Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.573
Cevap
56
Favori
281.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: F-138

Aktif
    Nasıl aktif ediyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full hd video kaydında 60 fps seçeneğini bulamadım sadece 30 fps var yardımcı olurmusunuz

• su1k4st S kullanıcısına yanıt
    VoWIFI Aktif Etmek:
    * #*#869434#*#* arama ekranına yazın otomatik olarak voWIFI aktif olacaktır

VoLTE Aktif Etmek:
    * #*#86583#*#* arama ekranına yazın otomatik olarak voLTE aktif olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F-138 -- 18 Mayıs 2019; 23:45:5 >
  • IMEI olayı mi 8'deki gibi çözülmedi sanırım ? malum mi 8 halen yok ve millet mağdur oldu... kayıt işi önemli.
  • arkadaşlar sizce gm9 pro dan bu cihaza geçmeye değer mi . daha önce birkaç soru sordum ama cevabını alamadım . malum mi9se ye sonradan global rom yükleniyor peki cihaz normal yırtıcı cihazı gibi güncelleme almaya devam ediyor mu . şimdiye kadar sorun yaşayan veya sundan memnun kalmadım diyen var mı . kamerası önemli video çekiminde titreşim çok oluyor demiş arkadaş çok rahatsız edici mi ? fotoğraflarda orta nokta net iken köşeler çok bulanık mi ? fotoğraf çekiminde çekmeden önceki görüntü ile çektikten sonraki görüntü arasında çok fark var mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimtonbul

arkadaşlar sizce gm9 pro dan bu cihaza geçmeye değer mi . daha önce birkaç soru sordum ama cevabını alamadım . malum mi9se ye sonradan global rom yükleniyor peki cihaz normal yırtıcı cihazı gibi güncelleme almaya devam ediyor mu . şimdiye kadar sorun yaşayan veya sundan memnun kalmadım diyen var mı . kamerası önemli video çekiminde titreşim çok oluyor demiş arkadaş çok rahatsız edici mi ? fotoğraflarda orta nokta net iken köşeler çok bulanık mi ? fotoğraf çekiminde çekmeden önceki görüntü ile çektikten sonraki görüntü arasında çok fark var mı.
    daha önce sorduğunuz soruya baktım konu içinde cevaplanmış bi soru. çift hoparlör sormuşsunuz yani bunu bi çok özellik yazan siteden bulabilirsiniz. çeviricide kutu açma videolarında var. yanlış anlamayın ama her konuda bu tarz sorular sürekli sorulunca yada soran kişi araştırmadan sorunca cevaplanmayabiliyor.

güncellemeyi normal alır global cihazlar. almasa bile pc ile güncellemek çok kolay. video çekimi; mi9se ile internette epey video var eis olduğu için titreme illaki olur ama internetteki videoları inceleyin titremenin derecesine kendinizce karar verin. Bunu söyleme nedenimde Huawei Mate10 da bile ois olmasına ve çıktığı zamanda en iyi fotoğraf çeken telefon olmasına rağmen video performansı kötü denilmişti. bence video performansı çok güzel. ben sony cihazda kullandım eis olan ama mi9 ve mi9se eis e olan bakış açımı değiştirdi desem yalan olmaz fotoğraf kaliteside güzel hatta bugün miui forumda bi arkadaş elinde mi8 varken karşılaştırmış mi9se daha güzel diyordu kesin bir dille. ben fotoğraflarda renk konusunda emin olamadım sanki renkleri genellikle fazla canlı bazende soluk veriyor gibi. yazılımla düzelir heralde oda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 19 Mayıs 2019; 1:47:38 >
  • Arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum imeil kayıtda sıkıntı oluyormu ? Problem yaşayan varmı? 1900 tl ye buldum fiyatı iyimidir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazantml -- 19 Mayıs 2019; 1:50:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben de aynı 2lemdeyim bataryası 3000 mah olan mi 9se nasıl bu kadar ekran süresi alıyor 7 8 saat çok ütopik bir rakam note 5 var bende 2 sinden birine geçecem batarya çok önenmli benim için mi9 se ile ilgili şüphelerim var

• quote:

Orijinalden alıntı: F-138

VoWIFI Aktif Etmek:
    * #*#869434#*#* arama ekranına yazın otomatik olarak voWIFI aktif olacaktır

