün akşam itibariyle mi6x 4/64 sipariş ederek aranıza katılmış bulunmaktayım Daha önceki kullandığım bütün telefonlardaki garantiden zerre fayda görmemem ve her masrafı cebimden karşılamış olmam sebebi ile garantisiz olarak bu şekilde almayı tercih ettim. Cihaz muhtemelen yarın elime ulaşacak. Hiç üşenmeden tek tek 148 sayfa her yorumu okudum :D Emeğinize sağlık arkadaşlar. Yarın cihazın ilk kullanımından önce dikkat etmem gereken ya da öneri niteliğinde hatırlatmak istedikleriniz varsa şimdiden teşekkürler.
    Selam hocam hangi cihazdan geçtiniz kimden aldınız ilk izlenimlerinizi paylasırsanız sevinirim. Hayırlı olsun.

• Cpt.Ee kullanıcısına yanıt
    A2 saglam garantili almaya kalksan 6x den daha pahali. Garantisiz 6x i 6gb ramlisini alirsin max 1500 e.
    Saf androidden ben de nefret ediyorum cok sade ozellik yok dogru düzgün. Veriyi açıp kapatirken soruyorsa da zaten koşarak uzaklasirim.
    Miui hem ozellikli hem gayet akıcı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Hocam selam hangi cihazdan geçtiniz memmunmusunuz ?
  • AtsUmt33 A kullanıcısına yanıt
    Memnunum.Sadece ekran govde orani daha yüksek olabilirdi. K6 note den geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Memnunum.Sadece ekran govde orani daha yüksek olabilirdi. K6 note den geçtim.
    Hocam benimde iphone 5s camı kırıldı artık dedim boşa masraf yaptırma pili öldü cam kırık ekran küçük kamerası yetersiz J7 prime alıcaktım 1100e bilincsiz bir kullanıcı gibi sonra çevrede Xiaomi redmi note 4x kullanan arkadaşım geldi ne yapıyorsun samsungun o çöpüne o para verilirmi garantisiz Note 6 pro veya Mi 6x al daha iyi dedi. 5sden yeterince pil konusunda sıkıntı cektim. A2(6x) modeli çok hosuma gitti ama 2-3 ay sonra 2-3 saat pil süresi alırsın gene powerbank ile gezmeye devam edersin diyenler mevcut sizce ne yapayım resim çekinirim sosyal medya film,video sence hangisi bana uygun birde pubg vs oynuyorum ama yavaş yavaş ondanda soğuyorum çocuk bir kitlesi hile mevcut.

J7 prime a gore kac gömlek ust bu cihaz
    Batarya da 2 ayda ekran süresi 2 saate inmez replika çin telefonu mu bu?
    2 yilda verimi duser o zamanda orjinal veya deji batarya alirsiniz.

Hocam simdi alacak olsanız Note 6 promu alırsınız Yoksa 6xmi valla çok kısır döngüdeyim pildenmi feragat etsem donanım ve kameradanmı donanım cephesinde gerçi pek fark yok ama.
    Note 6 pronun daha ince cerceveli olmasi çentikli olmasi daha guzel gorunumlu ancak micro usb kullanmak istemem. Antutuda cok fark gozukmese de snapdragon 660 bile idealken daha düşügunu de kullanmak istemem. Ben de tam net karar veremem ancak arada büyük bir pil farki da yok mah olarak olabilir ama bu cihaz o eski g3 g4 lerdeki gibi 3000 mah değil. Ekran farklı, islemci farklı, yazilim farklı.

• Merhaba arkadaşlar 1 saat once a2 sipariş verdim araniza yeni katildim cihaz geldiğinde inceleyip göreceğiz

• Telefonu Kendi kendine biyeri arayan var mi? Aranma kaydinda bisey gozukmuyo ama telefon kendi kendine arama yapmis. Boyle biseyi ilk defa goruyorum neden olabilir

• Merhaba arkadaşlar bir haftadır kullandığım a2 modeliyle bende aranıza katıldım. Herşey çok iyi su ana kadar.

• alleyalle A kullanıcısına yanıt
    Pili nasıl hocam birçok olumsuz yorum var bu cihazın kamera performansı çok iyi olduğundan Note 6 proyada pili iyi diye o parayı vermek içime sinmiyor..
  • Mi6xe iphone cihazdan geçen varmı tecrübelerini paylasabilirmi cihaz kusursuz tek sıkıntısı pili anlatıldığı kadar kötümü?
    iPhoneden her türlü iyidir piil.
    Anlatildigi kadar da kötu değil.
    Pili 3000 mah ama islemci belli yazılım belli

ya hocam benim yaptıgım belli youtube whatsapp kamera(olmazsa olmazım degil cekince hos ceksin yeter) Oyun oynamıyorum ama oyunu indirincede oynatsın yani mi6x tam bu tanıma uygun ama herkes 3-4 aya 2-3 saat süre alın diyor korkutuyor sosyal medya odaklıyım ben genel olarak ama yüksek bir iş yapınca telefonda sıkıntı cıkarmasın istiyorum siz hangi cihazdan geçmiştiniz ve pili nasıl o eski cihazınıza göre birkaç ss atarmısınız pil bölümünü zahmet olmazsa
    Pil bölümünü atmam için normal sartlarda kullanmam lazim bir de akşam olmasi lazim bir ara atarim

Ben lenovo k6 noteden gectim o cihaz 4000 mah.
    Su an ondan asagi pil omru almiyorum daha yuksek bile aliyorum + arada daglar kadar performans farkı var.
    Ama siz madem hep oyun oynamazsiniz ve kamera hos ceksin yeter, micro usb ye gıcık olmazsaniz note 6 pro yu tercih edin. Ekrani daha büyük daha hoş. Çerceveler daha ince. 636 da oyun oynatir gayet.
    Sahsen ben typce c olsaydi ve mi 6x i almak zorunda olmasaydim note 6 pro yu tercih edebilirdim
    Ya da note 7 pro yu beklerim daha iyi

• Hocam micro usb ve type c arasında ne fark var? Sadece ters takma olayı mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.