Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.303
Cevap
138
Favori
674.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arama kısmında *#*#6484#*#* kodunu yaz

Çıkan Ekranda; 2 yi seç ( Check version info)

Sayfanın en altına geldiğinde ; (LCM information) yazısının hemen altında

Jdi (japan display)veya lgd(LG display) yazar

Birkac sayfa önce @guneer adlı arkadaş paylaşmış ondan alıntıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 264burak kullanıcısına yanıt
    Buyuk Migros ve kipalarda oluyor ben kipadan 1200 e almistim

• Oguzhan222 O kullanıcısına yanıt
    Ben kipadan aldım jdm çikti tabi forum Bornova kipadaki son mi5s di alalı 1 ay oldu şu an için bişey diyemem

• BüyükAmca kullanıcısına yanıt
    anladım hocam cevap için çok teşekkürler
    peki bu telefonları teşhire koyuyorlar mı mağazada, öyle olursa kontrol edip alabilirim belki
    Son sorum garantisini hangi firma sağlıyor telefonunuzun ?
  • Oguzhan222 O kullanıcısına yanıt
    Cihaz Evo garantili

Teşhir ürünü vardı gidip inceleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhan222

Arkadaşlar bu telefonu kipadan alan oldu mu ? olduysa eğer ekranı lg mi yoksa jdi mi ? cevaplarsanız çok sevinirim.

Ben kipadan aldim jdi panel cikti amma telefon fazla isiniyor

• Isınma konusuyla ilgili pek çok şey duydum kafamda soru işareti var o konuda ,durup dururken mi ısınıyor yoksa oyun falan oynarken mi yada şarjda mı ?

• Bu firma neden resmi olarak adam akıllı türkiyeye gelmedi ki? Önceden ucuzdu alınabilir telefondu şimdi hem pahalı hem de bazı renkleri hiç bulunmuyor.
    Resmen bunun piyasası çakalların elinde.
  • Arkadaşlar bir sorunum var daha önce karşılaşmadım hiç. Telefonu mi hesabına telefon numarası ekleyerek açtım daha sonra bir hat daha taktım telefona hattı okuyor ama servis yok hatası ile karşı karşıya kaldım 2 slota ayrı ayrı denedim ama ne yaparsam yapayım hat servis almıyor farklı bir hat denedim aynı sorun yine çözümü bilen var mıdır arkadaşlar

Xiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

• Son üç gün içinde internette dolaşırken telefon reset atıyor iki kere başıma geldi.Sizce bir problem varmıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: capslocklu

Arkadaşlar bir sorunum var daha önce karşılaşmadım hiç. Telefonu mi hesabına telefon numarası ekleyerek açtım daha sonra bir hat daha taktım telefona hattı okuyor ama servis yok hatası ile karşı karşıya kaldım 2 slota ayrı ayrı denedim ama ne yaparsam yapayım hat servis almıyor farklı bir hat denedim aynı sorun yine çözümü bilen var mıdır arkadaşlar

Xiaomi Mi 5s  Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

Tercih edilen ağ türlerini değiştirmeyi deneyin biri 4g ise digerini 3g yapmayı deneyin , telefonun imeil leri cakma olan modellerinde görünen bir duruma benziyor

• Oguzhan222 @ Hocam Cihazı alalı 1 sene oldu. Sadece Şarj esnasınıda uzun görüşme yaparsan batarya ısınıyor. Cihaz yada işlmci falan değil. Sadece batraya ısınıyor. Bu sene o sıcak yaz günlerinde kılıfla bile hiiiiç ısınma yapmadı. Zaten ısıncağı bir durum da yok, işlemci güçlü,kasa metal. Muhtemelen duyduğunuz yorumlardaki arkadaşların cihazları sıkıntılı, yazılımsal sıkıntılar tabi.

songoku35@ Hocam ilk defa duyduğum bir problem. Bence fabrika ayarlarına sıfırlayın. Olmadı yeniden rom kurun. Eğer problem devam ederse sıkıntı büyük. Bootloop habercisi olabilir, yada bataryta sorunu olabilr. İnşallah yazılımsaldır. Geçmiş olsun.

capslocklu@ Sorun yazılımsal hocam. modem dosyası uçmuş veya hasar görmüş olabilir. Cihazı yedekleyin, önemli dosyalarınızı alın. Önce fabrikaya ayarlarına sıfırlayın. Eğer olmazsa yeniden rom kurmanız gerek. En etkili yöntem olan fastboot'la olacak bu rom kurma işi. Başka çareniz yok. Ayrıca kullandığnız rom'u ve cihazınızın garantisinin olup olmadığını yazarsanız daha fazla yardmıcı olabilirim. geçmiş olsun hocam.

