Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★ Xiaomi MI 8 SE ★ Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: riderman Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
806
Cevap
43
Favori
42.246
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi MI 8 SE ★ Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2226 Mesaj
      18 Şubat 2019 00:48:09

mi 8 se cin icin yapilan bir tel.global degil imeiler sorun olabilir ama en iyisi sngn 710

mi 8 lite sorunsuz hizi iyi sarj idare eder sndgn 660

redmi note 6 pro sarj iyi digerlerine gore biraz yavas sdgn 636

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      paldov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3184 Mesaj
      18 Şubat 2019 08:51:17

se modelinde 3g-4g cekiminde problem varmi ?

|
      |
      gelecek3535 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3D Model, Mimari, İç Mimari işleriniz için iletisime geçebilirsiniz.
    • Yarbay
      2226 Mesaj
      18 Şubat 2019 09:19:21

yok hocam .

|
      |
      paldov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4004 Mesaj
      18 Şubat 2019 09:30:14
      quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

mi 8 se cin icin yapilan bir tel.global degil imeiler sorun olabilir ama en iyisi sngn 710

mi 8 lite sorunsuz hizi iyi sarj idare eder sndgn 660

redmi note 6 pro sarj iyi digerlerine gore biraz yavas sdgn 636
      Birkaç ekleme yapmak isterim.
      Mi8 se Amoled- Mi8 Lite Lcd-Ips
      Mi8 Se Cat 15 - Mi8 Lite Cat 12
      Mi8 Lite Daha Fazla 4G Bandına sahip
      Mi8 Se daha küçük Boyutlarda ( Benim gibi avantaj Görenler İçin )
      Mi8 Lite Türkiye Garantili daha uygun ( Mi8 Se İmei kayıtlı fiyatına)

• Binbaşı
      1713 Mesaj
      18 Şubat 2019 11:00:27
      Arkadaşlar bu telefonun kamerası neden çok kötü Red mi note 5 ai ve note 6 pro ile karşılaştırmalari izledim o telefonlar kamerada bu telefonu eziyor resmen mi 8 se alacaktım ama kamera konusunda şüpheye düştüm pil konusunda günü çıkartıyor biliyorum ama kamera için note 6 pro alacağım sanırım yoksa bu telefonun tasarımı çok güzel ve kesinlikle alacaktım...

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...!

Xiaomi Redmi Note 4X
      \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
    • Yüzbaşı
      669 Mesaj
      18 Şubat 2019 11:19:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

Arkadaşlar bu telefonun kamerası neden çok kötü Red mi note 5 ai ve note 6 pro ile karşılaştırmalari izledim o telefonlar kamerada bu telefonu eziyor resmen mi 8 se alacaktım ama kamera konusunda şüpheye düştüm pil konusunda günü çıkartıyor biliyorum ama kamera için note 6 pro alacağım sanırım yoksa bu telefonun tasarımı çok güzel ve kesinlikle alacaktım...
      Sizde bu telefondan var mı ? Var da resim çekip karşılaştırdıysanız bilemiyorum ama telefon sahibi değilseniz bence her incelemeye inanmayın.

Telefonu aldım, kullandım, resim de çektim, resim konusunda çok başarılı olduğu kabul edilmiş üst seviye Huawei telefonlar kadar başarılı neredeyse. Değil diyene inanmayın, kendiniz görüp karar verin derim.

• Yarbay
      11301 Mesaj
      18 Şubat 2019 11:27:39
      quote:

Şaka dimi?

• Yarbay
      11301 Mesaj
      18 Şubat 2019 11:35:50
      Orjinal bozulmadan hali için linke tıklayın. Şu kaliteyi beğenmediyseniz bir şey diyemem.
      http://store.donanimhaber.com/65/64/a1/6564a1357d699610a5203e4182e46062.jpg

|
      |

• Binbaşı
      1176 Mesaj
      18 Şubat 2019 12:26:54
      Arkadaşlar bende dün aldım, fakat zaman zaman hat gidiyor tekrar geliyor. bu sorunu yaşayan oldu mu?
      |
      |

• Binbaşı
      1713 Mesaj
      18 Şubat 2019 13:04:48
      quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Sizde bu telefondan var mı ? Var da resim çekip karşılaştırdıysanız bilemiyorum ama telefon sahibi değilseniz bence her incelemeye inanmayın.

