Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UoH

Tetikte olun bunların sağı solu belli olmaz gelir yarım saat sonra geri çekerler yakaladın yakaladın.

https://www.google.com/amp/s/adimorahblog.com/2018/12/latest-update-xiaomi-mi-8-explorers-gets-miui-10-1-2-0-pehcnfi-update.html/amp
    Bende hemen kontrol ettim az önce. Güncelle dedim son kararlı sürüm dedi. Yinede üç noktadan güncelle dedim ve güncellemeyi indirmeye başladı. Suann%80 bekliyorum.
    ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackeLectro -- 24 Aralık 2018; 18:34:33 >

• bLackeLectro B kullanıcısına yanıt
    3 noktadan eski 10.1.1 i indirmesin yalnız! dikkat ettiniz mi ona boş yere indirmeyin

• Arkadaşlar 10.1.1.0 a bir hafta önce güncelledim. Yeni bir güncelleme göremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_divx

3 noktadan eski 10.1.1 i indirmesin yalnız! dikkat ettiniz mi ona boş yere indirmeyin
    Acemi adamın yapacağı da bu olurdu. Gülüyorum kendi halime. Dediğiniz gibi eski versiyon muş :) neyse sağlık olsun. Boşuna heveslendik

• bLackeLectro B kullanıcısına yanıt
    Hevesinizi kırmak gibi olmasın ama o şu an ki kullandığınız mevcut güncelleme ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    ülke ayarlarını değişirince seste artma azalma oluıyor vs demişlerdi. 3-5 ülke değiştirip dene bi istersen
  • Bugun bana uyari geldi sistem guncellemesi diye 10.1.2.sonunu hatirlayamadim. Ayarlardan girdim sistem guncellemede 1 isareti vardi ama guncellemeyi denetle dedigimde guncel uyarisi aldim ve 1 rakamida gitti. Galiba yeni guncelleme gelecek.

• Miui forumunda gordum bi kac kisiye daha aynisi olmus. Hatta biri guncellemenin ekran görüntüsü nu alabilmis. Kilit ekrani notch bar falan biselyer yaziyordu. İnsallah herkesin derdi son bulur.

• Imei konusunda çözüm çıktı mı?

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Takip ettiğim kadarıyla gelmedi. IMEI konusu çözülse zaten cihazın kullanım temiz bir %30 falan artar. Kaçak yoldan getirilen ürünler şu anda o kadar fazla satılmıyor kayıt işi çözülemiyor diye. Yoksa 2100 liraya falan Mi 8 veriyorlar. O paraya çok çok güzel telefon.
  • hakanlevent kullanıcısına yanıt
    Hocam pekiyi, otomatik olarak bağlantıların altında mümkün olduğunda volte kullan seçeneği belirdi mi? Yoksa siz telefon için özel bir ayar kullanarak mı volte yi aktif ettiniz.

Bunu sorma amacım, android 7 de volte seçeneği otomatik olarak tüm modellerde gelmişti. Daha sonra Oreo güncellemesiyle sadece destek verilen cihazlarda volte seçeneği bağlantılar ayarının altında sunuldu. Pie güncellemesinde yine Oreo daki gibimi durum yoksa 7 deki gibi mi bunu anlamaya çalışıyorum.

Yanıtınız için çok teşekkürler.
  • svs S kullanıcısına yanıt
    Volte özelliğini manuel açmamız gerek. İlgili kod ve yöntem ilk sayfada mevcut

• Az önce güncelleyiciden bildirim geldi ekrana global kararlı 10.1.2 update diye tıkladım güncellemeyi denetledi ama bulamadı ilginç bişey oldu ama 10.1.2 yi bir açıp kapattılar mı ne yaptılar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorismund -- 24 Aralık 2018; 20:48:35 >
  • scorpion4201 S kullanıcısına yanıt
    Stode yok sanırım nasıl indirebiliriz?

• Arkadaşlar aşağıdaki resimdeki güncellemeyi indir butonuna tıkladığımda indirdiği mevcut cihazda yüklü olan sürüm mü?

• tRoya06 kullanıcısına yanıt
    Evet...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: svs

Hocam pekiyi, otomatik olarak bağlantıların altında mümkün olduğunda volte kullan seçeneği belirdi mi? Yoksa siz telefon için özel bir ayar kullanarak mı volte yi aktif ettiniz.

Bunu sorma amacım, android 7 de volte seçeneği otomatik olarak tüm modellerde gelmişti. Daha sonra Oreo güncellemesiyle sadece destek verilen cihazlarda volte seçeneği bağlantılar ayarının altında sunuldu. Pie güncellemesinde yine Oreo daki gibimi durum yoksa 7 deki gibi mi bunu anlamaya çalışıyorum.

Yanıtınız için çok teşekkürler.
    Yanlizca bir kod giriyorsun ve baglantilatdan volteyi acip kapatabiliyosun kardeşim

• svs S kullanıcısına yanıt
    Gelistirici surumunde volte ayarlarda var. Merak etmeyin yakinda gelir herkese . Benim telefonda var :
    Miui 10 global 10.12.20 ( bu arada bootloder kapaliyken haftalik surume geciliyor. Fakat tekrar stabile gecilmiyor )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertkuzey -- 24 Aralık 2018; 21:28:27 >
  • Sizce 3000 liraya 128 lik Mi 8 mi, yoksa 2535 liraya 64 lük Poco F1 mi?

arada 465 lira fark var.
  • 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.