Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mi 9t pro almayı düşünüyorum tr garantili almasam bir problem yaşarmıyım acaba kafam karıştı yaklaşık 50 60 sayfa okudum ama en net bilgiyi buraya yazarak alacağımı düşündüğüm için yazıyorum arkadaşlar
  • knight1180 K kullanıcısına yanıt
    Hocam terminalden yazılan kodlar var dev Block falan onları tekrar yapın 3_5 saniye sonra twrp ye düşmesi durur. Tüm twrplerde terminal var kurcalayan bulursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weyis

Hocam terminalden yazılan kodlar var dev Block falan onları tekrar yapın 3_5 saniye sonra twrp ye düşmesi durur. Tüm twrplerde terminal var kurcalayan bulursunuz
    Saolun hocam dediğinizi yaptım sonunda açıldı telefon .Qnc dosyasını restore ettikten sonra yine aynı hatayıverdi bende efs geri yükledim açıldı qnc restore işini nasıl halledecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knight1180 -- 10 Aralık 2019; 3:45:55 >
  • ya arkadaşlar eski samsung telefonumda her şeyi yedeklemiştim galerideki resimler dahil
    xaomi telefonu kurarken dışarda kurulum yaptığım için bazı şeyleri sonra bıraktım evde wifiden geri yükleme yaparım diye ama
    resimleri bulamıyorum sadece whatsapta kayıtlı resimler geldi galeriye
    google hesabına yedeklediğimiz resimleri nasıl geri getireceğiz telefona acaba ?
  • Merhabalar arkadaşlar ufak bir sorum olacak. Yeni Mi 9T Pro cihaz aldım. Bugün full şarj ile kullanmaya başladım. Aklıma takılan değişken ekran süreleri. Şu an tahmini olarak ne kadar ekran süresi alırım? Her türlü batarya optimizasyonu için gerekeni yaptım, ne diyeceğinizi tahmin ediyorum en az 3-4 şarj döngüsünden sonra yerine oturur bataryam. Fakat aşağı yukarı bir tahmini süre vardır ya onu sizden öğrenmek istiyorum. Cihaz Miui 10.3.3 ile geldi, ben 10.3.4'e güncelledim. Daha önce tanıyanlar vardır belki Mi 9T kullanıyordum orada deneyimlediğim kadarıyla Miui 11 hiç stabil değil ve şarj konusunda çok üzücüydü o yüzden güncellemedim. Mi 9T'de ortalama 7-8 saatlik harika ekran süreleri alıyordum oyun oynayarak hem de. Bakalım bunda kaç alacağım, performanslı işlemcisinden dolayı tahminim 5-6 saatler arasında olacağıdır ama sizin süreleriniz neler? Sadece bunu öğrenmek istemiştim ben tahmini kaç alırım gibi sorulara cevap bulabilmek için. Çok teşekkür ediyorum, iyi forumlar

• blue storm kullanıcısına yanıt
    Google Photos adli uygulama getiriyor.

• emresteely kullanıcısına yanıt
    Ne oynadiginiza filan bagli ama ben 8 saatten asagi almiyorum. Dun gece sarja takarken 8:40 di misal. Netflix, Oyun, Spotify, Instagram ve Internette gezinme seklinde. MIUI 11.1 betada yim ayrica.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    samsung da yeniden kurulum yaptığında albüm şeklinde geri geliyordu hepsi

xaomi de mümkün değil mi bu ?
  • blue storm kullanıcısına yanıt
    Yedekleme yaptim dediniz, eger cihaz android ise google drive a ve google photos a yedekler. Siz yedegi nereye yaptiysaniz ordan geri getireceksiniz, kendi kendine olan bir sey degil. Eger samsung hesabina yedeklediyseniz onlarin gelmesi icin ilgili bir uygulama vardir onu bulup yuklersiniz.

• V11 ile gelen bir sorun daha keşfettim kamera uygulamasında.
    Söyleyen oldu mu bilmiyorum.

960fps ağır çekim video kaydederken normalde alttaki dairede çekimin hangi aşamasında olduğumuzu gösteriyordu.
    Çünkü 960fps'de ağırçekimi ayarlayamıyorsunuz, sabit olarak ilk 3 çeyrek normal hızda son çeyrek ağır çekim.
    Bunun hangi aşamasında olduğunu görmeyince de kaydetmesi çok zor oluyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinsic

V11 ile gelen bir sorun daha keşfettim kamera uygulamasında.
    Söyleyen oldu mu bilmiyorum.

