Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, 2.5 yıldır kullandığımız cihazda aniden şarj problemi yaşamaya başladık. Adaptörün sorunsuz olduğundan eminim. Pili bu kadar kısa sürede eskiyecek kadar hor kullanılmadı cihaz. Sanırım kablodan kaynaklanan bir sorun. İlginç olan kabloyu taktığımda hızlı şarj ibaresi beliriyor. Kabloyu oynatınca da kopma gibi bir durum yok.

Kaliteli, şarj yuvasında oynama-çıkma yapmayan, hızlı şarj destekli type c kablo öneriniz var mıdır? Teşekkür ederim şimdiden.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @CAN@ kullanıcısına yanıt

Bilgilerinizi yedekleyin. Başka kablolarla deneyin.

Umarım benim cihaz gibi şarj entegresi arızalanmaya başlamamıştır. Hem güç hem de şarj devresi bozuldu. Parça yok, 2 aydır yatıyor.

• Alphace A kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam. Çok eski olmayan bir cihazda parça problemi yaşamakta çok saçma gerçekten. Farklı bir type-c kullanan cihazım olmadığı için Amazon’dan Xiaomi örgü kablo siparişi geçtim şimdi. Gelince yorumlarım. Umarım sorun kablodadır. Çünkü cihaz %11 civarı şarj olabiliyor. Tüm gece bırakınca sabah baktığımda %24 seviyesindeydi.

1s 4a bms kart sonra tp4056 şarj devresi ile telefonu tekrar kullanabilir hale getirebilirsiniz. Estetiği bozulacaktır elbet ama telefon iş görür en azından. Şarj varken açılıyorsa tabi cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resgodo kullanıcısına yanıt
    Sadece şarj değil güç entegresi de gittiğinden telefon açılmıyordu.
    Forumlar ve facebook gruplarında araştırdım ve Xiaomi Enes Budak'a
    (https://cepustam.com)
    gönderdim. Biraz masraflı oldu ama cihazı tamir edip gönderdi.
    Şu aralar pil bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 30 Temmuz 2022; 14:43:43 >
  • @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Kablo gelmeyince uygun fiyatlı ithink marka bir kablo aldım. Sorun yok cihaz sıkıntısız çalışıyor.

• ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Cihazı 2 haftadır pil tasarruf modu açık şekilde kullanıyorum. Bildirim konusunda gmail dışında bir sıkıntı yaşamadım. Pil ilk zamanlardaki gibi gitmeye başladı. 3 senelik bir telefon için hala çok iyi bir değer.

• türkçe kullanma kılavuzu nerden bulurum

Geçmiş olsun. Ama yinede telefon kurtulmuş iyi ki

Evet, belgeler ve resimlerin kurtulduğu iyi oldu. Fakat aradaki iki aylık whatsapp yedeğini eski mesajları ile birleştiremiyorum.

Pil olarak neyi tavsiye edersiniz?

Yetkili servisten temin etmeye çalışmak en mantıklısı. Ama alternatif olarak deji batarya ile yavaş şarj aleti tavsiye ederim. 5v 1.5 a uygun akım olacaktır. Deji bataryalar hızlı şarjda bir süre sonra cortluyor tabiri caizse.

• yashiii Y kullanıcısına yanıt

3 ay geçmiş kusura bakma foruma girmiyorum hiç yeni gördüm.

Sorun hep devam etti. Yaklaşık 1 senedir iPhone kullanıyorum. Xiaomi'yi attım kenara artık sadece oyun vs. oynayacaksam onu elime alıyorum. Günlük telefon olarak da yapmam artık Xiaomi'yi. Telefonun içi dışı bug dolu çıktığından beri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS10 -- 6 Ağustos 2022; 19:27:40 >
  • ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Arkadaşlar orjinal ekranı kırdım orjinal olduğu söylenen yeni ekran taktırdım. İkinci gününde bu şekilde oldu sorun ne olabilir? Takan yer kullanıcı hatası diyor

• askala A kullanıcısına yanıt
    Takan yeri direk tüketici mahkemesine vereceksin o sürünsün,Tr de herkes bişey öğrenmiş tutturuyorlar. Varsa paran idarelik tlf al bunu sakla ver mahkemeye gorsun kullanıcı hatasini

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mertyilmazdeu kullanıcısına yanıt

Aynısı bende de var. 1-2 saniyeye düzeliyor. Açıkçası yeni çıkan telefonlar pek tatminkar olmadığı için bozulana kadar kullanmaya devam ediyorum. Mi11t almaya değer mi?

• port edilmiş miui 13 kurdum şarj tüketimi stock avrupa romuna göre daha fazla video araç kutusu ve fm radyo yok. şu an bunlar dikkatimi çekti. Bir hafta kullanıp tekrar yazarım

• Dostlar benim batarya artık 4-5 saat ekran süresi veriyor. Telefonu aldığımdan beri hiç değiştirmemiştim ama artık günü çıkarmamaya başladı . Özellikle mobil veri açıkken çok çabuk bitiyor cihazın pili. Burada Deji veya başka batarya alıp kullananlardan ve memnun olanlardan birileri bana özel mesajdan batarya linki atabilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 12.1.4.0 rom kullanıyorum, şebeke sorunları artık çıldırtacak seviyeye ulaştı. Format ta çare olmadı. Birisi aradığı zaman ben karşıyı 8 saniye sonra duyabiliyorum. Daha önce ses gelmiyor. Karşı taraf beni duyuyor. Ayrıca konuşurken de çok sık ses kesilme/bozulma oluyor. Bazı önemli konuşmalardan sonra telefonu duvara atacak kadar sinirleniyorum. Menülerde orda burda takılmalar, yavaşlamalar zaten herkeste var ona biey demiyorum ama, en azından şu şebeke sorununu nasıl çözebiliriz bir bilgisi olan va mı?

• Merhaba arkdaşlar , garanti sürem bitti. Rom yüklemek istiyorum Android 12 kullanıp memnun kaldığınz tavsiye edebileceğiniz bir rom var mıdır? Bir tek rom yükleyim sonra dokunmayım istiyorum ,mümkün mü bilmem.

Yetkili servis batarya satmıyor ben talep ettim vermediler. Telefonu alıp verileri sıfırlayıp takıyorlar sadece.

• 
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.