Şimdi Ara

Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
127
Favori
82.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görüşme sağlandı gerekli bilgileri aktardı satıcı arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akıllı Vida -- 24 Şubat 2020; 15:7:13 >
  • Mesajı güncelleyemedim Baveran hocam özelden ulaşıp gerekli bilgileri verdi
  • Pm atarmisin dostum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgilendirme ilgili mesaj atarmısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 25 Şubat 2020; 16:38:13 >
  • Baver hocamdan 3. Telefonu aldım kendisi her zaman ki gibi son derece ilgili herseye yardımcı oluyor tekrar buradanda teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baveran candır. Mi a3 aldim.
    Sağlam satıcı

• Baveran'dan 4 adet telefon aldım. Çok ilgili arkadaş.
  • Selamlar. Geçen hafta iki adet note 10 almak için konuştuk. Allah razı olsun çok ilgilendi. Alakası 10 numara. Ancak bizden kaynaklı sorunlardan dolayı alamadık. Kusurumuza bakmasın. Allah razı olsun

• 2 adet 9t aldım kendisinden sürecin tamamında çok ilgiliydi hatta kargoyu benden daha çok takip etti. Teşekkür ederim.
  • Ben de note 10 pro aldım. Dün elime ulaştı. Çok ilgili ve dürüst bir arkadaş. Fazla yolladığım ücret konusunda beni uyardı ve iade dahi yaptı sağolsun.

• Baver kardeşimden ikinci telefonu da aldım. Bu defa mi note 10. Yine aynı şekilde başından sonuna kadar her türlü ilgiyi gösterdi sağolsun. Tekrar tekrar tavsiye ediyorum. Telefon alacaksanız ilk tercihiniz olsun kesinlikle.

• Baver abiden mi9t aldım gerçekten muhteşem bir insan her konuda hep yardımcı oldu, herşey için kendisine teşekkür ediyorum. Kesinlikle gördüğüm en samimi ve güvenilir satıcı.

• Baver'den mi note 10 pro aldım ilgisi alakası çok güzel havaleden sonra aynı gün kargoladı.Telefonu çok iyi bir şekilde paketlemiş kaç kat koruyucu köpükle sarmış.Buraya bakan arkadaşlara önerim gözünüz kapalı bir şekilde alabilirsiniz.Kapadokya'dan selamlarla
  • Ailemizin telefoncusu oldu artık. Sınırların kapalı olması bile ürün tedarik etmede sorun teşkil etmiyor Baver kardeşim için... Her zamanki gibi ilgi alaka üst seviyede... 9t 128 lik kırmızı telefon bulundu ve hemen kargoladı herşey için teşekkür ederim... Sorunsuz, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz...
  • Mi 10 pro sabırsızlıkla bekliyoruz

• Üçüncü telefonu da aldık. Note 10 pro. Baver kardeşime teşekkürler. Yine sorunsuz bir şekilde işimizi halletti. Telefon almayı düşünenler hiç başka yere bakıp vakit kaybetmesin. En iyi tercih kesinlikle Baver kardeşim. Şiddetle tavsiye ediyorum

• Hocam merhaba ben mi note 10 pro almak istiyorum özelden cevabınızı bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.