960fps ağır çekim video kaydederken normalde alttaki dairede çekimin hangi aşamasında olduğumuzu gösteriyordu.
    Çünkü 960fps'de ağırçekimi ayarlayamıyorsunuz, sabit olarak ilk 3 çeyrek normal hızda son çeyrek ağır çekim.
    Bunun hangi aşamasında olduğunu görmeyince de kaydetmesi çok zor oluyor :(
    Bir ekran kaydi aldim ama tam olarak sorunu anlamadim. Bu ekranda ekstra bir sey mi oluyordu onceden? Bana normal geldi bir camera datasini temizleyin olmadi.

https://streamable.com/46j1j

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 10 Aralık 2019; 9:21:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMakarov

Telefon geldi, gerçekten de çok hızlı. Umarım böyle devam eder.

Gcam 7.2 yükledim fakat uygulamayı durduruyor. Otomatik rapor gönderdim. Sizde de böyle mi bende mi problem var acaba ?

Bu da ilk fotoğrafım
    Android 9 versiyonunda 7.2 çalışmıyor. Telefonu güncellersen sorun düzelir. Ama başka sorunlar çıkabilir genel olarak şikayet var güncellemeden. 7.0.9 versiyonunu kurarsan düzelir gcam.

• Günaydın arkadaşlar. Mi 9 t pro kullanıyorum. Bugün hattımı turkcelle taşıdım ama 4,5g çalışmıyor. Sebebi nedir benzer bir sorun yaşayan var mı? Turkcelldeki çocuk xiaomi cihazlar turkcelle uyumsuz dedi. Bana çok saçma geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Altta halka doluyor ya sizde. V10'da iken aynı sizdeki gibi halka doluyordu anlıyordunuz kaydın hangi aşamada olduğunu.

Dün akşam V11'e geçtim, artık o dolma efekti yok.
    https://streamable.com/h5fg6

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinsic -- 10 Aralık 2019; 10:29:24 >

• knight1180 K kullanıcısına yanıt
    Ben de kendim buraya kadar yapabildim. Qnc dosyasını yanlış yapıyoruz sanırım. Adele48 isimli kullanıcıdan ücret karşılığı yardım aldım. Siz de o yolu deneyebilirsiniz. Mesaj atın hemen cevap veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: weyis

Ben de kendim buraya kadar yapabildim. Qnc dosyasını yanlış yapıyoruz sanırım. Adele48 isimli kullanıcıdan ücret karşılığı yardım aldım. Siz de o yolu deneyebilirsiniz. Mesaj atın hemen cevap veriyor
    Sonunda hallettim Qnc işini cmd olan birinci yöntemi kullanarak yaptım düzeldi bir de restore ederken 5-10saniye içinde restore tamamlanıyor 3-4 dk bekleyin %100 olsa bile hattı takıp denemedim akşama denicem

• quote:

Orijinalden alıntı: Ashtaroth

mi 9t pro almayı düşünüyorum tr garantili almasam bir problem yaşarmıyım acaba kafam karıştı yaklaşık 50 60 sayfa okudum ama en net bilgiyi buraya yazarak alacağımı düşündüğüm için yazıyorum arkadaşlar
    Burdaki çoğu insan o şekilde kullanıyor. 128 lil versiyon 4800 gözüküyor internette.
    Yurtdısı satanlar 2300e veriyor.
    2 katından daha pahalı garantilisi.
    Satıcılar genelde fabrikasyon hata için belli bir süre garanti veriyor. Zaten fabrikasyon sorun yoksa sonradan bir sorun yaşama ihtimaliniz daha az gibi. Yine de tercih sizin tabiki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar mi 9t pro ile aranıza katıldım. Pubg konusunda sıkıntısı olanları okudum. Pubg bende de dokunmatigi sıkıntılıydı oyun hiz artiriciyi kaldırınca düzeldi. veya oyun articiyi silmek istemezseniz de hiz articidan devre disi bırakıp oyunu açarsanız düzelebilir belki onu denemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sinsic kullanıcısına yanıt
    MIUI 11.1 eu 9.12.5 betadayim ben, belki de gercekten bir bug vardi ve cozduler.

• 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.