• Selam arkadaşlar ;

Dün hb'dan m5s aldım. Arka kamera video çekimde özellikle altın sarısı kumaş ta parlama yapıyor bu normalmi bence değilde sizdede parlama olan varmı ? Ona göre kusurlu ürün deyip iade edicem.

https://youtu.be/dRNXqE1O19g

Lg panel merak edenler için hb'nın kendinden aldım fakat üzerinde cepport etiketi var.
    Not:titreşim önleme ayarlarının hepsini ve farklı kamera uygulamasıyla denedim. Sonuç aynı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKREPXX -- 24 Eylül 2017; 3:17:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKREPXX

Selam arkadaşlar ;

Dün hb'dan m5s aldım. Arka kamera video çekimde özellikle altın sarısı kumaş ta parlama yapıyor bu normalmi bence değilde sizdede parlama olan varmı ? Ona göre kusurlu ürün deyip iade edicem.

https://youtu.be/dRNXqE1O19g

Lg panel merak edenler için hb'nın kendinden aldım fakat üzerinde cepport etiketi var.
    Not:titreşim önleme ayarlarının hepsini ve farklı kamera uygulamasıyla denedim. Sonuç aynı...

Keskinlik gibi ayarlarla uğraştınız mı? Yoksa her şey normal seviyesinde mi?

• Gendrya kullanıcısına yanıt
    Bütün kombinasyonlarla yaklaşık 3-4 saat denedim ilk normal ayarlarda yapıyordu zaten.. Fakat gece çıkıp ışığın farklı vurduğu yerleri ve gece lambalarını ve dahi çektim bir sorun yok kumaşımı ayıramıyor. Hatamı çözemedim. He birde şu varekimi yapmadan dahi telefonun ekranına baktığımda çekmeye hazırken bu parlamayı videodaki aynı şekile ekranda görüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKREPXX -- 24 Eylül 2017; 14:26:57 >
  • bu telefon icin tema indirecegim yer var mi kendi programindaki temalari 3.part sorunu fln dio acmio

• https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-128-gb-4-gb-ram-sifir-kapali-kutulu-adiniza-faturali-484934152/detay

Acaba Ankara'da olup da yakın olan var mı? Konuştuk satıcıyla ama il dışı olunca insanın içine kurt düşüyor.
  • quote:

Bütün kombinasyonlarla yaklaşık 3-4 saat denedim ilk normal ayarlarda yapıyordu zaten.. Fakat gece çıkıp ışığın farklı vurduğu yerleri ve gece lambalarını ve dahi çektim bir sorun yok kumaşımı ayıramıyor. Hatamı çözemedim. He birde şu varekimi yapmadan dahi telefonun ekranına baktığımda çekmeye hazırken bu parlamayı videodaki aynı şekile ekranda görüyorum...

Fikir rica etsem ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKREPXX -- 24 Eylül 2017; 14:45:11 >
  • quote:

Hocam bilemiyorum sanırım problemli cihaz..

Rahatsızlık duyduğunuz bir şeyse -ki duyulmayacak gibi değil anlattığınıza göre- iade ederken sorunlu telefon, kusurlu telefon diye göndermeyin sonra yetkili firma "dert etmeyin ayarlarını yapıp yollarız, düzelir" diye oyalıyorlar.

İade edecekseniz beğenmedim falan diyin..

• Gendrya kullanıcısına yanıt
    Hocam vallahi çözemedim ben bu işi öpen camera yükledim FPS'yi 30'a ayarlayıp sahne modunu theatre moduna alınca sorun yok . Hayır çözemediğim yazılımsal diyeceğim yukarıda ki duruma göre ama buna benzer tek şikayet gördüm oda titreme çekim esnasında .alttaki yeni çektiğim videoda yine kendi yazılımıyla bakın 6.saniyede mavi duvardaki panelde.

https://youtu.be/vELP0LhzzDo

Birde bildiğim sim kart takmamış olmak gerekiyor beğenmedim demek için. Alalı 2 gün oldu bunu ayıplı/kusurlu ürün'e sokabilirim. Yanlış mı biliyorum.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKREPXX -- 25 Eylül 2017; 3:22:27 >
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.