Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.302
Cevap
138
Favori
674.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam developer roma geçerken imei tamiri istemiyor. Orda öyle yazdığına bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: happymtl

Şu anda yukarıda paylaşılan miui 9 güncellemesi olan eu rom u kurdum ve Google kamera gayet güzel çalışıyor. Yanlız Google pixel in fix dosyası var onu twrp den yüklemezseniz slow motion özelliği çalışmıyor bilginize..

Gcam hangi versiyonunu kurdunuz? Fix dosyasi nerde paylasilmis?
  • MDV kullanıcısına yanıt
    V2.1

http://www.htcmania.com/showthread.php?t=1340866

APK vs fix dosyası da var sayfada. Descarga yazan yer, İspanyolca idare et😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi happymtl -- 19 Ağustos 2017; 5:9:6 >
  • quote:

Şu anda yukarıda paylaşılan miui 9 güncellemesi olan eu rom u kurdum ve Google kamera gayet güzel çalışıyor. Yanlız Google pixel in fix dosyası var onu twrp den yüklemezseniz slow motion özelliği çalışmıyor bilginize..

hocam miui 9 güncellemesi 6.0 marshmallow a direk gelecek mi ? yada siz hangi romun üstüne kurdunuz ben şuan mıuı8 7.5.25 olan beta sürüm kullanıyorum biz nasıl yükleriz biraz daha konuyu açıp yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih448

Telefonu soğumaya bırakın ve kapat aç yapın ardından tekrar deneyin.

145bin almıştım wp grubunda özel kernel ile 170bin gören var

Telefonu buzluga koyduk 140k puan aldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonu almak istiyorum lakin taksitle almam gerekiyor. Taksitle nasıl alabiliriz? Mağazalarda başka bir ürünmüş gibi göstersek alabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtulus145

Bu telefonu almak istiyorum lakin taksitle almam gerekiyor. Taksitle nasıl alabiliriz? Mağazalarda başka bir ürünmüş gibi göstersek alabilir miyiz?

Kuveytturk İhtiyaç kart veya Türkiye finans finansör kart

• Peki mesela yapikredi ile aldık sonra kart bolmuyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renji Abarai -- 19 Ağustos 2017; 11:18:41 >
  • Miui rom da splitscreen özelliği gelmiş, çok kullanışlı.

• gonuldostu82 kullanıcısına yanıt
    Ben twrp ile yükledim ama siz yüklemeyin. Zaten bir hafta sonra güncelleme verilecek. Bence siz bu Romda kalın 25 Ağustos ta beta güncelleme verilince otomatik olarak size gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Peki mesela yapikredi ile aldık sonra kart bolmuyor mu

Ben maksimum ile aldım sonra 40 TL ye 3 e böldü 6 yada boluyordu

• julias J kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam saolun ama bulamadım kipada Migros baktım 1399 tl idi almadim

• quote:

Ben twrp ile yükledim ama siz yüklemeyin. Zaten bir hafta sonra güncelleme verilecek. Bence siz bu Romda kalın 25 Ağustos ta beta güncelleme verilince otomatik olarak size gelir.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Anladım hocam saolun ama bulamadım kipada Migros baktım 1399 tl idi almadim

Migros da 4gb ramli model satılıyordu bence normal kardeş trt katkı muhabbetine 100 tl zam yapildı

• Eu rom miui9 a geçtim ama cihaz fena kasıyor sanki galaxy s3 kullanıyorum full wipe yapıp temiz kurulum yaptım

• http://www.hepsiburada.com/case-4u-taut-xiaomi-mi-5s-mi5s-kilif-akilli-kapakli-siyah-uyku-modu-ozellikli-pm-HB000004ZXZL

Bu kılıfı kullanan var mı? veya başka önerisi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: enes122

Eu rom miui9 a geçtim ama cihaz fena kasıyor sanki galaxy s3 kullanıyorum full wipe yapıp temiz kurulum yaptım

Ben de şuan Epic MIUI 9'dayım 7.8.14 sürüm. MIUI 8'in aksine bazı yerlerde hızlanma fark ettim fakat kullanıma engel olmayan ufak tefek bazı buglardan dolayı EU'ya geçmeyi düşünüyordum. Siz öyle diyince mualllakta kaldım. Gece indirip Epic'le kıyaslamasını paylaşırım.
  • Miui 9 geldimi?Birde google kamera nasıl oluyor?(devoleper rom kullanıyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: iade

quote:

Eu rom miui9 a geçtim ama cihaz fena kasıyor sanki galaxy s3 kullanıyorum full wipe yapıp temiz kurulum yaptım

Ben de şuan Epic MIUI 9'dayım 7.8.14 sürüm. MIUI 8'in aksine bazı yerlerde hızlanma fark ettim fakat kullanıma engel olmayan ufak tefek bazı buglardan dolayı EU'ya geçmeyi düşünüyordum. Siz öyle diyince mualllakta kaldım. Gece indirip Epic'le kıyaslamasını paylaşırım.

Hocam yaklaşık bi 4-5 saat sonra kendiliğinden cihaz kendine geldi şuan fazla göze batacak kasma olmuyor. Yanlız WhatsApp bildirim ve mesaj sorunu yaşıyorum uygulama pil tasarrufu kapalı otomatik başlatma açık ama yinede ekran kilitleyince mesaj vs gelmiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iade

quote:

Hocam yaklaşık bi 4-5 saat sonra kendiliğinden cihaz kendine geldi şuan fazla göze batacak kasma olmuyor. Yanlız WhatsApp bildirim ve mesaj sorunu yaşıyorum uygulama pil tasarrufu kapalı otomatik başlatma açık ama yinede ekran kilitleyince mesaj vs gelmiyor

Tamamdır teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.