Şimdi Ara

Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
127
Favori
82.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9 lite geldi mi hocam ilanda aktif hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendisinden Mi 9t 6/128 Global aldım. Hemen kargoya verdi. Kargoyu benden çok takip etti. Ürün elime çok iyi sarılmış şekilde ulaştı ve sorunsuz. Jelatini üstündeydi. Bir de kırılmaz cam hediye etti. Çok ilgili, hemen cevap veren, kaçamak cevaplar vermeyen bir satıcı. Bundan sonra garantili ürün peşine düşmem. Çok teşekkürler.

• 4 Adet Mi Note 10 sipariş verdik "baveran" hocamdan kargoyu bekliyoruz ilgiliydi

• Merhaba. One plus 7 pro temin edilebilir mi. Olursa fiyatını öğrenmek isterim. Saygılar
    (Cevap özel mesaj yoluyla alınmıştır. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet1309 -- 8 Nisan 2020; 16:10:1 >
  • Özel mesaj ile görüşme sağlandı.teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurhan13 -- 11 Nisan 2020; 23:58:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, note 8 pro almak istiyorum. pm atamiyorum, dönüş yapabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi note 10 elinizde varsa pm gönderebilir misiniz.
  • PM gönderemiyorum. Elinizde Mi 9T Pro mevcut mu? Fiyat ve renk bilgisi için dönüş yapar mısınız bir de size ulaşabileceğim bir numara.

--Görüşme sağlanmıştır.--

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avantprimitive -- 12 Nisan 2020; 3:5:31 >
  • takip
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.