Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11261127112811291130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonda bir takılma/donma/yavaşlama vs olursa twrp yükleyip twrp üzerinden format data yaparsınız sorun olmaz, twrp olmadan fabrika ayarlarına veya az önce anlattığınız yaöntem ile hard reset atarsanız imei silinir...

Videomu izleyerek twrp yükleyebilirsiniz....

https://www.youtube.com/watch?v=uBKWZBQlzaU
  • Ben güncellemeyi dün gece yaptım

Videolarda olan yeniliklerin hiçbiri gelmedi 🤣

Herşey aynı kalmış, ne yapabilirim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Miui 12 de parmak izi kilidi kullanmaya basladim. Fakat parmak izi ile kilit acildiginda bozuk bir animasyon beliriyor sizde de ayni mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cpurss79

Bende de 11.0.5.0 var güncelleme 870 mb . Ne garip iş yahu. Şimdi bizim güncelleme tam değil mi?

Alıntıları Göster
    Ben de de ayni durum. Ve gelen guncelleme V12.0.2.0 sürümü

• Hareketli duvar kağıdını yapamadım mi9 t ye gelmedi ?

• Güncellemeden memnun olan yok galiba. Şimdiye kadar hep şansım yaver gitmişti ama bu sefer tırstım biraz açıkcası. İyisi mi biraz daha bekleyelim miui12 için. Zaten o kadar da süper, "olmazsa olmaz" yenilikler yok.

• nighty kullanıcısına yanıt
    Telefona wipe data yapmadan yapılan yorumlar ölçü olmamalı.Güncellemeden memnun olanların mesajları da onceki sayfalarda mevcut.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Hmm, teşekkürler. Bana denk gelmemiş. Wipedata ile uğraşmak istemiyorum şimdilik. Alıştık OTA'ya iyice Belki bayramda boş vaktim olursa bakarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighty -- 29 Temmuz 2020; 10:31:31 >
  • telefonum resmen iphone olmuş, duvar kağıdı bile ios.

aşırı özentilik olmuş, xiaomi kendine karakter yaratmalı, bu çok yanlış.
  • Telefon akiyor 12 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 29 Temmuz 2020; 12:24:22 >
  • Merhaba arkadaşlar miui v12.0.2.0 güncellemesini yaptım şuan için sıkıntısız telefon ancak miui12 android 11 için değil miydi? Bende hala android 10 var

• diabolik3315 kullanıcısına yanıt
    Android 11 daha piyasaya sürülmedi ki? Sonbahar kış gibi gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    -Kurduktan sonraki ilk yarım saat deneyimim-
    Bence fazla animasyon olmuş, her şeyden animasyon çıkıyor alışana kadar tuhaf geldi. Tam ekran hareketlerindeki uygulamalar arası geçiş bence çok yararlı. Yeni kontrol merkezine alışamadığım için eskisine geçtim fakat fotoğrafta olduğu gibi arkaplan blurlu kaldı miui11 deki gibi siyah olmaması beni hayli üzdü. Yazılar bence fazla kalın olmuş dede telefonu gibi oldu telefon. Kamera arayüzü hoşuma gitti işlevsel olmuş. Kayan bildirimler direk ekranın en üstünden gelirken şimdi bildirim çubuğunun altından geliyor. Arama ekranı kilit ekranı duvar kağıdınızın blurlu hali oluyor.
    Mesaj gelince kayan bildirimlerden ya da kontrol merkezindeki bildirimlerden cevaplama özelliği de kalkmış benim en çok kullandığım özelliklerden biriydi bu.
    Pil şuanlık normal gibi ben pek bi fark hissetmedim tabi ki full kullanımda belli olur bu.
    Şuanda hoşuma gidenler sadece kamera arayüzü ve tam ekran hareketlerinin işlevselliği. Onun haricinde miui11 de kalsam da pek bişey değişmiceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan40 -- 29 Temmuz 2020; 13:12:40 >

• Merhaba arkadaşlar bunu en güvenilir nerede yaptırabilirim ve tahminen maliyeti ne olur?
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• quote:

Orijinalden alıntı: Bykclk

Hocam calistigim yerde cekmediginden bayagi farkediyor. Eger bulundugunuz yerde telefon cekiyorsa wifi ile arasinda pek fark olmaz batarya konusunda. Sinyalde sorun varsa yari yariya farkeder neredeyse
    Çekim sorunu yok ama size tavsiyem bulunduğunuz yerde wifi varsa wofi üzerinden bağlanın hem görüşmeleri daha kaliteli yaparsınız hemde gereksiz pil tüketimin önüne geçmiş olursunuz
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
    Malesef wifi yok calistigim yerde

• Ya bu üstteki çubuğu kim bu hale getirdi ve niye
    Miui 12 sözde

• Ne kadar internet harcadığıma bakıyordum eskisinde

• Eski haline getiremez miyiz

• Arkadaşlar merhabalar bir sorum olacak yardımcı olursanız mutlu olurum. :)

Opera uygulamasında ekran görüntüsü almaya çalışınca "bu uygulama ekran kaydı almaya izin vermiyor" gibi bir uyarı alıyorum. Çözümü nedir sizce?

• 
Sayfa: önceki 11261127112811291130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.