Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.573
Cevap
56
Favori
281.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi 9dan daha fazla sempati duyduğum bir telefon. Açıkçası hem ilk mesaj hem de devamı olarak ana konuya yakışmamış. Fazla ilgi görmeyen denmiş. 150$ gibi bir fark var. Mi 9 se uygun fiyat ile gelirse Türkiye'de mi9dan fazla iş yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi8se kullaniyorum, Cok memnunum acikcasi.Ozellikle boyut ve konusma, gorusme ses kalitesi mukemmel.Kamera ise Gcam ile cok iyi isler cikariyor.Dolayisiyla 9Se ilgimi cekti.Ama sanirim 712 lerde imei tamiri olmayacak.Bu yuzden 2500 uzeri para vermek akıl kârı degil.Ozellikle 8Se'den hiz ve ekran kalitesi olarak bariz bir üstünlüğü yok.Ufs 2.1 ,Ekrandan parmak izi farklari ile 3 kamera muhabbeti ne kadar cezbettirir 2500 uzeri bir satışı bilemiyorum.

Edit: Genis Acili kamera mevcutmus.V30 gibi bur performans veriyorsa kesinlikle alirim
    Max: 2700 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 7 Mart 2019; 22:12:8 >
  • https://chat.whatsapp.com/DKgKq5q85dFHcEKy48MSE7 whatsapp grubumuz aktiftir

• quote:

Orijinalden alıntı: levent_taka61

https://chat.whatsapp.com/DKgKq5q85dFHcEKy48MSE7 whatsapp grubumuz aktiftir
    Benim düşüncem WhatsApp grubunun böyle bir bilgi paylaşımına uygun olmadığı yönünde, ne aradığını bulabilirsin, ne geri dönüp okuyabilirsin... Bence yardımlaşmaya siz de buradan devam edin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Benim düşüncem WhatsApp grubunun böyle bir bilgi paylaşımına uygun olmadığı yönünde, ne aradığını bulabilirsin, ne geri dönüp okuyabilirsin... Bence yardımlaşmaya siz de buradan devam edin...

Alıntıları Göster
    Wp gruplari herzaman daha hizli ve daha sosyaldir o yuzden ben devam edecegim. Insanlarin ne denli kaynastiklarini gormelisiniz.

https://chat.whatsapp.com/DKgKq5q85dFHcEKy48MSE7 grup tum hiziyla devam ediyor. Buyrun 16 kisi var hepsi memnun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levent_taka61 -- 8 Mart 2019; 23:20:2 >
  • levent_taka61 L kullanıcısına yanıt
    Herkesin memnun olması değil önemli olan bilgi paylaşımı. Kapalı grupta bilgi paylaşımı olmaz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Mi8se kullaniyorum, Cok memnunum acikcasi.Ozellikle boyut ve konusma, gorusme ses kalitesi mukemmel.Kamera ise Gcam ile cok iyi isler cikariyor.Dolayisiyla 9Se ilgimi cekti.Ama sanirim 712 lerde imei tamiri olmayacak.Bu yuzden 2500 uzeri para vermek akıl kârı degil.Ozellikle 8Se'den hiz ve ekran kalitesi olarak bariz bir üstünlüğü yok.Ufs 2.1 ,Ekrandan parmak izi farklari ile 3 kamera muhabbeti ne kadar cezbettirir 2500 uzeri bir satışı bilemiyorum.

Edit: Genis Acili kamera mevcutmus.V30 gibi bur performans veriyorsa kesinlikle alirim
    Max: 2700 TL
    Geniş açı Kamera + Telefoto Kamera. 2x zoomlu Telefoto Kamerayi Mi6da Gcam ile fazlasıyla kullanıyorum hocam. Çok işe yaradığı zamanlar oluyor. Stock Kamera uygulamasında Telefoto hiç iş yapmıyor çünkü biliyorsunuz.

Sd 712lik fark yok dediginiz gibi ama, Daha iyi Kamera deneyimi, ekrandan parmak izi okuma gibi özellikler için bence değer Mi9 se ye geçmeye, tabiki elinizdeki cihazi iyi fiyata elden çıkarabilirseniz. Yoksa 0dan Mi9 Se almak için, elinizdeki cihazdan memnun olduktan sonra hiç gerek yok.