Telefonu aldım, kullandım, resim de çektim, resim konusunda çok başarılı olduğu kabul edilmiş üst seviye Huawei telefonlar kadar başarılı neredeyse. Değil diyene inanmayın, kendiniz görüp karar verin derim.

Alıntıları Göster
      YouTube da karşılaştırma videoları var hocam oradan seyredip karar verdim zaten note 6 pro daha iyi çekiyor enteresan geldi bana...

|
      |

Xiaomi Redmi Note 4X
      \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
    • Binbaşı
      1713 Mesaj
      18 Şubat 2019 13:21:36
      quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Şaka dimi?

Alıntıları Göster
      Ne şakası hocam karşılaştırma videolarını izleyip mesaj yazdım note 5 ai ve note 6 pro daha net ve iyi fotoğraf çekiyor görünüyor. Bende telefon alma arefesindeyim bakalım ya bu telefonu yada note 5 ai veya note 6 pro alacağım...

|
      |

Xiaomi Redmi Note 4X
    • Yarbay
      3184 Mesaj
      18 Şubat 2019 13:59:49

cerceve olayi kotu duruyor biraz. hanimda lite var daha kibar cercevesi v.s lite modelin.
      |
      |
      edarguner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3D Model, Mimari, İç Mimari işleriniz için iletisime geçebilirsiniz.
    • Yarbay
      4004 Mesaj
      18 Şubat 2019 16:10:07
      quote:

Çok kötü demek biraz radikal bir yorum
      Açıkcası V30+ sahibiyim halen, Auto Modda V30+ kadar iyi değil ama G cam ile hiç bir fark yok
      Çünkü Bu cihazda ve Mi8 Lite arka ana kameralar Mi8 ile aynı ama, 2.cil kameralar M8 Lite'da daha ucuz bir model.
      Çift kamera çalıştığında Mi8 Se'den daha kötü olması gerekiyor ki öyledir.
      Yazılım kanadında Mi8 Lite'a daha fazla önem vermişler diyemeyeceğim. Çünkü Mi8 ve Mi8 se Lensler de aynı ( Se 'de Ois yerine Eis var sadece)
      Xiaomilerin hepsi kamera yazılımında çuvallıyorlar Mi8 dahil.
      Sıralama yaparsak Mi8-Mi8se=Poco- Mi8 Lite diye gider.

|
      |

• Yarbay
      11301 Mesaj
      18 Şubat 2019 19:02:28
      Bilmeyenler için yazayım. Yüz tanıma kilidi ile cihazı açmak için önce yandaki tuşa basmak gerekiyor. Lakin bunu yapmadan açmak isterseniz Ekran ayarlarından önce UYANDIRMAK İÇİN CİHAZI KALDIR seçeneğini seçerseniz siz cihazı elinize alıp ona baktığınız anda (tuşa basmadan) cihaz açılıyor.

• Teğmen
      133 Mesaj
      18 Şubat 2019 19:03:07
      quote:

Modülü magiskden yükleyin. Sonra ssdeki gcam sürümünü yükleyin. Donma takılma olmuyo ama bazı özellikler çalışmıyor. Hızlı ve yavaş video gibi. Ama onları ana kamera uygulamasından hallediyorum.

Bu sürümü indirebileceğimiz bir link var mı?

• Yarbay
      4004 Mesaj
      18 Şubat 2019 19:55:01
      quote:

Bilmeyenler için yazayım. Yüz tanıma kilidi ile cihazı açmak için önce yandaki tuşa basmak gerekiyor. Lakin bunu yapmadan açmak isterseniz Ekran ayarlarından önce UYANDIRMAK İÇİN CİHAZI KALDIR seçeneğini seçerseniz siz cihazı elinize alıp ona baktığınız anda (tuşa basmadan) cihaz açılıyor.
      Yuz tanimaya o kilidi koymalari cok harika bir olay.Neden Mi?

