Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Mi6'da bu durumu şöyle çözüyorum. Önce vcard olarak rehberinizin yedeğini alın. Telefon belleğine veya Google Drive'a falan. Sonra tüm rehberi silin ve bu aldığınız yedeği tekrar geri yükleyin. Ara sıra yapınca ben bu şekilde hallediyorum. Umarım yardımcı olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxHound -- 19 Kasım 2018; 15:17:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesaj vs. Geldiğinde bildirim ışığı yanıyor ama bildirim sesi gelmiyor. Hatta kilit sesi bile gelmiyor.

Cihazı yeniden başlatınca düzeliyor bir süre sonra yine aynı oluyor.

Yazılımsal bir problem, ilk zamanlar böyle bir sıkıntı yoktu, fabrika ayarında dönsek düzelir mi.

Bu sorunu yaşayan başka kimse varmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uyandirmaprojesi kullanıcısına yanıt
    Kişiler, sol üstten menü, ayarlar, hesaplar, otomatik senkronize yi aç, oradan geri gel watsap a tıkla yedeklemek yi güncelleme yi kapat çık, oradan Google hesaba gir yedeklemeleri kapat çık, açtığın verileri otomatik senkronize et i kapat,
    Hemen yada aç kapa ile birkaç saat sonra rehberi normale döner. Tüm numaraları silmiştim işlemden önce, SD kart taki yedekten yükledim. Bu işlemlerden sonra.

• Kişilerdeki hesaplardan WhatsApp i sil, kurtul 😉 Ben bu şekilde çözdüm.

• Bu telefonu anneme almak istiyorum. En ucuz şekilde nasıl alabilirim? Yol, yöntem bilen birisi aydınlatırsa sevinirim. Cuma gününü bekleyeceğim ama dişe dokunur bir şeyler olur mu bilmiyorum.
  • Arkadaşlar sizde de böylemi? Son zamanlarda chrome tarayicida bookmark yani favoriler tabı görünmüyor ana sayfasında...

• quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

çok basit dostum aslında ben kavradıktan sonra olayı yaptım twrp yüklemeden

Alıntıları Göster
    nasıl
  • Beyler bugün telefonda maksimum gücü almış bulunuyorrum. Bunda daha iyisi herhalde olamaz.

Kesinlikle sarja falan takmadim. b

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★

• Yarın şu cihazı alıcam ama kulaklık sesi beni geri itiyor bu yüzden htc u play general mobile gm8 aralarında kaldım bu cihazda basları iyi htc u11 e yakın kulaklık sesi nasıl alabilirim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: vesselam510

Yarın şu cihazı alıcam ama kulaklık sesi beni geri itiyor bu yüzden htc u play general mobile gm8 aralarında kaldım bu cihazda basları iyi htc u11 e yakın kulaklık sesi nasıl alabilirim acaba
    Kulaklık sesi konusunda bende kararsızdım ama gerçekten harika bir ses çıkışı var baslar ve tizler çok iyi pişman olmazsınız bende dah önce htc kullanıyordum ondan aşağı kalmaz rahat olun ses çipi çok kaliteli.

• HB'den sipariş ettiğim telefon bugün geliyor.
    Android one olduğu için aldım. saf android için bugün 4-5k para vermek lazım.
    Gelişmekte olan ülkemiz için android one nimettir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi | OMG! | -- 20 Kasım 2018; 9:4:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

nasıl

Alıntıları Göster
    bu arada rootlarsan güncelleme alamazsın biliyorsun değil mi??
  • Hanıma aldığım telefon dün geldi. Bir Mi6 kullanıcısı olarak cihazı beğendim. Yanında Case4U'nun ekran koruyucusu ve arka kapağını da almıştım. Ekran koruyucu ekranı tam kapatmıyor, şimdiki idareten taktım. Arka kapak da kalın sert silikon türevi ve sağlam koruyor. Umarım Android 9 da kısa zamanda gelir.

Rehberi diğer telefondan yükleyince ilk etapta yine çift gösterme durumu oldu. Sonra senkronizasyonu kapatıp, tüm rehberi silip tekrar yükleyince düzeldi...

• Bu telefonda çift tıkla ekran açma yok mu?
  • end76 kullanıcısına yanıt
    Saf android oldugundan olsa gerek, yok diye biliyorum.

Ayrica google bu telefonda radyo yaziliminin vs. apk yuklenmesini kapatmis deniyor. Baska telefondan apk yuklenemiyor.

Cihazin radyo donanımı var(test modunda çıkıyor) ama normal telefonlardaki gibi kullanan gormedim.

• Telefonu inceledim.

Miui dan farkli olarak bu telefonda makro cekim modunu, makro cekimde odak yogunlugunu(miui da kirmizi renk yoğunluğu olarak görünüyordu) göremedim.

Fotoğraf çekimi bence gayet iyi(gunduz de gece de gayet iyi).

Yukarıda bir arkadas ekran süresini paylaşmış ki bu batarya icin bu süre cok iyi. Miui 10 olsa, bu ekran süresi alinamazdi diye düşünüyorum.

• Arkadaşlar,

Play store dan fm radyo indirip deneyen var mi?

• Arkadaşlar,

Kasım 2018 , 966 MB güncelleme gelmiş.

Yükleyen oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: zipkin35

Arkadaşlar,

Kasım 2018 , 966 MB güncelleme gelmiş.

Yükleyen oldu mu?
    Kaynak? Siz nerden duydunuz? Zaten bu ay 2 adet güncelleme geldi. Bununla birlikte 3 mü oluyor yani?

Veya sakın beta testerlara gönderilen android 9 beta güncellemesi olmasın. Çünkü çok yüklü bir güncelleme 966 mb diyorsunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fanatice -- 20 Kasım 2018; 13:31:11 >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.