Şimdi Ara

Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
127
Favori
82.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baver hocamdan note 9s aldım. Sıkıntısız aynı gün kargolandı. Kargo şubeye gelir gelmez haber verdi. Kargo sürecini de takip ediyor. Sorularıma hemen cevap verdi. Telefon elime geçince yazılımsal konularda da saolsun yardımcı oldu. Ayrıca samimi ve güleryüzlü birisi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok kral bir abimiz, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz..
  • Heartseeker kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs190505 -- 12 Eylül 2020; 13:40:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baver beyden bir adet redmi note 9s 128/6 aldim . Ayni gun kargoya verdi.Gerek kargo icin tercih ettigi şirket gerekse bütün sorularima en kisa surede verdigi cevaplarla inanilmaz bir güven olusturdu.Telefonu 3 haftadir kullaniyorum. Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper44rs -- 13 Eylül 2020; 19:45:35 >
  • Mi Note 10 Ultra getirme sansiniz var mı?

• Bilgi icin tesekkurler

• Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat)

Baver arkadaşımızdan aldığım poco f2 pro elime ulaştı, cuma günü kargoya verdi pazartesi elimdeydi.
    Telefon orjinal tereddüt eden arkadaşlar varsa etmesine hiç gerek yok.
    Baver arkadaşımız güvenilir bende şüpheyle yaklaştım ama hakkini helal etsin yanılmışım.
    Kutu içeriği orjinal şarj aleti kılıf fabrika çıkışlı ekran koruyucu.
    Dünya para bayilmaya gerek yok baver arkadaşa ulaşın size yardımcı olacaktir.
    Herkese iyi forumlar. Bu arada telefon harika

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guvenilir satıcı

• Zor karar veren biri olarak baya rahatsız ettim kendisini :) hepsine içtenlikle ve güzellikle cevap verdi bazı espirileri ile yüreğime indirdi ama KRAL bir abimiz siparişimi geçtim yarın kargolayacak abim gelince editleyecem kullanınca da editleyecem :)

• 1 adet Redmi Note 9s 6/128, 1 adet Redmi Note 9 4/64 alınmıştır. Problemsiz ve güzel bir alışverişti , ekstra hediyelere teşekkürler.

Tavsiye ediyorum.
  • Bir adet Poco F2 Pro 8/256 GB aldım. Daha öncesinde forum üzerinden bir alışverişimde ağzım yanmıştı. Bunun için bu telefonu almadan önce bayağı düşündüm.

EFT'yi geçtikten sonra arkadaş telefonu gün içerisinde hızlı bir şekilde kargoladı. Telefon çok sağlam bir şekilde paketlenmişti. Alışveriş esnasında en ufak bir sorun yaşamadım. Forumda yurt dışı telefon satan birkaç arkadaşla daha iletişime geçmiştim. Aralarında en samimi olan mesajlarıma hızlı cevap veren Baver arkadaşımdı. Bir sonraki telefon alışverişimde ilk uğrak noktam olacak kendisi. Teşekkür ederim.
  • Bir adet mi note 10 lite aldık. Güvenilir birisi. Bazı sorunlar yaşadım ondan kaynaklanan bir sorun değildi ama sağolsun hiç sıkıntı çıkarmadı. Bir dahaki alışverişim de inşallah buradan olacak
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.