Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
54
Favori
273.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam teşekkür ederim, telefonu almadan önce

bu forumu baştan sona okudum ve telefon ile ilgili şüphem kalmadı. Burada telefon ile ilgili paylaşımlar yaparak insanlara yardımcı olduğunuz içinde size ayrıca teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne demek hocam. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Güle güle kullanın. Allah pişmanlık vermesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam hangi renk aldınız?

• noyan_ kullanıcısına yanıt
    Hocam kilifla kullanicamiz için siyahmı alsam diyorum mavi ve gold aklımı çeliyor

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, gold rengi hoşuma gittiği için gold rengini tercih ettim.

İkinci siparişi de gold verdim. Zevkler ve renkler biraz göreceli kavramlar hocam, ama son yıllarda gold ve mavi renk çok moda oldu.

• Bende ya mavi ya gold alicam hocam siz nerden almıştınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nediyonlasen -- 10 Aralık 2018; 19:21:20 >
    N11 den algötür isimli satıcıdan aldım. Mağaza yorumlarına ve puanlarına bakarak en ucuz nerde ise oradan almanızı tavsiye ederim.

Bu arada hanım şarjı bitirdi ve telefonu şarja taktı, yaklaşık 50 dakika da full şarj oldu. Bence şarj hızı harika.

• noyan_ kullanıcısına yanıt
    Hem öyleyimdir hem değil :) ya ben sadece bu güncelleme konusunda yorum yapanlara göre öyle dedim. Diyorlar ya güncelleme yaptım şu çalışmıyor sarj cabuk gitmeye başladı vb. gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotografya -- 10 Aralık 2018; 23:55:18 >
  • Hocam bende mavisini alicamdahttps://m.n11.com/xiaomi-mi-a2-64gb-4gb-ram-global-versiyon-cep-telefonu-P292578394?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_campaign=price_comp&utm_medium=cpc&utm_term=21 turuncu mağaza güvenilirmi acaba bilgisi olan varmı?

• Arkadaşlar iyi akşamlar. Bir aydır telefonu kullanıyorum. Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi şarjı ışık sönünceye kadar doldurunca şarjı daha uzun gittiğini fark ettim. Şarj daha yavaş düşüyor. Telefonun iki sorunu görünüyor. Yakınlık sensörü ve rehberde çift isim. Yakınlık sönsörü sorunu bende de vardı. Yakınlık sensörü için arkadaşların paylaştığı kod ile girdikten sonra ilgili menüye girince elimi sensörün üstüne götürdüğümde görünen rakam 0 oluyor sıfır yazarken kalibre ettim sorun yok şuan. Konuşurken açılmıyor. Rehber konusunda da telefonun dilini ingilizce yapıp bi süre kullandıktan sonra Türkçe yaptım. Sonra rehberin teke düştüğünü gördüm. İngilizce yapmakla ilgili olabileceğini herşey Türkçe yazarken whatsappla ilgili yazıların ingilizce olduğunu gördüm. Faydalı olabilir diye paylaşmak istedim. İlgili resimleri de ekledim. Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frklkn -- 10 Aralık 2018; 20:34:55 >

• frklkn F kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık. Bildirim ışığı sönene kadar tahmini geçen süre ne kadar.

• meself kullanıcısına yanıt
    İnanın hiç ölçmedim ama tahmini kalan süreden daha fazla sürede şarj oluyor. Mesela 10 dk kaldı diyorsa 10 dk sonra baktığında hala dolmamış oluyor. 2dk falan yazıyor.

Şahsi fikrim güvenilir satıcı. Mağaza binlerce ürün satışı yapmış ve %99 puanı var.

N11 den alışveriş yapılınca paranız hemen satıcının hesabına geçmiyor, ürüne bakıp herşey yolundaysa onay verebilirsiniz.

• Altin rengi nasil ? Siyahla altin arasinda kaldim

• berkay0035 kullanıcısına yanıt
    Bende mavi siparişi verdim 1550 tl +6 kargo

• Siparişi verdim insallah maviye pişman olmam hocam su çift rehber sorunu ve WiFi kopma sorunları varmış insallah pişman etmez

• frklkn F kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler.

Hocam ben bu satıcıdan aldım telefonu. Herhangi bir sıkıntı olmadı. İmei hemen gözükmedi e devlette 8 gün sonra gözüktü. Aynı şekilde delta garantisi de hemen gözükmedi 10 gün sonra gözüktü sistemlerinde. Kargo paketi baloncuklu poşetli idi ama kutu içinde değil direk telefon kutusu üzerine sarmış göndermişler. Karton kutu içinde olsa daha iyi olurdu. Çünkü kargocularin paketleri indirme şeklini bildiğim için özellikle saticiya mesajla bildirdim paket korunakli olsun diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotografya -- 10 Aralık 2018; 21:56:20 >
    İnşallah sorun yaşamadan güzel günlerde kullanırsınız hocam.

piyasada ben fazla mavi renk telefon görmedim,çok yaygın değil.Gold telefon görmekten usandım artık çok sıkıcı geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.