Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim cihazda kullanırken hızlı şarj tüketen cinsten, uykuda max 7-8 saatten yüzde 3-5 falan gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar s10e,p30 ve mi 9t pro arasında kaldım. Sizler hangisini tavsiye edersiniz? Kamerada fotoğraf kalitesi ve telefonu uzun yıllar stabil bir şeklide kullanabilmek 1. öncelik. Oyun vs oynanmayacak,eşime alacağım.
  • Cool Storm kullanıcısına yanıt
    sanırım whtspp hiç kullanmıyorsunuz, zira şarjı en fazla tüketen Whtspp gibi duruyor tüm telefonlarda...
  • Xiaomi MI 6 cihazıma bile MIUI 11 geldi. Mi 9t pro için neden hala bu güncelleme çıkmamış?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sir.eko kullanıcısına yanıt
    S10e size uygun duruyor.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Bende bu telefon ile android kullanıcılar kervanına katıldım. Pil ile ilgili bir sorum olacak. iPhone dan geçmiş biri olarak tabiki pilinden memnunum, fakat telefonun pilini en çok android sistemi tüketiyor gözüküyor bu normal bir şey midir? Bir çözümü var mı?
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: D4rkshadows

Arkadaşlar merhaba. Bende bu telefon ile android kullanıcılar kervanına katıldım. Pil ile ilgili bir sorum olacak. iPhone dan geçmiş biri olarak tabiki pilinden memnunum, fakat telefonun pilini en çok android sistemi tüketiyor gözüküyor bu normal bir şey midir? Bir çözümü var mı?
    Android sistemin bazen fazla tüketmesi normaldir. Mesela birşey indirirken (bazen oyun oynarken) vs Android sistem fazla tüketir. 3-5 şarj döngüsü takip edin hala aynı sorun varsa o zaman çözüm aramanız daha doğru olur.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Tamamdır. Cevap için teşekkürler.

• Beyler bu telefonu şuan en uygun nerden alabiliriz garantisiz 128 olan versiyonunu kayit olmasada olur

• kubilayunvanli K kullanıcısına yanıt
    O zaman bildirim gelmeyen uygulamanın kilit ekranına erişimi yoktur. Uygulama ayarlarından erişim istediğiniz uygulamanın erişimini açın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Harikasınız teşekkür ederim sildim etliye sütlüye çok karışmadan
    Birde kullanıcıların geneli globalmi yoksa eu rommu kullanıyor?

• aslankiral kullanıcısına yanıt
    Garantisiz imei li cihazlar EEA genelde. Bunlarin rom surumlerinde EU yaziyor. Global cihazlarin rom surumlerinde MI yaziyor. Bu iki rom da birebir ayni, google arama ve mesaj uygulamasi var. Xiaomi.EU adinda ayrica bir rom var. Bunda Xiaomi uygulamalari var, ses kaydi alinabilen. Xiaomi uygulamasi isteyenler genelde buna geciyor.

• Bende bu modeli alma aşamasındayım.Kafamı kurcalayan tek şey imei atıldıktan sonra şebeke hatası vs. gibi farklı sorunlar ortaya çıkar mı ? Herhangi olumsuz bir durumla karşılaşan arkadaşımız var mı ? Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
  • Pilinden ben de çok memnun değilim. 2.Telefon olarak kullandığım A70'i satıp mi 9T pro aldım. Aynı senaryoda zorlayınca A70 2 gün dayanırken, mi 9T Pro 2. günü çıkaramıyor.

Fakat deneyim olarak A70'den kat kat iyi bir telefon. Önceki 1.telefonum Samsung Note 8'den de bence kat kat iyi bir telefon yapmış Xiaomi. Yani bence fiyat performans kralı açık ara mi 9T pro'dur. Sahibinden'de 2400TL'lere bulunabiliyor.

Yine de bir Huawei Mate 20x değil. Huawei mate 20x'e alışan adam başka telefon kullanamaz muhtemelen. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 14 Kasım 2019; 21:32:28 >
  • aslankiral kullanıcısına yanıt
    Size kalmış hocam. Kişiden kişiye değişir. Custom rom sayısı da oldukça fazla. Ben global kullanıyorum. Miui 11 geldiği zaman hemen güncelleme yapmayı da düşünmüyorum ayrıca. Biraz otursun ondan sonra. Custom romlarda bile çok fazla hata var şuan Miui 11'de.
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    hocam o damlacık kamera orada olduktan sonra bir önemş yok mate falan, birde fiyat olarak daha pahalı olsa gerek rakibi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

hocam o damlacık kamera orada olduktan sonra bir önemş yok mate falan, birde fiyat olarak daha pahalı olsa gerek rakibi değil.
    ben rakibi demedim ki zaten :) 7.2"'lik telefonda o çeltik göze batmıyor.

Ben böyle sürekli telefon değiştiriyorum. Temiz ve sıfır gibi kullanıp sattığım için pek zarar etmiyorum, nerdeyse bir çok telefonu denedim.

deneyim olarak mate 20x kullanan başka telefon kullanamaz dedim.
    Bu telefonu kullanıp da note 10+ ve ya p30 pro alanlar hep pişman oldu.
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    f/p kralı bu pro, eksikleri var ama yinede tasarım donanım üst seviye

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.