Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arkadaşım..

eski firefox artık kişisel bildirimleri göstermediği için göremedim sorunu. kusura bakma

şimdi tlf da çok fazla şey yapmasam da

antutu değeri 10k düştü.

mxcamera kullanıyordum.. artık sürekli hata veriyor.. restore kullandğım içinde olabilir. silip yeniden yüklemek şimdi sana yazarken aklıma geldi. denicem. kendi kamerası mxkamera kadar aydınlatma yapmıyor resimlerde ama idare eder. çok fazla ilgim değil ama yinede kamera önerisi alabilirim

benim kişisel tecrübe olarak söyleyeceğim şeyler yanıltıcı olabilir. dolayısı ile aktif olarak tlf un tüm bölümlerini inceleyen bir arkadaşımız cevablasa daha iyi olur

batarya kısmında ise reel cevab veremem.. evde kullanıyorum ve çoğu zamanda ekran görüntüsünü pc ye aktardığım için reel batarya performansı da yapamıcam.

desemde.. özellikle euro rom un tema sitesine girip temaları incelemek istediğimde batarya da hızlı bir düşüş görebiliyorum. oyun oynadığımda ise maalesef takip etmedim.

ekran hızları olarak iyi. ben ekran daki icon sayısı vs değiştirip icon boyutlarını küçülterek kullanıyorum. gayet hoş. diğer detaylar için cidden bu işe meraklı birisi yazarsa bende istifade ederim

sonuç olarak performans ne olursa olsun mi11 ultra nın gelişini bekliyorum.. görsel olarak ve performans olarak oldukça güzel duruyor.

performans sorunum da oynadığım mobil oyun maalesef her yeni güncellemede grafik olarak aşırı kastırmaya başladı. doğal olarak daha üst snapdragon işlemci ye ihtiyaç duymaya başladım.. mi11 ultraya geçip uzun bi süre performans düşünmek istemiyorum

• Bildirim gelmiyor ya uygulamaya girince peşpeşe düşüyor ya da 3 gün 4 gün sonra geliyor. Bunun bir çözümü yok mu hala? Valla telefonu seviyorum ama sırf bu yüzden başka marka cihaz almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildirim sorunu bende de instagramda mevcut. Uygulamaya giriyorum bildirimler peş peşe geliyor. Fakat bildirim geleli 1 saat olmuş. Son güncelleme ile olmaya başladı bu sorun bende. Öncesinde yoktu★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- 

• Sánchez kullanıcısına yanıt
    12.0.7 Global ile bu sorun bende de mevcut sırada ki güncelleme ile düzelteceklerini umuyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba.

Rehbere isim kaydederken boşluk verme sorunu yaşayan var mı benim gibi. İlginç bir şekilde isim kısmında boşluk vermeiyorum. Alttaki adres vb. satırına yazacağımı yazıp kes yapıştırla isim bölümüne aktarıyorum.

Birazaraştırdım; "bölge çin olarak kalmıştır, Türkiye yapın düzelir" denmiş bir çok yerde. Ama bölge zaten Türkiye.

ÇÖZÜM:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighty -- 19 Mart 2021; 20:0:30 >

• nighty kullanıcısına yanıt

Bende de var aynısı birleşik yazın isim bittikten sonra boşluk koyabilirsiniz .

Bende de kişilerde Önce numara sonra soyadı yazıyor

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Yok hocam, ara vermeye kesinlikkle izi vermiyor.

Çözümünü mesaja ekledim.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Hepsini yazıp boşluk bırakacağınız yere gelip boşluk tuşuna basarsanız boşluk koyuyor insana neyse güncellemeyle düzeliyor muş güncelleyim

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Ben denedim birleşik yazıp sonra boşluk bırakmayı amai keslinlikle olmadı, koyamadım.

İsmi yazdiktan sonra gorselde yanda tik işareti var hocam ona basin altta soyadi kismina yazdiginz zaman arada bosluk olarak kayit ediyor

• tekin-71 kullanıcısına yanıt

Hocam yukarıda paylaştığım videodaki şeyi bir kez yapınca düzeliyor zaten. Sonrasında bir daha uğraşmak gerekmiyor.

• Sánchez kullanıcısına yanıt
    İlk sayfaya bildirim sorunu ile ilgili bir bölüm eklemiştim, oradakileri yaptınız mı? Bu sorun çoğunlukla Xiaomi nin agrasif pil optimizasyonu nedeniyle ortaya çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Evet hepsi yapılı ama sorun devam ediyor ama. Dediğin gibi pil tasarrufu yapıyor sanırım kendi kendine.

• Merhaba arkadaşlar,

Mi 9t'nin kutudan çıkan sert orjinal kılıfından arıyorum. Bende olan kuzen tarafından kemirildi 🤭🤭🤭😄

• spinmaster kullanıcısına yanıt
    TR pazarında yok gibi ama istersen Ali Express bak derim aynısından mevcut hatta renkleri mevcut.
    Ben siyahtan sıkıldığım için sarı renk sipariş verdim aynısından.

• UoH kullanıcısına yanıt

Ae'i biraz karıştırdım ama bu tarz ürünlerde maalesef satıcılar çok aldatıcı olabiliyor. Çektikleri fotoğraf, yazdıkları açıklamalar ile gelen ürün çok farklı çıkabiliyor. Biraz daha buralarda araştırayım, olmazsa şansımı bi denerim. Teşekkürler.

• spinmaster kullanıcısına yanıt
    O sadece kılıf için geçerli değil ki bir çok ürün gamında o risk mevcut bu tarz durumlarda yorumlardan ziyade magazanın genel puanı vs önemli.
    Bol şans ..

• cicek_7 C kullanıcısına yanıt

Benim de aynı şekilde. İlk aldığımda 8-9 saat net alıyordum. Şimdi 5 civarı... Güncellemelerle alakalı muhtemelen.

• daha önce detaylı incelemediğimi yzmıştım ve yaşadığım sorunu da kişisel sandığım için haa olarak paylaşmadım

12.1.1 euro stable rom da ani ve nedeni belirsiz DONMA oluyor. bunun kişisel bir sorun olmadığını ise tlf ekranını pc ye aktardığımda ancak farkedebildim. ekran veya parmak kiri temas sorunu sanıyordum.. ama maalesef değilmiş

özellikle tema indirme ekranında İNDİR butonuna defalarca basmak gerekiyor. diğer program ve butonlarda çok farkedilmiyor ama tema da ekran baskı algılama sorunu çok belirgin değil.. yeni tema indirmek için 2-3 defa basmak zorunda kalıyorum.

şuan ya eski rom a geçeceğim yada başka bir stanble mi rom bulup ona geçiş yapacağım

12.1.1 geçmeyi düşünenler acele etmesin

• Ben de şunu kullanıyorum: MIUI by xiaomi.eu 12.1.1 RFJCNXM

Ekranda atlama, takılma, donma yaşamıyorum. Tema indirmeyi de şimdi denedim böyle bir durumla karşılaşmadım. Eğer bunu kurmadan önce temizlik yapmadıysanız sebebi o olabilir diye düşünüyorum veya sizin cihazda bir sorun olabilir haberiniz olsun.

• 
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.