Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.302
Cevap
138
Favori
674.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pil tasarruf modunu kullanma arkadasim kimse onermiyor daha fazla sarj yiyormus ben su ana kadar hic kullanmadim. Ortalama 7 saat ekran suresi aliyorum. Bi hayli yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByMustafa59

quote:

Orijinalden alıntı: alexturner

Cihazı daha yeni aldim , iPhone 6sten gectim suanlik pil performans harika fakat miui 9 geldimi acaba güncellemeye girdigimde güncelleme gostermiyor . İnternetten falan mı indirmem gerekiyor yoksa

Hocam güncelleme geri çekildi bende almadım halen miui 9 güncellemesini

Geri cekildi ama akibeti ne ortada haber yok aciklama yapmadi mi bu xiaomi

• Merhaba arkadaşlar , bende yeni mi 5s 64 gb lık modeli ile aranıza katılmış bulunuyorum. Telefonu iphone 5s ile takasa girerek aldım. Şimdilik memnununm bakalım.
  • ben güncellemeyi aldım. sanırım kameraya dair herhangi bir değişiklik yok.
    ana ekran, uygulama geçişlerinde değişiklik var.
    ekran bölme özelliği gelmiş, ki en fazla bunu beğendim.
    sessiz modu gelmiş, telefonun sessizde kalma süresini belirliyorsunuz.
    temalar kısmı değişmiş.

şimdilik görebildiğim değişiklikler bunlar.
  • ukayl06 kullanıcısına yanıt
    Çok karlı çıkmışsınız bence. İp5s'i alan arkadaşın kafasını merak ettim..

• Geri çekildi ve açıklama olarak bir iki hata yüzünden denildi. Kullananlarda bir sıkıntı yok diyorlar. Yüklemek isterseniz linki bırakıyorum.

http://bigota.d.miui.com/V9.1.2.0.NAGCNEI/miui_MI5S_V9.1.2.0.NAGCNEI_afb865e49b_7.0.zip

• fatih448 kullanıcısına yanıt
    Benim verdiğim telefon iki ay garantisi vardı 16 gb lık , aldığım 64 gb lık 19 ay garantisi var üste 250 tl verdim yanlız hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih448

Geri çekildi ve açıklama olarak bir iki hata yüzünden denildi. Kullananlarda bir sıkıntı yok diyorlar. Yüklemek isterseniz linki bırakıyorum.

http://bigota.d.miui.com/V9.1.2.0.NAGCNEI/miui_MI5S_V9.1.2.0.NAGCNEI_afb865e49b_7.0.zip

merhaba hocam bu nasil yükleniyor cihazin guncelleyici ile mi yoksa mi flash ile

• Arkadaşlar iyi akşamlar. Daha önce de sormuştum. Eşime 20 gün önce bir mi5s 32gb telefon aldım. Aldığımızdan beri telefon kendi kendine kapanıyor ve donuyor. Hepsiburadadan aldım. Telefonu iade ettim ama iade kabul olmadı. Garantiye gönder dedi telefondaki yetkili. Garanti de evo garanti. Ama İnternette hiç iyi şeyler duymadım evo garanti hakkında. Ne yapsam karar veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih448

Geri çekildi ve açıklama olarak bir iki hata yüzünden denildi. Kullananlarda bir sıkıntı yok diyorlar. Yüklemek isterseniz linki bırakıyorum.

Sagol guncelleyecegim bende

• quote:

Orijinalden alıntı: cccetinn

Arkadaşlar iyi akşamlar. Daha önce de sormuştum. Eşime 20 gün önce bir mi5s 32gb telefon aldım. Aldığımızdan beri telefon kendi kendine kapanıyor ve donuyor. Hepsiburadadan aldım. Telefonu iade ettim ama iade kabul olmadı. Garantiye gönder dedi telefondaki yetkili. Garanti de evo garanti. Ama İnternette hiç iyi şeyler duymadım evo garanti hakkında. Ne yapsam karar veremedim.

