Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YNaniSK

Google Home uygulamasını yükleyip onunda deneyin.
    Hocam yükledim ama nasıl yansıtacağım bununla? Cihaz tara diyorum bulmuyor. Samsung tv kullanıyorum.
  • FastegL F kullanıcısına yanıt
    Tv ile Telefon aynı wifi ağına bağlı ise bulması lazm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    O kadar şikayetten sonra beğeneni bulduk.Hocam şarj durumu nasıl diyerek en merak edileni ben sorayım
  • K20 Pro'suna Global miui 12 gelen oldu mu ? 11.06'da kaldı.

• pegasus33 kullanıcısına yanıt
    hemen yazayım. su an kalan şarjı %57, full mobil veri, parlaktık orta-otomatik. nfc, gps, super walpaper vs herşey açık. su an ki ekran suresi 2,5 saat.

iyi mi kötü mü karar sizin ama bana yeterli bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ComradeMakarov kullanıcısına yanıt
    evet bana geldi 1-2 gün evvel

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, bana neden gelmiyor acaba... Neyse bekleyelim bakalım.

• ComradeMakarov kullanıcısına yanıt
    Benim hâlâ 11.04 yeni güncelleme yok diyor. Neden aynı anda gelmiyor anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

hemen yazayım. su an kalan şarjı %57, full mobil veri, parlaktık orta-otomatik. nfc, gps, super walpaper vs herşey açık. su an ki ekran suresi 2,5 saat.

Mi 9T pro kullanıyorum miui 12 yi çok beğendim normalde candy kernel yükleyip ekranı 75 hz e çıkartırdım ama buna gerek duymadım. 60 hz oldukça akıcı takılma yaşamıyorum.

Şu an miroom 20.6.18 sürümü yüklü oyun oynamıyorum günlük sosyal medya youtube vb. normal kullanımda 8 saat civarı ekran süresi alıyorum.
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YNaniSK kullanıcısına yanıt
    Evet varsa bilgisi olan aydınlatırsa seviniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

Hangi rom ve sürümdesiniz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yükledim . En büyük fark ram kullanımı . Kullanılabilir ram 3 ün altına düşmüş . Hiç hoş değil.

• ZENGIN kullanıcısına yanıt
    Global eu 12.0.1.0 surumu

• Bekleyenlere duyurulur tr garantili cihaz

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• Benim de sonunda geldi 12

• 12 için yorumları alalım arkadaşlar, yüklersem temiz kurulum nasıl yapabilirim tr garantili cihaza.bl kilt kapalı.

• orphaned_land kullanıcısına yanıt
    Bence gayet güzel. Takılm donma vs hissetmedim ben. Menü güçişleri de efektli olmuş güzel olmuş. Ben microsoft launcher kullanıyorum gerçi ama bence gayet iyi. Pil için erken bikaç gün kullanıp değerlendirmek gerekiyor. Kamerada iyileştirmeler olmuş gbi geldi bana.

• Arkadaşlar globale geldi. Miui 11'den hiç memnun kalmadım. Yükleyen var mı globalde sorun var mı?

• Arkadaşlar bir konu hakkinda merakim var karar vermedim henüz ama androide 6 aydır hala alisamadim iostan sonra miui nun sembol boyut şekil sıkıntıları miui optimizasyonu ilr bazı uygulamaların çalışmaması, sürekli oynadığım Pokemon go oyununun altta çalışmaması gibi nedenlerden dolayı xiaomi 9t pro 128 gb telefonumu satmayi dusunuyorum ama emin de degilim performansi iyi baya. Evophone dan aldigim telefonumun herhangi bir cizigi vs yok temiz kullandigimi düşünüyorum sizce kac paraya gider?
    Bi de benim miui arayuzunde sembollerin boyut/sembol şekli ile alakali sikintilarim var bunları nasil cozebilirim yardimci olabilecek biri var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Darui

Arkadaşlar bir konu hakkinda merakim var karar vermedim henüz ama androide 6 aydır hala alisamadim iostan sonra miui nun sembol boyut şekil sıkıntıları miui optimizasyonu ilr bazı uygulamaların çalışmaması, sürekli oynadığım Pokemon go oyununun altta çalışmaması gibi nedenlerden dolayı xiaomi 9t pro 128 gb telefonumu satmayi dusunuyorum ama emin de degilim performansi iyi baya. Evophone dan aldigim telefonumun herhangi bir cizigi vs yok temiz kullandigimi düşünüyorum sizce kac paraya gider?
    Bi de benim miui arayuzunde sembollerin boyut/sembol şekli ile alakali sikintilarim var bunları nasil cozebilirim yardimci olabilecek biri var mi
    Sembolerin farklı temalarla binlerce şekli var . Ayrıca ayarlardan boyutları da ayarlanabiliyor. iPhone teması yükleyip hatta üstteki çentiği bile yapan var.

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.