V30+ da Yuz tanimayi tanimladim İlk baslarda otiste fazla kullanmiyordum ama kullanmaya baslayinca Sarjin cok asiri hizli bittigini farkettim Yani 24 Saat de 7 kusur saat ekran suresi 4 saatlere dustu .Sonra anladim ki, Cihaz her hareket eden seyde kamerayi calistiriyor arkanplanda.Kullansakda kullanmasakda.Kapayinca normale dondu sarj.Belki onda da boyle bir sey var ama acikcasi pek kurcalamadim.

|
      |

• Yarbay
      11301 Mesaj
      18 Şubat 2019 23:15:50
      quote:

Orijinalden alıntı: byzahmet

Bu sürümü indirebileceğimiz bir link var mı?

Alıntıları Göster
      Ben direkt bendekini yükledim. Önce apkyı kurun sonra diğer modül dosyasını magiske gösterin ve kurun sonra cihazı yeniden başlatın. Bilmiyorsanız bilen birinden yardım alın. Bu işlemlerden sonra ana kamera hata verebiliyor yalnız. Modülü kaldırınca düzeliyor tabi. Ben ana kamerayı çok kullanmadığım için sorun yapmadım.
      https://drive.google.com/open?id=1TrpXcx2qQaroygqEQFhpXOnfC7HKmsO6

• Çavuş
      68 Mesaj
      19 Şubat 2019 00:25:47
      Herkese iyi forumlar. Mi8 de 6-64 mavi renk seçeneği ile katıldım. Önceki cihazım Samsung s8 di. Telefon boyut pil performans olarak iyi ancak bazı kullanım zorlukları çekiyorum . Şöyle ki:
      1- cihaza müzik dosyaları ekledim ancak mi müzik dosyaları görmedi. MH müzik programı indirdim hemen gördü.
      2-selfi kamerası ile çekim yaparken sesli komut yada işaretle komut vererek çekim yapma olayı yok. İllaki deklanşör e basmamiz gerekiyor.
      3- film dizi seyrederken ekran kararıyor ve ekrana dokunmadan açmıyor. Ekran kapanmamasi lazım.
      Şuan bunlarla uğraşıyorum. Varmı çözümü olan???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galipgelir35 -- 19 Şubat 2019; 0:26:41 >

• Emekli Yönetici
      14493 Mesaj
      19 Şubat 2019 07:05:35
      quote:

Orijinalden alıntı: galipgelir35

Herkese iyi forumlar. Mi8 de 6-64 mavi renk seçeneği ile katıldım. Önceki cihazım Samsung s8 di. Telefon boyut pil performans olarak iyi ancak bazı kullanım zorlukları çekiyorum . Şöyle ki:
      1- cihaza müzik dosyaları ekledim ancak mi müzik dosyaları görmedi. MH müzik programı indirdim hemen gördü.
      2-selfi kamerası ile çekim yaparken sesli komut yada işaretle komut vererek çekim yapma olayı yok. İllaki deklanşör e basmamiz gerekiyor.
      3- film dizi seyrederken ekran kararıyor ve ekrana dokunmadan açmıyor. Ekran kapanmamasi lazım.
      1. Müzik dosyalarının olduğu klasörü ayarlardan seçmeniz gerekli. Anında müzikler görünür.

2 Fotoğraf ayarlarında böyle bir ayar yok zamanlayıcı yada parmak izi ile çekim yapabilirsiniz.

3 böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Hangi uygulamadan izliyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 19 Şubat 2019; 7:7:49 >

• Yarbay
      11301 Mesaj
      19 Şubat 2019 08:48:04
      quote:

Orijinalden alıntı: galipgelir35

3.sorun için söyleyim. MX Player Pro indirin veya satın alın. AC3 kodek desteği de eklenince tadından yenmez.

Ayrıca müzik çalar tavsiyesi olarak AIMP tavsiye ederim. Daha iyisine denk gelmedim. Üstelik radyo urllerini programa ekleyip istediğiniz canlı radyoları da dinleyebilirsiniz. Ayrıyetten radyo programı kurmaya gerek kalmaz.

Güncel radyo url listesi için buyrun
      http://radyodelisi.blogspot.com/2011/11/turk-radyolari-guncel-ip-adresleri.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 19 Şubat 2019; 8:49:46 >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.