Şimdi Ara

Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
127
Favori
82.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altayburak -- 4 Kasım 2020; 0:41:6 >
  • Baver beyden note 9s aldım. Kusursuz alışveriş. Herkese rahatlıkla öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesajım bulunsun
  • Daha öncede telefon almıştım Baver Bey'den. Şimdi Poco x3 NFc aldım. Aynı gün kargo sorunsuz teslimat ve güleryüz.
  • Uzun bir süredir konuya yazamadım. Baveran beyden bir arkadaşıma mi note 10 aldık. sorunsuz kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 12 Aralık 2020; 2:37:54 >
  • farklı bir arkadaşıma poco x3 nfc 128 aldık. totalde 3. cihaz. ilgi ve alaka için teşekkürler. herşey sorunsuzdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 12 Aralık 2020; 2:38:33 >
  • Merhabalar. Redmi note 9s aldık bir arkadaşa, hızlı kargo sorunsuz alışveriş. Bir sürü soruya cevap verdi sağolsun. Tavsiye ederiz.
  • Olumlu yorumların cazibesine kapılıp kendisinden note9s aldım. Kargosu olsun yanında gönderdiği hediyeler olsun oralara girmeyeceğim zaten bu kadar sayfada yazanlar gibi tek kelime ile kusursuz bir alışverişti. Benim değineceğim nokta direk kendisi Hani işini hakkıyla yapıp parmakla gösterilen kişiler olur ya Baver hocam tam kendisi.İlgisi ve samimiyeti için çok teşekkür ederim. Alışverişimiz devam edecek.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheViola -- 19 Ocak 2021; 0:1:14 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.