Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla ben telefon aradığım için birçok forumda uzun süre gezindim. Güncelleme gelsin diye takip eden biri değilimdir ama her forumda sürekli g9ncelleme muhabbeti var. Bence hiç gğncelleme olmasa daha iyi çünkü gördüğüm kadarıyla Samsung, Huawei, İPhone hepsinde güncelleme sonrası şikayetler doluydu :) O yüzden sordum o kadar kötüyse hiç almayalım gidip Huawei P20 pro falan bakayım :) Siparişi verdik ama daha kargolamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmen32 -- 21 Ocak 2019; 16:21:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokmen32 G kullanıcısına yanıt
    Ne marka olursa olsun güncellemeye tövbe bidaha.Alayı satış politikası yapıyor. Yeni model satmak için elindekini çürütüyor. Mi5 e güncelleme geliyormuş mi6 ya geliyormuş teknik desteği kesmemiş falan filan palavra. İçine ediyor telefonun güncelleme

• Dışarıdaydım hep, 10 dakikadır wifi ike kullandım. 4g açıktı. Sürüm 10.2

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

Yok hocam p20pro için boşuna fazla para vermeyin şimdi doğruya doğru bu donanımı bu fiyata veren başka marka yok telefon gayet şık elde tutuş hissiyatı iyi birazda yazılımı düzeltse tamamdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mazzini M kullanıcısına yanıt
    Merhaba o dediğiniz bug 10.2.1 sürümü ile düzeldi artık aktif hale getirebilirsiniz. Ben de sizin gibi 5 buçuk 6 saatte zor görüyordum şimdi 7,8 saat arası ekran suresi alıyorum. Bu arada sıkıntı Android pie sürümü ile alakalı diğer telefon sahipleri de pie sürümüne geçen, pil performansından şikayet ediyor, xiomi ile alakası yok pil performansının

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

Yok hocam p20pro için boşuna fazla para vermeyin şimdi doğruya doğru bu donanımı bu fiyata veren başka marka yok telefon gayet şık elde tutuş hissiyatı iyi birazda yazılımı düzeltse tamamdır.
    Bütçe konusunda sıkıntım yok aslında note 9 vaktım uzun süre hatta Samsung da 5400 e düşmüştü taksitli fiyatı gittim kredi verme sistemlerinde sıkıntı vardı olmadı ertesi gün gittim almaya 5800 oldu dediler bende almadım.. Daha sonra vicdani olarak 5-6 bin vermek istemedim alternatifi aradım.. Mi 8 in performansından şüphem yok hız olarak. Kamerası ortalamanın biraz üstündeyse yeterli benim için.. Ahize sesi ve hoparlörü nasıl bilmiyorum. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Telefonu inceleme şansım hiç olmadı. Beğenmezsem eşime verip ondan İPhone 7 plusı alırım :).. Ben LG G2 kullanıyorum 5 yıldır ne alsam uçacak zaten :)

Bu güncelleme ile alakalı olarak merak ettiğim şey hiç güncelleme yapmasak ne kaybederiz pek işe yarar bişey vermiyor kullanıcıyı bence. Ya da biraz bekler genel yorumlara bakarak hareket edilir.

• aykutk A kullanıcısına yanıt
    Battery & performans
    Scenes
    Non-interactive mode 'u açmamız gerekirken ters çalıştığı için kapatıyorduk... Bunu kastediyorsunuz artık düzeldi diye, deği mi?
    peki emin misiniz acaba?
    Bence o kadar para vermeyerek iyi yapmışsınız Mi8e verdiğim paraya bile acıyorum biz ne ara telefonlara bu kadar fazla para verebilecek kadar zengin olduk mi6 alacaktım 1680tlydi elim gitmedi vermeye eski telefonu biraz daha kullandım Mi8 aldım 3bin küsüre. Adamlar asgari ücretleri ile 6-7 tane Mi8 alıyor biz 2 asgari ücret vermeliyiz emeğimize yazık. Bu arada kamera gayet iyi yüksek fiyatlı diğer amiral telefonlarla yarışır google kamera uygulaması ile gece çekimleri daha iyi olmuş telefonun konuşma sesi temiz ve yeterli hoparlörde aynı şekilde yeterli ben genellikle kulaklık kullanıyorum ibasso it01 marka poweramp uygulaması ile son seste uzun süre dinleyemezsiniz o derece. Telefonu ilk aldığınız günkü gibi kullansanız güncelleme yapmadan birşey kaybetmezsiniz diye düşünüyorum telefon o haliyle bile uçuyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazzini -- 21 Ocak 2019; 18:2:3 >
    Google cameraya alternatif bir uygulama yok mu peki rom ve root işlerine bulaşmayanlar için ?
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Google kamera için telefonun rootlu olmasına gerek yok hocam üst sayfalarda arkadaş link paylaşmıştı oradan indirin telefonun ayarlar kısmından bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeyi aktif edin daha sonra uygulamayı yükleyip kullanabilirsiniz. Kamera modunda donma varsa kemeranın ayarlar kısmı--> bsg mod -->fix-->buffer fix seçeneğini aktif edin donma geçecektir.