Merhaba. Sorununuz muhtemelen yazılımsal. Ben garantiye göndermeden önce aşağıda ki adımları denemenizi tavsiye ederim. Şahsi tecrübelerim ile mecbur kalmadıkça ithalat garantiye teli yollamamak gerektiğini anladım.

1.Hard reset atın ve bir süre kullanarak test edin. (Bütün veriler silinecektir. Google'da mi 5s hard reset diye aratın.)

Sorun devam ederse;

2. Konu içerisindeki arkadaşların tavsiye edeceği Stock rom(Orjinal yazılım) versiyonunu tekrar yükleyin. (Tüm veriler silinecektir. Mi flash tool ile yükleme yapabilirsiniz. Ancak iyice araştırın. Rehberler mevcut)

Yine düzelmez ise;

Servis yolu gözükür...

• floperx kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim renktaşım. Bugün artık kendim değilde hepsiburada üzerinden teli garantiye göndereceğim. Hepsiburada kabul etti neyseki garantiye kendi üzerinden göndermeyi. Artık süreci bekleyeceğim. Cevap için tekrardan sağol.

• cccetinn C kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada üzerinden göndermenizin hiç bir avantajı yok hocam. Daha yeni yakin arkadaşım hepsiburada üzerinden teli evoya gonderdi. SONUÇ telefon hem yapılmadı hem bataryasiz geldi. Elinde tam gönderdiğine dair formlar olmasına rağmen hiç bir sey yapmadılar. Su an Thh ye verdi. Karari bekliyor. O yüzden eğer tek sıkıntı bahsettiğiniz şeylerse önce dediklerimi yapmanızı tavsiye ederim. Sorun büyük ihtimalle düzelecek ve maceraya hiç girmemiş olacaksınız :)

• Arkadaşlar merhaba Miui 9 ve Android 7 güncellemesinden bir haber varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: floperx

Hepsiburada üzerinden göndermenizin hiç bir avantajı yok hocam. Daha yeni yakin arkadaşım hepsiburada üzerinden teli evoya gonderdi. SONUÇ telefon hem yapılmadı hem bataryasiz geldi. Elinde tam gönderdiğine dair formlar olmasına rağmen hiç bir sey yapmadılar. Su an Thh ye verdi. Karari bekliyor. O yüzden eğer tek sıkıntı bahsettiğiniz şeylerse önce dediklerimi yapmanızı tavsiye ederim. Sorun büyük ihtimalle düzelecek ve maceraya hiç girmemiş olacaksınız :)

Eyvah teli gönderdim. Ayvayı yedik o zaman. Allah'tan bu mi5s'in bataryası birleşik. Demekki telefonu kendimiz götürsek böbreğimizi söker bunlar :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Manchester United

Arkadaşlar merhaba Miui 9 ve Android 7 güncellemesinden bir haber varmı?

Hocam merhaba. Önceki sayfalarda bir kaç arkadaş miui 9'un hataları yüzünden geri çekildiğini söylüyordu.

• Arkadaşlar, benim telefonun kulaklık girişinde arıza var. O kısmın degişmesi lazım diye düşünüyorum. Kulaklığı geç algılıyor ve mikrofon gibi aygıtları hiç çalıştıramıyor kimseyle konuşamıyorum sadece ses geliyor. Şimdi telefonu Evoya vermek istemiyorum. Acaba istanbulda bu model telefonu götürüp parasıyla düzgünce yaptırabileceğim bir telefoncu var mı böyle güvenilir. Şimdi kimse xiaomi markasini bilmiyor ben götürsem açarken biyerine bişey yapar diye korkarım tecrübesiz adamların.

• cccetinn C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Resmen mesajlar arasında, konuda kayboldum.
  • Rootless Pixel 2 Launcher with Google Now

Gayet stabil çalışıyor.

• yükledik bakalım nasılmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICE_BLUEE -- 17 Aralık 2017; 0:44:0 >
  • 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.