Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.302
Cevap
138
Favori
674.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yıl sonuna belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

yıl sonuna belki

Peki beta sürümü kullanmak için yaptığımız işlemler cihazın garanti durumuna etki ediyor mu?

Beta'ya geçtik ve beğenmedik, geri dönmek için hangi işlemler gerekiyor? Ve garanti durumuna etki eder mi? Teşekkürler..
  • Parmak izine laf edenler olmuş ancak ben şununla 10/10 okuma yakalayabiliyorum.

Parmak izinizi 2 veya 3 kere farkli bicimde kaydedin. Parmak izi 1 2 3 ayri olacak sekilde yani. Bu sayede biri tutmazsa digeri tutuyor.Bence gayet basarili ve rahat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gendrya kullanıcısına yanıt
    Garantiye iyi güveniyorsunuz haa. Evo cihazın vidalarını bile takmıyor. Delta sağlam cihazı bozuyor. Sorunuza gelirsek.

Delta ise garanti delta umursamıyor hangi rom veya twrpdir ne bileyim rootdur falan. Şayet evo ise kilidi açık geliyor zaten.

Geri dönmek sıkıntı değil aynı şekilde geri dönebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar dün uzun araştırmalar sonucu bende mi 5s'i mi aldım her şey çok güzel gidiyordu telefonu kurcalamaya başladım sonra mıuı 8.5.3.0 kararlı güncellemesi çıktı karşıma hadi yapayım dedim ve yaptıktan sonra parmak izi çalışmamaya başladı neyse parmak izini sildim yeniden yapayım dedim bu sefer eklememeye başladı yani ben parmak izini ekleyemiyorum taramaya başlıyor iki kere tarıyor sonra taramıyor ve parmak izi eklenemedi hatası çıkıyor. Bunun bir çözümü varsa cevaplarsanız çok mutlu olurum
  • triyaki43 T kullanıcısına yanıt
    Ecet çift hat ve sahte rom olayı mı kaldı? Ghost screen ihtimali var ama düşük ihtimal. Hepsiburada ve cepport gittigidiyor üzerinden alabilirsiniz.

• dragon2552 D kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada ki 8.5.3.0 romunu link üzerinden indirip elle yükleme yapınız. Yüksek ihtimal formatlamak ister ve evet derseniz temiz kurulum ile yüklenir.

Yada fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin.

• fatih448 kullanıcısına yanıt
    tamam deniyicem çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih448

Garantiye iyi güveniyorsunuz haa. Evo cihazın vidalarını bile takmıyor. Delta sağlam cihazı bozuyor. Sorunuza gelirsek.

Delta ise garanti delta umursamıyor hangi rom veya twrpdir ne bileyim rootdur falan. Şayet evo ise kilidi açık geliyor zaten.

Geri dönmek sıkıntı değil aynı şekilde geri dönebilirsiniz.

Valla hocam güvenmekten değil de, sözde de olsa dursun diyorum

• Beyler bayadır memleketteydim. Rom'lara epey uzak kaldım. 7.7.20 Eu rom kurulu şuan telefonda. Tam miui 9 arefesinde gitmiştim şimdi gördüm baya ilerlemiş. Nasıl durumlar memnun musunuz? Bir de eğer kuracak olursa eskiden yaptığım gibi direk twrp'den flashlayarak mı kuracağım? Teşekkürler şimdiden.
  • KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    EU 7.9.14 var şu anda, memnunum. İndirip TWRP ile flashlayabilirsin. Rootladıysan rom ilk açıldıktan sonra supersu flashlamak gerekiyor.
  • Lineage Os'a geçtim. Biraz da burada takılayım

• Merhaba
    İnstagram story modunda çekim yapıp paylaşıldığında fps sorunu yaşayan varmı.
    Çekerken düzgün çekiyormuş izlenmi veriyor ama. internete aktarıp izlediğinizde duraksamalı gösteriyor..
  • Arkadaşlar mi5s e uygun kırılmaz cam var mı internette bulamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flag_Ship_Killer

Arkadaşlar mi5s e uygun kırılmaz cam var mı internette bulamadım

Birebir uyan yok ben şundan aldım kılıfla beraber % 80 falan kapattı ekranı, kılıfıda takınca iş görür ikisi beraber, fiyatta uygun, kılıf kaliteli, tam oturuyor.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi5s-mi6-redmi-4a-3-pro-note-4x-mi-max-2-kilif-ruggedarmor-P154226404

• quote:

Orijinalden alıntı: dragon2552

selam arkadaşlar dün uzun araştırmalar sonucu bende mi 5s'i mi aldım her şey çok güzel gidiyordu telefonu kurcalamaya başladım sonra mıuı 8.5.3.0 kararlı güncellemesi çıktı karşıma hadi yapayım dedim ve yaptıktan sonra parmak izi çalışmamaya başladı neyse parmak izini sildim yeniden yapayım dedim bu sefer eklememeye başladı yani ben parmak izini ekleyemiyorum taramaya başlıyor iki kere tarıyor sonra taramıyor ve parmak izi eklenemedi hatası çıkıyor. Bunun bir çözümü varsa cevaplarsanız çok mutlu olurum

cihazında bootloader kilidi açılmışsa başka bir deyişle bootloader kilitli degilse cihazını fastboot moduna alarak 8.5.3.0 romunu miui flash tool programında "flash all" seçeneği işaretli olarak tekrar flashlamalısın. bu "temiz kurulum yöntemi" telefondaki herşeyi siler, genellikle bu sorunları ortadan kaldırır.verilerini yedeklemeyi unutma.

kilit mevzusuna gelince, ben evo garantili iki tane aldım ikiside kilidi açık geldi. kilidini kotrol etmek öncelikle ayarlar> telefon hakkında sekmesine gir ordan miui sürümü üzerine 5 defa arka arkaya tıkla "geliştirici seçeneklerini" aktif edecek. daha sonra ayarlar > ek ayarlar > geliştirici seceneklerine gir orda "mi kilit açma durumu" yazar oraya tıkla karşısında "kilitli" ya da "kilit açıldı" yazar. ordan anlayabilirsin kilit açıldı diyorsa bu yüntemle telefonu temiz kurulum yapabilirsin. kilitli diyorsa kilit açmak prosedürlerini takip etmen gerekli.

daha ayrıntılı anlatmamı istersen yazman yeterli.

• EU 7.9.14 kullanıp cihaz standby dayken müthiş bi şarj düşüşü yaşayan var mı benim gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: airport34

quote:

Birebir uyan yok ben şundan aldım kılıfla beraber % 80 falan kapattı ekranı, kılıfıda takınca iş görür ikisi beraber, fiyatta uygun, kılıf kaliteli, tam oturuyor.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi5s-mi6-redmi-4a-3-pro-note-4x-mi-max-2-kilif-ruggedarmor-P154226404

Teşekkür ederim bi bakayim

• quote:

quote:

quote:

rica ederim, cam hakkında birşey diyemem ama kılıf fiyatına göre bayağı başarılı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

rica ederim, cam hakkında birşey diyemem ama kılıf fiyatına göre bayağı başarılı.

Aynen kılıf çok güzel gözüküyor

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.