Şimdi Ara

Xiaomi Mi A1 (64 GB) mi Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangisi sizce ortalama 1000 ve 1200 civarı xiaomi tel arıyorum. mi a1 in kafa sar değeri ayrı bir soru işareti yaratıyor.

• ben de ikisi arasında kaldım. a1 16:9 ekran, 2 kamera. android one seviyorsan a1. redmi 5 plus ekrani guzel miui var ama 18:9 ve tek kamera. geri kalan tüm özellikler pil sureleri fln aynı. ben note 5in gelmesini ve lenovo s5in cikmasini bekliyorum. bir de redmi 5 plus a1den 100 lira pahali olmasina ragmen aslinda yurtdisinda nerdeyse 30 dolar daha ucuz. redmi 5 plusin fiyatinin düşmesi gerekiyor. 64lüğü 999 olmasi lazim yurtdisiyla oranlarsak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende iki cihaz arasında kaldım. Özellik olarak kağıt üstünde aynı cihazlar. Ancak 5Plus kesinlikle daha yakışıklı bir model. Teknosa da dün kullanma fırsatım oldu arayüzde fena değil ben 5Plustan yana kullanıcam şansımı 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar çok ama çok kararsızım birde bu 20 band yok vs diyorlar bağlantı sorunları yaşanır mı bu xiaomi'lerde
  • oznugurlu O kullanıcısına yanıt
    A1 modellinde band 20 mevcut 5plus'da yok hocam. Kırsal'da çok bulunmuyorsaniz band 20 olmaması sizin için bir sikinti teşkil etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rookie Man -- 6 Nisan 2018; 23:17:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 plus global model alırsınız band 20 bulunuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

5 plus global model alırsınız band 20 bulunuyor
    5 plus ın global mı yoksa eu rom mu yüklenmiş olduğunu nasıl anlayabiliriz?
    kutularında veya telefonun üzerinde bunu belli eden bir özellik var mı?
  • 392012 3 kullanıcısına yanıt
    Var redmi 5 plus ana konusunun ilk mesajında yazıyor

• teşekkürler. Hepsiburada dan almayı planlıyordum ama hangi versiyonu sattıklarına dair bir şey yazmamışlar.
  • Yakın bir arkadaşımda 2 cihaz arasında kalmıştı, tercihini a1'den yana kullandı. Kameranın biraz daha iyi olmasını önemsiyorsanız a1 mantıklı bir seçim olacaktır.
  • A1 derim çift kamera gayet güzel s

• Ben de bu cihazlara bakmistim. Kamera ve yazilim olaylarina arkadaslar deginmisler. Bir konu da redmi 5 plusun girisi micro usb, a1 in ise type c. Ikisi de son guncellemelerle hizli sarj destekliyor ancak micro usb biraz cag disi kaliyor gibi hissettiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Granis

Ben de bu cihazlara bakmistim. Kamera ve yazilim olaylarina arkadaslar deginmisler. Bir konu da redmi 5 plusun girisi micro usb, a1 in ise type c. Ikisi de son guncellemelerle hizli sarj destekliyor ancak micro usb biraz cag disi kaliyor gibi hissettiriyor.
    Xiaomi A1 kullanıyordum, sattım ve Redmi 5 Plus aldım. Saha yakışıklı bir telefon diyebilirim. Daha bir albenisi var. Kamera tarafından çok fark göremedim. Zaten yaptığım tek şey ders notları vs çekmek. Selfie dir, manzara fotoğrafıdır hiç işim olmaz.

Micro USB, USB Type C olayına takılmayın. 5V-2A gayet hızlı şarj ediyor. Micro USB her yerde bulunabilir bir şarj kablosu. Bir arkadaşınıza gittiğinizde Micro USB kolay bulunabilir ama Type C biraz zor :) Zaten Redmi 5 Plus da gün içinde şarja ihtiyaç duymuyorsunuz.

Bu da en son aldığım ekran açık süresi.

Xiaomi Mi A1 (64 GB) mi Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB mı? Xiaomi Mi A1 (64 GB) mi Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB mı? Xiaomi Mi A1 (64 GB) mi Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB mı?

• Merhabalar,

Xiaomi Redmi 5 Plus almaya karar verdim ( Benim note 4x tercih etmeme rağmen eşim buna karar verdi) de n11, gittigidiyor hepsiburada satıcılar var Nerden almalıyım ? Fiyat hariç, farkeder mi ? Bu arada en iyi fiyat 1250 civarı..

hangi konulara dikkat etmem gerekiyor alırken ? Global midir alacağım?

Bir de kulaklık çıkmıyor mu kutulardan ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.