• Mi 9 se yine çin dışında satmak gibi bir planı var mı Xiaomi'nin?
    Öyle olursa band20 li seçeneği de olur mu?

• Mi 9 SE beklenir kesinlikle, mi8 se cihazı da gayet tatlı bir cihaz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı arkadaşlar getirmiş satıyor... mi8 almak daha ekonomik olacak... istedikleri fiyat 3.000 lira
    ve getirdikleri tlf un global olup olmadığı vs bilgi yok... yersen hesabında satış açmışlar
  • tosuntosun T kullanıcısına yanıt
    Mi9 SE Global olarak çıkmadı, hiç çıkmayabilir de... Satılanlar Çin versiyonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 12 Mart 2019; 11:11:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    o kısmı tamam da sorun
    2 farklı gsm firmasından sim kart kullanan biri olarak.... hem de fiyatı oldukça yüksek

cihazı istememin sebebi.. nfc ve irda yı birlikte bulundurması..
  • kamerada ois yok galiba netten araştrdım biraz bilgi bulamadım. bi inceleme videosunda eisten bahsediyor pek anlamadım ama ois yok galiba. bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Geniş açı Kamera + Telefoto Kamera. 2x zoomlu Telefoto Kamerayi Mi6da Gcam ile fazlasıyla kullanıyorum hocam. Çok işe yaradığı zamanlar oluyor. Stock Kamera uygulamasında Telefoto hiç iş yapmıyor çünkü biliyorsunuz.

Sd 712lik fark yok dediginiz gibi ama, Daha iyi Kamera deneyimi, ekrandan parmak izi okuma gibi özellikler için bence değer Mi9 se ye geçmeye, tabiki elinizdeki cihazi iyi fiyata elden çıkarabilirseniz. Yoksa 0dan Mi9 Se almak için, elinizdeki cihazdan memnun olduktan sonra hiç gerek yok.

Alıntıları Göster
    @edarguner

mi8 se nin kamerasını huawei p20 ile kıyaslama şansınız oldumu. birde kamerada ois in eksikliği hissediliyor mu?
  • 2000 2500 arası bişey gelirse tam f/p telefonu olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

2000 2500 arası bişey gelirse tam f/p telefonu olur.
    imei sorunu ile bende aynı fiyatda olursa almayı düşünüyorum.
    teknik yapısı mi8 se den daha iyi.

şuan belirsiz durumu ile fiyatlar çok uçuk

redmi note 7 ve pro su bir hayal kırıklığı

note3 pro dan çıkan tüm note serisi hayal kırıklığı oldu
    Çine özel olursa belki imei atılır global çıkarsa sıkıntı. Pil in kapasitesi haricinde diğer tüm özellikleri tam bana göre:)

• quote:

Çine özel olursa belki imei atılır global çıkarsa sıkıntı. Pil in kapasitesi haricinde diğer tüm özellikleri tam bana göre:)
    pil konusunda kullanım ve amaca göre.
    çin versiyon ile global versiyon arasında teknik farkları biliyorsan açıklayabilir misin ?

ben 2 farklı firmanın sim ini aynı anda kullandığım için soruyorum (Turkcell - Vodafone)

şuan yurt içindekiler çin versiyonu sanırım ama satış fiyatları oldukça.............
    Teknik fark yok hocam mi8 se Çine özel çıktı ve imei atilabiliyor ama mi 8 de atılamiyor buna istinaden dedim

• quote:

Teknik fark yok hocam mi8 se Çine özel çıktı ve imei atilabiliyor ama mi 8 de atılamiyor buna istinaden dedim
    sürekli arkadaşların band 20 demelerinden dolayı sordum

sonuçda çin serisine de global rom yükleniyor bir şekilde. veya euro rom
    ama ülkemizdeki gsm frekanslarında sorun çıkmaması ve imei atılması en büyük avantaj

şimdi tekrar yerli ve yurt dışı markalara baktım
    bu özelliğe yakın bir tek mate 20 lite gördüm. ama onunda sitelerde satılanı genelde 4 ram olanı
    ve zaman içinde rom güncelleme durumu nasıldır bilmiyorum bu cihazları

xiaomi artık bir süre sonra boğmaya başlıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.