Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Konuyu peyderpey güncelleyeceğim, başlıkları oluşturdum.

Konuda şunlarda olsa iyi olur dediğiniz bir şey olursa çekinmeden yazabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Konuyu peyderpey güncelleyeceğim, başlıkları oluşturdum.

Konuda şunlarda olsa iyi olur dediğiniz bir şey olursa çekinmeden yazabilirsiniz.
    Hocam ben volteyi açamadım, T.Telekomda sayfa başındaki kodlarla, rica etsem destek olabilir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 15 Kasım 2019; 20:59:2 >
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    *#*#volte#*#*
    *#*#vowifi#*#*

Bunlar ile operator kontrolunu kapattiktan sonra bu menuler acilmadi mi?

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde cihaz desteklese dahi operator destek sunmuyorsa kullanmaniza izin vermez. TT ye baktim ama herhangi bir Xiaomi cihazi desteklemiyor gibi duruyor.

• Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum da boatloader kilidi nasıl açılır zor mudur ? Bir de kimisi diyor boatloader kilidi olmayanlar k20 produr kimisi diyor olanlar k20 produr bu işin aslını bilen var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum da boatloader kilidi nasıl açılır zor mudur ? Bir de kimisi diyor boatloader kilidi olmayanlar k20 produr kimisi diyor olanlar k20 produr bu işin aslını bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Normalde cihaz desteklese dahi operator destek sunmuyorsa kullanmaniza izin vermez. TT ye baktim ama herhangi bir Xiaomi cihazi desteklemiyor gibi duruyor.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 15 Kasım 2019; 21:34:35 >

• Ulan amazondan kılıf geldi, telefonu alamıyoruz hiçbir yerde stok yok 128gb. Bildiğiniz rüyamda gördüm telefonu o derece. Black Friday'e kadar getirirler mi acaba ?
  • Stok kamera uygulamasının içinden son çektiğim fotoğraflara ulaşamıyorum, sol altta gri bir ekran çıkıyor. Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

Böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Fotoyu çekince tikliyorum, foto açılıp anında kapanıyor.

• DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: 05mete05

Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum da boatloader kilidi nasıl açılır zor mudur ? Bir de kimisi diyor boatloader kilidi olmayanlar k20 produr kimisi diyor olanlar k20 produr bu işin aslını bilen var mı ?
    alakası yok. ayrıca BL açmak çok basit işlem.
  • repair işlemi sonrası miui11 android 10 ile yüklendi. baya bi artı özellik gelmiş. ancak işin ilginç yanı simge ve font büyüklüğünü sevmedim:)
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Calisiyorsa ne guzel, test edebildiniz mi bir fark var mi?

• M@rvelous M kullanıcısına yanıt
    MIUI 11 ise Turkce dilde bunu yapiyordu, ingilizce yapinca duzeliyor deniyordu.

• M@rvelous M kullanıcısına yanıt
    şimdi mesajınızı görünce denedim. Evet öyle. Sizde de miui 11 mi yüklü?
  • AHZ kullanıcısına yanıt
    Aynen, kamera ile normalde işim olmaz ama bir şey doğru calismadiginda takiyorum biraz :)

• Pop up kameradan memnunmusunuz arıza çıkarma durumu yaşayan varmı birde imei repair konusunda bilgisi olan varmı acaba

• Merhaba şu an global romdayım başka bi Roma geçiş yapmalı mıyım bi farkı var mı acaba?

• Her gece bu ve bu benzeri güncellemeler yapıyor, otomatik güncellemeler vesaire kapalı, nasıl kapatabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: 05mete05

Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum da boatloader kilidi nasıl açılır zor mudur ? Bir de kimisi diyor boatloader kilidi olmayanlar k20 produr kimisi diyor olanlar k20 produr bu işin aslını bilen var mı ?
    Bl kilidini youtubedan izleyerek açtım. İşlemler basit halledersiniz bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.