Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Guvenlik onlemi siz ve sizin kurdugunuz uygulamalardaki kontrolunuz. En iyisi kurmamaniz, root gerektiren bir uygulama kullanmiyorsaniz TWRP de kurmayin Root da atmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 10 Aralık 2019; 20:8:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Sağolun teşekkürler, aldığım yer ilk sayfada face gruplarinda da ilanları mevcut (full teknoloji) adı altında İst Mecidiyeköy de mağazasi olan satış ve teknik servis olarak hizmet veriyor, özellikle burayı tercih ettim bana yakın bir yer olmasını sorun olursa karşımda muhatap olsun diye 2.450 TL ödedim herşey dahil şu an bir sıkıntı yaşamadım İstanbul'da oturanlara tavsiye edebilirim alacak arkadaşlara.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun,haklısınız kılıf siparişini n11 den şeffaf olandan verdim ekran koruma hediye etti aldığım yer kaliteli olandan mis ekrana tam oturdu, bir şeyi merak ettim bu bl kilidini açma suresine nereden bakıyorduk bilginiz varmıdır?

• sinsic kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız romla alakalı olabilir. Büyük ihtimalle sizin kullandığınız global rom, arkadaşınızın ki eea romu. Global sürümde 11.0.1 güncel sürüm. Eea da ise güncel sürüm 11.0.3

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Yeni fatura talep edin, duzenleyip mail atsinlar veya kargolasinlar. IMEI mutlaka yazmali, THH bile geri odeme yapmiyor o sekilde. Satilan cihazin faturalandigi belli olmali.

Alıntıları Göster
    IMEI şeklinde değil de "Seri No" adı altında yazmışlar. Bu nedenle ilk baktığımda durumu fark edemedim.

• Arkadaşlar bu sorunum var yardımcı olabilecek var mı acaba.
    FM radyo dinlemek istiyorum fakat Bluetooth kulaklık ile. Nasıl yapabilirim. Bluetooth açık,kulaklık bağlı olduğu halde FM radyo sesini alamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler cevaplar için.

Arkadaş öyle rom indirip yükleyecek biri değil. OTA'dan indirdi güncellemeyi yani ve cihaz mi türkiye garantili. ekran görüntüsünü attı arayüzde de Global yazıyor ama versiyon dediğiniz gibi EEA sürümünün.

Anlamadım bende. Şu kameradaki sıkıntıları çözer mi diye indirmeye çalışıyordum ama onda da aynıymış :)

Edit: Sürüm düşürmeyi sormuştum ama anasayfada yazıyormuş iki türlü de veriler silinecek demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsic -- 10 Aralık 2019; 21:14:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

@knight1180 @weyis

Hata alip yapamadiginiz durumda IMEI Rebuilder mi kullandiniz ikinizde? Eger sadece jjaQcnBuilder yontemi calisiyorsa ikinciyi kaldirayim.
    Evet rebulder 2.yöntemi kullanarak yaptığımda tel açılıp hemen recovery moda düşmesine sebep verdi. Sonra tekrar dan bu seferde 1.yöntemi kullandım sorun olmadı düzenlerken. Şimdi hattı taktım gayet güzel 4,5g çekiyor sorun yok.
    Herşey için
    ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN TEŞEKKÜR Ederim. 🙏theVerge 🙏😊Hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knight1180 -- 10 Aralık 2019; 22:13:1 >
  • knight1180 K kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullanin..

• Merhaba herkese, geçen hafta sipariş verdiğim cihaz dün akşam elime ulaştı. Önce satıcı ile konuştum daha sonrasında testlerini yaparak herhangi bir yerinde sorun var mı diye baktım ama şükür yok. Güncellemeleri yaptım şuan 11.0.1 de. Sim kartı yaktım şuan kullanırken herhangi bir sıkıntım yok. Telefonu şarj ettim gün boyu %50 sini bitiremedim daha z5 ten sonra çok iyi geldi. Sadece 2 sıkıntım var bir tanesi mi band 3 kullanıyorum sürekli kopmalar oluyor telefonda herhangi bir şeyi açık mı unuttum bağlantıyı koparıyor acaba birde google klavyesi pek hoşuma gitmedi bunu nasıl düzenleyebilir veya daha kullanışlı hale getirebilirim? (swiftkey vs sevmiyorum bu arada)

Son olarak Ankara'da parmak izi okuyucusunu çok etkilemeyecek ama güzel koruma da sağlayan bir ekran koruyucusu taktırabileceğim bir yer var mı acaba? En kötü ihtimal yarın Kızılay a gidip oradaki telefoncuları gezeceğim.

Not: Bazı arkadaşlar özelden yazmış cevap veremiyorum telefon ile aktif etmedim hesabı çok kullanmadığım için telefon fiyatı sorulmuş 2450 liraya aldım zahter iletişimden.

• Hazarddd H kullanıcısına yanıt
    Mi Fit in batarya optimizasyonunu kapatin. Son kullanilanlar kismina sabitleyin. Tum izinlerini verin. Bende Amazfit mevcut, bu sekilde kullaniyorum.

• Merhaba arkadaşlar telefon miu 10 a nasıl dönebilir im pek bilgim yok en kısa yolu nedir miu10 da telefonu çok beğendim miu 11de satacam nerdeyse bi sürü sorun konuşma esnasında hoparlör ses vermiyor arama Instagram'da meseengerde hikayeye bı taneden fazla video almıyor 15 saniye tekrar deneyin diyor sonraki parça videolar için hoperlor sesi azaldı şarj süresi kısaldı galeri sorunu yönlendirebilecek birleri varmı acaba tşkler şimdiden...

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Tamam dediğinizi yaptım bakalım yarın gün içinde kopma olacak mı, teşekkürler :)
  • musician04400 M kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada anlatılmış bir inceleyin isterseniz forumda okuduğum kadarı ile bir çok kişi onu yaparak döndü
  • quote:

Orijinalden alıntı: meohamza

Arkadaşlar bu sorunum var yardımcı olabilecek var mı acaba.
    FM radyo dinlemek istiyorum fakat Bluetooth kulaklık ile. Nasıl yapabilirim. Bluetooth açık,kulaklık bağlı olduğu halde FM radyo sesini alamıyorum.
    Kablolu kulaklık bağlamadan radyo çalışmaz. Ya da bozuk kulaklığınız varsa ucunu kesin takın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Help mee
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz gibi yaptım. Olmadı.

• Alp yüksel kullanıcısına yanıt
    Datalarını silip tüm izinleri vermeyi deneyin. Erişim hatası yemiş.
  • Başka radyo uygulaması kurabiliyor mu acaba. Bundaki çok dandik geldi bana

• meohamza kullanıcısına yanıt
    FM Radyo ya kablolu kulaklığa yada hoparlöre verebiliyor diye biliyorum sesi. BT cihaza aktarmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.