VoLTE Aktif Etmek:
    * #*#86583#*#* arama ekranına yazın otomatik olarak voLTE aktif olacaktır
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: badb0y

Full hd video kaydında 60 fps seçeneğini bulamadım sadece 30 fps var yardımcı olurmusunuz
    Xiaomi eu beta rom kullanıyorum mevcut bu ayar. Size de yeni güncellemelerde gelir sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazantml

Arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum imeil kayıtda sıkıntı oluyormu ? Problem yaşayan varmı? 1900 tl ye buldum fiyatı iyimidir ?
    Yok sorun olmaz. Kaçırmayın güzel fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

IMEI olayı mi 8'deki gibi çözülmedi sanırım ? malum mi 8 halen yok ve millet mağdur oldu... kayıt işi önemli.
    Çözüldü. Mi8 se çözüldüğü gibi buda çözüldü...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Reaver

wowifi de çalışıyor mu hocam

Alıntıları Göster
    Vowifi için root edip bir kaç dosya yüklemek gerekiyor hocam. Yakında bunla ilgili paylaşım yaparım ben. Pc sıfırladım kuramadım programlari bi türlü.

• Arkadaşlar dün güncelleme yaptım, ve sizler için uzunca yazıyorum okuyun mutlaka;

Öncelikle kullandığım rom xiaomi eu. Eski sürümü hatırlamıyorum 9.4 falandı sanırım, neyse şimdi yüklediğim sürüm 9.5.16. Twrp den direk install den üzerine kurdum dosyalar tabiki gitmedi.

Şimdi bu güncellemenin iki güzelliği var ;

1. Uzun zamandır Xiaomi den nefret etmemi sağlayan eksik bir özellikti hatta sorun diyebilirim ve dün yüklediğim sürüm ile düzeldi.
    Sorun şuydu ki : Telefona misal WhatsApp tan bildirim geliyor ve kilit ekranında içeriği gizli bir şekilde. Yüzümü gösterince kilit açılıyor ama bildirim içeriği hala gizli yazıyor. Huawei, One plus, iphone, meizu gibi markalar da böyle değil. Yüzü gördükten sonra yukarıda kilit simgesi açılıyor ve bildirim içerikleri görünüyor. Yaklaşık 1 yıldır xiaomi nin yapması gereken yazılımsal çok basit bir özellikti ama yapmıyordu bir türlü. Defalarca feedback bildirdik hatta. Fakat bugün gelen güncelleme de yüzüm güldü. Sizlerle paylaşmak istedim..

2. Batarya, normalde çift hat yoğun şekilde mobil beri ile kullanırım ufak oyun oynarım ve 4 buçuk saat civarı alırdım. Ama bugünkü güncelleme de 6 saat 15 dk gördüm.

Sonuç olarak özetlersek benim için fevkalade bir güncelleme oldu. Tavsiye ederim herkese, bu iki şey dışında dikkatimi çeken bişey olmadı herhangi bir bug vs karşılaşmadım.

Sizden bir ricam da burdan veya özelden nasıl kurarız gibi sorular sormayın lütfen. Google açın bakın, özellikle miuiturkiye forum sitesinde gırla anlatım var. Herkese teşekkür iyi forumlar.

• kotpantolon77 K kullanıcısına yanıt
    Karar verdikten sonra izlenimlerini benimle paylaşır mısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamera lensi korumak için önlem alan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: kotpantolon77

ben de aynı 2lemdeyim bataryası 3000 mah olan mi 9se nasıl bu kadar ekran süresi alıyor 7 8 saat çok ütopik bir rakam note 5 var bende 2 sinden birine geçecem batarya çok önenmli benim için mi9 se ile ilgili şüphelerim var
    Yalanın danişkası. 4000mah redmi note 7 ile wifi-4G karışık 8 saat anca alınıyor. Bu cihazla 7-8 saat alan %10 parlaklık sadece menüler arası geziyordur.
  • ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

ortalama parlaklık yüzde 50, yarım saat civarı konuşma yaptım, 4 saat civarı video izledim, geri kalanında da tarayıcıda gezinti yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi japon karınca -- 19 Mayıs 2019; 11:18:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar ben tek hat kullanıyorum ayarlarda çift 4g diye bişey açık. Onu kapatsam sıkıntı olurmu.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.