Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite, 64 GB, 4GB (Xiaomi Türkiye Garantili) 1319 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
6
Favori
11.894
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: özer8376

Bu ithalatçı garantili ve fiyatı 1.599 ₺ çok pahalı. Amazonun fiyatı çok iyiydi, tekrar aynı fiyata düşer inşallah.
    Dün 1389 du fiyatı arttırmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nfc varmı bu cihazda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu anda 1799 TL
  • telefonu alıpta kargolanan var mı?

• özer8376 Ö kullanıcısına yanıt
    Ben aldım. Kargoda görünüyor.
  • tekrar aynı fiyat ihtiyacı olan kaçırmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: özer8376

Bu ithalatçı garantili ve fiyatı 1.599 ₺ çok pahalı. Amazonun fiyatı çok iyiydi, tekrar aynı fiyata düşer inşallah.
    1320 tl tekrar

• 1300 e xiaomi 64 gb note6 satıyorlar mis gibi sıfır garantisiz.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    link var mı?
  • arkadaşlar rica ediyorum yardımcı olabilir misiniz xiaomi'ye yabancıyım sadece bu model değil herhangibir xiaomi ithalatçı garantili global dahi alsak imei atmakla mı uğraşıyoruz bu telefonlara? kısacası garantili yazanlar dahi kayıtsız olarak mı geliyor? bununla ilgili bilgi edinemiyorum. kısaca özetlerseniz çok memnun olurum. teşekkür ederim

• herhangi bir modelden farkı yok samsung iphone nasılsa bunu da alıp kullanıyorsun. imei ile işin yok. samsungun da ithalatçı garantilisi var samsung türkiye garantilisi var. xiamide de böyle. alırken garantisi yazar zaten.
  • faturalı alınan cihazlarda imei sorunu olmaz.çinden getirip elde satanlarda imei sorunu oluyor, ben öyle ucuza aldım.

• Çok teşekkür ederim cevaplar için faturalı garantili almaya çalışırken bile çok karışık gözüküyor xiaomi satıcı ilanları bir standart yok anladığım kadarıyla. Birde iade telefon mu gelir diye dusunmeye baslıyorsun ama şans işi yapacak birşey yok sanırım bu durumda
  • ben 15-20 tane şimdiye kadar faturalı cihaz almışımdır hepsinde sorun yaşadım garantiden hayır görmedim,hatta 1 yıl olmadan bozulan çöpe attıklarım oldu.forumdan xiaomi çin cihazı aldım hiç sorun yok taş gibi

• fiyat yine 1799 benmi hatalı linke bakıyorum acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Extrem

fiyat yine 1799 benmi hatalı linke bakıyorum acaba
    Doğru hocam, fiyat tekrardan 1799 olmuş. İthalatçı garantililer 1300 civarında HB'de. Acaba alınır mı ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şıh Hazretleri -- 18 Aralık 2018; 13:41:46 >
  • Arkadaşlar ben redmi 5 plus aldım gayet iyi. Amazon müşteri hizmetleri ile konuştum. İade telefonları mı gönderiyor diye sordum. Kesinlikle sıfır gönderiliyor, iade telefonlar başka şekilde değerlendiriliyor dedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon öğleden önce geldi. Kargo kutusu dışında herhangi bir sıkıntı yok. imei kontrolünü falan yaptım.

Telefon kutusu hareket etmesin diye kalın kağıdı katlayıp koymuşlar, kutuyu ele alınca telefon kutusu hafif sallanıyor. Kutunun bir ucu da ezikti. Başka bir kargo kutusunun altında geldi büyük ihtimal. Ekspress kargo seçeneği vardı, onu da mng gönderir diye seçmemiştim. Farklı kargoysa yanlış yapmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 18 Aralık 2018; 14:21:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Doğru hocam, fiyat tekrardan 1799 olmuş. İthalatçı garantililer 1300 civarında HB'de. Acaba alınır mı ki?

Alıntıları Göster
    valla delta servis yorumları berbat...

hiç güvenemiyorum birde android one sistem için pek olumlu yorumlar yok..

Mi nin kendi sistemi arayüzü daha iyi diyor çogu kullanıcı..

redmi 6 pro satılsa fena olmaz da türkiyede yok şu an.. :(
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Iyi gunler.Ime kontrolu nasil yapiyorsuniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.