Şimdi Ara

Xiaomi Mi 8 SE Ana Konu (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.064
Cevap
40
Favori
148.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • doların sert çıkışı ile telefon alma kararımı erkene çektim. 2000-2500 arası cihazlara bakıyorum. 2400 e n11 de buldum. satıcıya sormam gereken bir şey var mı. cihazdan biraz bahsederseniz memnun olurum.
  • hkaplan55 kullanıcısına yanıt
    2400 çok çok fazla. Sahibinden ya da facebookta 1600'e bulunuyor. 2400'e aldığınız telefon da zaten delta garantili olur (yani garantisiz)
    Bi araştırın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantiyi satan firma kendimiz veriyoruz dedi. Herhangi bir sıkıntıda muhattapınız biziz dediler yani. Fb gruplarinda satanlar olduğunu biliyorum ama herhangi bir sıkıntıya karşılık garantisi olsun istiyorum. Resmi yollarla garantili olarak satilan en uygun s710lu cihaz digeri de meizu 16.

• quote:

Orijinalden alıntı: andezitt

Facebookta uzun zamandır tanıdığım birinden aldım hiç bir sorun olmadı istersen iletişim bilgilerini verebilirim.
    özelden ulaşabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

1 hafta oldu alalı acayip hızlı bir telefondu lakin bugün gelen güncelleme ile daha da hızlandı mükemmel oldu hatta.

Bugün Xiaomi tarafından kolay rom yükleme ile ilgili bir program çıkarılmış sanırım .

Link :https://www.webtekno.com/haber/amp/65352

Program Windows içindir
    hocam merhaba,

hangi rom kurulu?link verebilirmisiniz.
  • villaturk V kullanıcısına yanıt
    rom falan kurmadım lakin eu rom kurulu olarak geldi ve 1 haftada iki tane güncelleme geldi

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Dostum hangi sürüm geldi, tam olarak yazabilir misin, bendeki sürümün gece çekimleri hiç hoşuma gitmiyor da, benim sürümün resmini atıyorum, sende atar mısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimCakir -- 23 Mart 2019; 15:35:55 >
  • ibrahimCakir İ kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 23 Mart 2019; 19:17:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkaplan55

doların sert çıkışı ile telefon alma kararımı erkene çektim. 2000-2500 arası cihazlara bakıyorum. 2400 e n11 de buldum. satıcıya sormam gereken bir şey var mı. cihazdan biraz bahsederseniz memnun olurum.
    Tek hat kullanacaksaniz LgV30+ tavsiye ederim.Cift hat kullanacaksaniz Meizu 16.
    Daha Uygun bir telefon olsun ama fiyatina gore performansi olsun diyorsaniz Mi8se

• v30+ bütçemi aşıyor. o yüzden birbirine çok yakın cihazlar arasında kaldım. birinde olan özellik diğerinde yok. sd710 lu cihazlar önceliğim. mi6 da listemde ama eski tasarımı sebebiyle elerim büyük ihtimalle. dediğim gibi n11 de 2400 e mi8 se buldum ama pahalı diyor herkes. aynı fiyata meizu 16 var. onun da mikrofon sıkıntısı olduğunu okudum bazı yerlerde. ve güncelleme almıyormuş hiç olmazsa iki temel android güncellemesi alsın isterim.
  • Stabil sürüm ile beta rom arasında ne gibi farklar var.
    Bende 10.2 stabil var betaya geçmeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: andezitt

Stabil sürüm ile beta rom arasında ne gibi farklar var.
    Bende 10.2 stabil var betaya geçmeye değer mi?
    Merhaba gece modunda mı telefon acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam 1500e garantisiz sıfır satılırken
    2400e garantili almak pek mantıklı değil bence

Garanti için 900 TL, Yüzde 60, verilmez bence

Tavsiyem sahibindenden forumdan facebooktan vb elden falan almanızdır

• e71 E kullanıcısına yanıt
    Evet ama sadece burası geçiyor diğer her yer beyaz 😅

V30 evet 2600 ün uzerine cikmis.Gecen hafta 2500 lu fiyatlardaydi. O zaman 1500 e gidip Mi8se alin.Fazla dusunmeye gerek yok .
    Garantili alacaginiz Mi8Se'nin Garantisi olmadigini bilmelisiniz

• Telefonu ilk aldığımda (geçen hafta) hattım Türk telekomdu. hattımı dün Turkcell geçirdim ilk başlarda sıkıntı yoktu akşama kadar kullandım ama bugün sabah uyandığımda şebeke olmadığını farkettim. Al dedim daha ilk haftadan imei gitti. imei sorguladığımda hala kayıtlı olduğunu gördüm. sim kartını çıkarıp ikinci girişe taktığımda herhangi bir sıkıntı olmadan kullandım hala da şuan kullanıyorum. Babamın bimcell olan hattını takınca 4g hızında çalıştığını gördüm. kendi sim kartımı taktım tekrar şebeke gelmiyor. elle şebeke arıyorum hepsini görüyor ama 4g hızında ama bağlanmak için tıkladığımda bu ağa bağlanılamıyor hatası alıyorum. bu hatanın sebebi ne olabilir?
  • Merhabalar

Arasıra Quick apps durduruldu hatası geliyor ekrana, bu nedir arkadaşlar? Öyle bir uygulama zaten yüklü değil telefonda.

Bu arada bu telefon için GCam yükleyen arkadaş var mı?

• mi 8 se 1550 tl ye sizce nasıl alınır mı, kayıt lı global rom lu
    daha iyi bir alternatif var mı
    kullanan arkadaşlar memnun mu

• quote:

Orijinalden alıntı: gael

mi 8 se 1550 tl ye sizce nasıl alınır mı, kayıt lı global rom lu
    daha iyi bir alternatif var mı
    kullanan arkadaşlar memnun mu
    Global rom çıkmadı. Muhtemelende çıkmayacak bilginiz olsun.
    Çünkü cihaz global değil.
    Ram 6gb mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.