Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite, 64 GB, 4GB (Xiaomi Türkiye Garantili) 1319 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
6
Favori
11.894
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Extrem

valla delta servis yorumları berbat...

hiç güvenemiyorum birde android one sistem için pek olumlu yorumlar yok..

Mi nin kendi sistemi arayüzü daha iyi diyor çogu kullanıcı..

redmi 6 pro satılsa fena olmaz da türkiyede yok şu an.. :(

Alıntıları Göster
    Orijinal servisi olsa bile çok bir şey fark etmiyor hocam. Türkiye'deki bütün servisler aynı, Allah kimseyi servisin eline düşürmesin Evofone başka birine kullanılmış ve onarım görmüş telefon yollamışlar.

Android One daha stabil ve daha az yer kaplıyor diye biliyorum, ayrıca daha kolay ve hızlı güncelleme geliyor. Ama alışmadığınız sürece tuhaf gelir doğrudur.

Redmi Note 5 de iyi duruyor ama onun da ekranı çentiksiz, hem iyi hem kötü aslında, o daha güzel gibi F/P olarak şuanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• froster2006 kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada sorun yaşayan kullanıcının videosunda; kutuda farklı, telefonda farklı imei çıkıyordu. Bana gelen telefonda kutu üzerindeki, telefonun arkasındaki ve telefon sorgu ekranındaki imeiler aynı. (iki tane imei no var) ayrıca kayıtlı.

Çağrı ekranında *#06# ile imeileri görebilirsiniz.

Diğer: Ayarlar-->sistem-->telefon hakkında-->durum-->imei bilgileri

imei kayıt sorgulama ekranı:https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

ben 15-20 tane şimdiye kadar faturalı cihaz almışımdır hepsinde sorun yaşadım garantiden hayır görmedim,hatta 1 yıl olmadan bozulan çöpe attıklarım oldu.forumdan xiaomi çin cihazı aldım hiç sorun yok taş gibi
    tamamdır bende nişanlıma dediğiniz gibi sipariş verdim bakalım insallah problem yaşamayız. birde nfc li cihaz aradıgınızı gordum nfc özellikle ne için kullanacaksınız temassız ödeme sistemleri için mi merak ettiğimden sordum.
  • akbil yüklemek için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siz öylesiniz diye demiyorum ama genelde bu tarz yorumları çinden cihaz getirip satan/komisyon alan arkadaşlar yapıyor. ben de 15-20 tane faturalı cihaz aldım kayda değer sorun yaşamadım en küçük sorunları bile garanti çözdü. mi5s aldım kutunun jelatinini ben açtım ses artırma-kısma tuşları çalışmıyordu. iade ettim yeni cihaz gönderdiler. faturasız cihaz satan arkadaşlar bunu yapabilecek miydi yoksa verdiğim 2000-3000 lira çöp mü olacaktı bu durumda? zaten garantinin çözmemesi diye bir durum yok. olsa bile hakem heyeti diye bir şey var. öttürürler adamı. 1 yıl dolmadan bozulup çöpe attığınız faturalı cihaz varsa kusura bakmayın bu sizin bilgisizliğiniz. hakem heyetine gitseydiniz çöpe atmak yerine (kullanıcı hatası değilse) yeni cihaz ya da para iadesi alabilirdiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorMysterio -- 18 Aralık 2018; 15:57:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

akbil yüklemek için
    resmi olarak akbil yükletip çalıştırabiliyor muyuz nfc li telefonlarda bilmediğim için soruyorum hocam
  • amazondan alıp cihazında sıkıntı olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadillakkk -- 18 Aralık 2018; 16:2:48 >
  • banka uygulamasıyla oluyormuş fastplay di galiba.

• DoctorMysterio kullanıcısına yanıt
    ben pahalı telefon almıyorum, mesela 1000 liralık telefon için servisdi kargoydu uğraşacak zamanım yok.örneğin sony telefon bozulmuştu servise gönderdim telefon parası kadar tamir parası çıkardı, kabul etmeyip geri istedim gelince çalıştı 2 yıl daha kullandık.

öyle bikaçkere uğraştım artık garantisiz alıyorum ucuz alıyorum.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    1000 az para mı çöpe gitse ? kargoyu arasanız ayağınıza gelir. kullanıcı hatası olmadığı halde tamir parası çıktıysa tüketici hakem heyetine bir dilekçe yazmak 10 dk sürer. e devletten bile yapılabiliyor şimdi.
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.

• ürünü bugün aldım ama kamera bana çok kötü geldi. bunun bir çözümü var mı? bu kamerayla neredeyse hiç resim çekilmez doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

ürünü bugün aldım ama kamera bana çok kötü geldi. bunun bir çözümü var mı? bu kamerayla neredeyse hiç resim çekilmez doğrusu.
    Beğenmediyseniz benim ilanımda ki Xiaomi Mi Max 2 ile takas yapabiliriz.
  • kadillakkk kullanıcısına yanıt
    hocam örnek foto atar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liberty Citizen

hocam örnek foto atar mısınız?
    hocam valla görünce şok oldum telefonu direkt kaldırdım kutusuna iade etmeyi düşünüyorum. isteyen varsa aynı rakamdan birine de verebilirim (1320 TL'den) sim kart takmadım bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

ürünü bugün aldım ama kamera bana çok kötü geldi. bunun bir çözümü var mı? bu kamerayla neredeyse hiç resim çekilmez doğrusu.
    aynen eski tuşlu telefonların kamerası xiaomilerden daha iyiydi.

• Aynen, örnek fotolar atsanız almayı düşünenlere daha çok yardımınız dokunur.

• Amazondan aldım hiç bir sıkıntı yaşamadım. Doğrulaması da tamam. On kamerası bahsedildiği gibi kötü , arka kamerası gayet yeterli. Kamera ya önem verenler a2 modelini tercih etsin.

• Bir ara a2 (lite o değil ) amazonda 1600 e kadar inmiş . telefon nasıl bu telefonu düşünüyordum ama yine bir cok olumsuz yorum yazmışlar amazonda ...

• uslan_maz U kullanıcısına yanıt
    Telefon geldi mi hocam, nasıl memnun musunuz? Çok olumsuz yorum var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.