Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (876. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.741
Cevap
309
Favori
1.788.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 874875876877878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başlık derken ?

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-9-se-ana-konu--137226406

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    İşlemi yapan arkadaş Magisk uygulamasını tamamen kaldır dedi kaldırdım. Ama Yapı Kredi Mobil Ödeme ayarlamak istediğimde hala hata veriyor.

Sadece Mobil Ödeme hata veriyor. Diğer Bankacılık işlemlerine girebiliyorum.
  • GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt
    Magiske girip içiresinden kaldırmanız lazım.

Tekrar bağlanıp mevcut romu tekrar kursun.

Mevcut Romu derken orjinal roma dönmek istemiyorum. Zaten IMEI işlemi de yaptık.

Magisk Manager duruyor tekrar yüklesem sorun olur mu Magisk'i? Oradan Hide yapsam?
    Sorun olmaz Twrpden kurmanız lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 3 Nisan 2020; 17:29:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

9T

https://goo-gl.su/miuipro2035-davinci

8 Lite
    https://goo-gl.su/platina91017
    sizin verdiniz linki indirip denicem hocam sarj iyiyse mipro candir

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Tercih sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Tercih sizin
    mi6 icin sonrum varmi hocam

TWRP'den kurmam sorunu çözer mi sonuçta tamamen kaldırdım. Root Checker ile kontrol ettim root kapalı görünüyor ama hala aşağıdaki hatayı almaya devam ediyorum. Bankanın müşteri hizmetlerini arasam onların yardımcı olabileceği bir konu mu?

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
  • Yazılım olarak bazı sıkıntıları olsa da batarya konusunda çığır açmış bu cihaz. 2 saat oyun kalanı wifi 4g karışık sosyal medya whatsapp olmasına rağmen şarj aletinin yerini unutmaya başladım.
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• quote:

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

TWRP'den kurmam sorunu çözer mi sonuçta tamamen kaldırdım. Root Checker ile kontrol ettim root kapalı görünüyor ama hala aşağıdaki hatayı almaya devam ediyorum. Bankanın müşteri hizmetlerini arasam onların yardımcı olabileceği bir konu mu?

Uygulamanın verilerini silin. Sonrada kaldırıp yeniden yükleyin. Olmazsa magisk manager indirip uygulamanın içinden yetkileri kapatın.

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    https://goo-gl.su/sagit-pro-91017p
    saol hocam

Magisk'i Yeniden kurdum banka uygulamalarını Hide yaptım hatta Magisk Core Only Mode, Magisk Hide, and Systemless hosts ayarını da etkinleştirdim yine olmadı yine olmadı.

Acaba aradan 24 saat geçince bloke kalkar mı o yüzden bankayı arayayım dedim.

World Mobil uygulamasının verilerini silip uninstall ederek tekrar kurmayı da denedim bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAMEHUNTER -- 3 Nisan 2020; 19:31:2 >
    Bloke diye bir durum yok, uygulamayı silip yeniden yüklediğinizde kurmadan önce magisk kısmında işaretleyin.

Ben aktif kullanıyorum ve hiç uyarı vermiyor.
    Uygulama hata vermiyor zaten Sadece mobil ödeme Yani telefondan ödeme ayarlarına tıklayınca hata veriyor Siz mobil ödeme kullanıyor musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Mobil ödeme kullanmıyorum...
    Şuraya bir tıklayın bakalım buraya tıklayınca uyarı veriyor sadece. Aynısı sizde de olacakmı.

• 
Sayfa: önceki 874875876877878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.