• quote:

Google kamera için telefonun rootlu olmasına gerek yok hocam üst sayfalarda arkadaş link paylaşmıştı oradan indirin telefonun ayarlar kısmından bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeyi aktif edin daha sonra uygulamayı yükleyip kullanabilirsiniz. Kamera modunda donma varsa kemeranın ayarlar kısmı--> bsg mod -->fix-->buffer fix seçeneğini aktif edin donma geçecektir.
    Teşekkürler, root şart diye okumuştum.
  • Kullanıp test edenler olarak telefonu yeni alacaklara ne tavsiye edersiniz? Pie sürümüne geçmeyi düşünmüyorum. Miui sürümlerinden hangisini kullanalım ya da güncelleyelim?

• Arkadaşlar ayarlardan baktım ama bulamadım. Bildirim ledi sadece beyaz mı yanıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

güzel kardeşim adam meizu marka için yazmış onu.
    Neyi meizu için yazmış güzel kardeşim keşke alintilasaydin hatırlayamadım ben şimdi

• quote:

Bence o kadar para vermeyerek iyi yapmışsınız Mi8e verdiğim paraya bile acıyorum biz ne ara telefonlara bu kadar fazla para verebilecek kadar zengin olduk mi6 alacaktım 1680tlydi elim gitmedi vermeye eski telefonu biraz daha kullandım Mi8 aldım 3bin küsüre. Adamlar asgari ücretleri ile 6-7 tane Mi8 alıyor biz 2 asgari ücret vermeliyiz emeğimize yazık. Bu arada kamera gayet iyi yüksek fiyatlı diğer amiral telefonlarla yarışır google kamera uygulaması ile gece çekimleri daha iyi olmuş telefonun konuşma sesi temiz ve yeterli hoparlörde aynı şekilde yeterli ben genellikle kulaklık kullanıyorum ibasso it01 marka poweramp uygulaması ile son seste uzun süre dinleyemezsiniz o derece. Telefonu ilk aldığınız günkü gibi kullansanız güncelleme yapmadan birşey kaybetmezsiniz diye düşünüyorum telefon o haliyle bile uçuyordu.
    Eyvallah kardeşim cevapların için teşekkür ederim. Ben genel bi kullanıcıyım zaten öyle çok ekstra ağır işlerim olmaz telefonda. Kamera, batarya, internet - telefon hızı vs iyi olsun yeterli.. Son bir şey daha soracağım zahmet olmazsa. Çekim gücü nasıl telefonun. İş gereği bazen telefonun az çektiği yerlere gidiyoruz İPhone u olan arkadşlar sosyal medyada sörf yapıyor bende kırmızı X ne şebeke ne internet :)

• Alehar kullanıcısına yanıt
    Emin değilim ama ona açtım aynı kullanımda 5,6 saat alırken şimdi 7 saatin üstünü görüyorum. Bug olduğu konusunu kim nasıl ispatlamışsa, ben de o kadar eminim. Bir kaç şarjınızda onu açıp deneyebilirsiniz. Beğenmezsiniz eskisi gibi kullanabilirsiniz.

• 1.foto gcam kamera gece modu 2.foto stock gece modu

Gcam link (root gerektirmez)
    https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603879727
    ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadymarsh -- 21 Ocak 2019; 19:44:27 >

• Telefonu perşembe günü cepport indirimden alan arkadaşlar telefon kargoya verildimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: shadymarsh

1.foto gcam kamera gece modu 2.foto stock gece modu

Gcam link (root gerektirmez)
    https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603879727
    Bunların arasında uçurum var hocam :) ben root rom işlerine girmiyorum da bu Google Cam konusu netleşmedi benim kafamda. Kurmayı düşünmüyordum ama bu fotodan sonra kurmak isterim. Telefon elime ulaşmadı henüz, direkt bu linkten indirip kurabiliyor muyuz?

• 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.