Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam p20 lite ekran koruyucusu tam olarak uyuyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 330neo -- 30 Eylül 2018; 9:44:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 330neo kullanıcısına yanıt
    %100 tam oturmuyor tabiiki ama güzel oluyor. Ekranı tam kaplıyor. Çentik bölümünde biraz ufak kalıyor. Telefoncuda bir deneyin...

• sendomi S kullanıcısına yanıt
    fastboot flash recovery twrp.img
    fastboot boot twrp.img

Sırasıyla bu komutları adb ekranından yazdınız mı ?
    https://forum.xda-developers.com/mi-a2-lite/development/recovery-twrp-xiaomi-mi-a2-lite-daisy-t3827236

Benim cihazım mi6x ona uygun twrpyi direk internetten bulup bootloader acıp adbden yukarıda verdiğim komutlar ile yükledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokucan -- 30 Eylül 2018; 12:46:32 >
  • typing kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/xiaomi-mi-a2-lite-temperli-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-P278628239 linkteki ürünü aldım kalite olarak çok üst düzey değil ama fiyat makul. Tavsiye ederim.

• Arkadaşlar iphone 7 plus vardı sattım a2 lite 4/64 alamayı düşünüyorum bütçem çok yok cihazın oyun performansı nasıl özellikle pubg önceden j7 core aldım emanet arkadaşdan vasat bir telefon doğrusu sizce cihazın çok eksiği varmı he 2.el samsung note 5 gibi cihazlarda alınabilir ama ben genelde sıfır almayı tercih ediyorum yardımlarınızı bekliyorum

• Arkadaşlar A2 lite için Ankara’da ekran koruyucu ve kapaklı kılıf için bakmadığım yer kalmadı nereden bulabilirim ekran koruyucu internette mevcut ama takmakta sıkıntı yaşarmıyım. Kaliteli bir ekran koruyucu ve kapaklı kılıf bulmam lazım aldığımdan beri koruması yok

• Laurin Klement L kullanıcısına yanıt
    Ben balıkçı işhaninda bulmuştum ekran koruyucu ancak 20tl demişlerdi.bende AliExpress ten geçtim siparişi 1aya yakın zamanda elime gecti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orada girişte yan yana üç tane telefoncu vardı kılıf satan dükkanlarda vardı sordum yoktu acaba içerisinde ayrıca dükkanlar var mıdır. Kipa’da telefonu satan görevlinin kardeşi de balıkçıoğlunda filmi kestirerek yaptırmış nasılsa. Sizin aldığınız nasıl bir şey ekranı tam kapatıyor mu

• papummmm P kullanıcısına yanıt
    eyvallah..
    tuşlara alıştım iki günde
    pil yüzdesini widget ile hallettim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

eyvallah..
    tuşlara alıştım iki günde
    pil yüzdesini widget ile hallettim..
    Hocam telefon nasıl memnunmusunuz gece çekimleri nasıl örnek foto atabilirmisiniz

• şimdi mi a2 lite telefonu 6pro ile aynı ise, mi a2 lite alıp android one yerine miui ile kullanabilir miyiz ? miui daha kullanışlı ve sade geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock3r -- 1 Ekim 2018; 14:11:29 >
  • Hocam ben a1 den geçtim, o cihazla kamera sensörü olsun yazılım olsun bire bir aynı cihaz. Ben kamera hakkında sorunlara genellikle aynı cavabı veriyorum, bu fiyattaki cihaz icin başarılı ama üst segment cihaz ile mukayese etmemek lazım.
    Ayrıca G-cam ile çok daha iyi performans yakalamak mümkün. Bu yüzden şuan 1500 TL civarı cihaz alırken çok üst seviye beklenti içine girmemek lazım.
    Genel anlamda telden çok memnunum. Canımı sıkan tek şey (başka bir arkadaş daha yazmıstı) açtığınız uygulamalarda yükleniyor tarzı simgeler çıktıgında altta siyah bir ekran çıkıyor, çok kötü duruyor ama yazılımsal oldugu belli, güncellemelerle muhtemelen düzeltilecektir.
    onun haricinde ekranı olsun, parmak izi olsun bataryası olsun, en önemlisi de benim a1 den geçmeme neden olan telefonun compact boyutlarda olması olsun tadından yenmeyecek bir cihaz..
  • rock3r kullanıcısına yanıt
    a1 de yoktu bunda da olmayacaktır muhtemelen. arada band farklılıkları vs küçükte olsa farklılıklar var. Eğer olursa güzel olur bence de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokucan

fastboot flash recovery twrp.img
    fastboot boot twrp.img

Sırasıyla bu komutları adb ekranından yazdınız mı ?
    https://forum.xda-developers.com/mi-a2-lite/development/recovery-twrp-xiaomi-mi-a2-lite-daisy-t3827236

Benim cihazım mi6x ona uygun twrpyi direk internetten bulup bootloader acıp adbden yukarıda verdiğim komutlar ile yükledim
    yok dostum bu komutlar ile yükledim zaten internetde ilk komutu vermiş onu yaptım sadece verdiğin 2. komut yazmıyordu bende girmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

sağolasın dostum zaten bunu yükledim ancak recovery gelmedi gcam yüklemek için yapıyorum zaten ama olmadı,göçerttim telefonu sonra yazılım attım kurtardım,çok kez yaptım bu işleri ancak neden olmadı hala anlamış değilim,yapılışla alakalı bir durum var,sen hiç yaptın mı?*

Alıntıları Göster
    dediğin işlemi yaptım telefon factory reset istedi yaptım bekliyorum bakalım açılacakmı ???ki twrp açılmıyor zaten,orjinal recovery açıyor cihaz açıldı herşeyi gmail yedeğinden tekrar yüklüyorum,sorun recovery dosyasında bence

bu arada redmi pro 6 toolkit buldum needrom'da kendi yapıyor herşeyi buradan deneyeceğim,aynı donanım sonuçta ama telefon yine göçebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendomi -- 1 Ekim 2018; 18:36:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rock3r

şimdi mi a2 lite telefonu 6pro ile aynı ise, mi a2 lite alıp android one yerine miui ile kullanabilir miyiz ? miui daha kullanışlı ve sade geliyor bana.
    Maalesef miui rom yüklenemiyor. Henüz daha IMEI tamirine de çözüm bulunamadı. A1 için miui rom çıkmış belki ileride a2 liteye de gelebilir.

• zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    G-cam yüklenebiliyor mu cihaza? Denedim ama yapamamıştım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Light

G-cam yüklenebiliyor mu cihaza? Denedim ama yapamamıştım ben
    evet yükleniyor,anlatımı var internetde ama recovery yükleyemedim ben daha sinir etti,tam detaylı bir anlatım yok açıkcası
  • RESMİ OLARAK ALAMIYORUZ DEĞİL Mİ. İTHALATÇI GARANTİLİ OLMAK ZORUNDA?
  • carpediem86 C kullanıcısına yanıt
    xiaomi nin mağazasında kalmamıştı gittiğimde, 1 ay sonra falan dediler. kvk-genpa garantilileri bulunuyor piyasada, yada merdiven altı garantililer..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 2 Ekim 2018; 12:22:48 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.