Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (909. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan mi5 kullanıyorum eski telefonumda(GM4G) kendim dpi degistirebiliyodum. MI5 içinde değiştirmeyi düşündüm acaba linkteki işlemi yapsam brick olma ihtimali var mı yada başka yan etkisi olur mu simgeler ve yazilar büyük geliyorda
  • Siyah renkli xiaomi mi5 pro veya mi5 prime satan bir yer var mı bildiğiniz delta garantili olarak ?
  • jarlax kullanıcısına yanıt
    Bu romu ben cihazı alırsam otayla indireblirim değilmi root felan gerek varmı?
  • whatsapp ikiz uygulama olarak kullanılabilir mi deneyen oldu mu?
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Whatsapp plus kullanabilirsin ben yaklasik 1 yıldır kullaniyorum problem yok suanlik
  • deneme20 D kullanıcısına yanıt
    Görüntülü arama düzeltildi mi hocam?
  • matrix31 kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler, ben RR rom kullanıyordum, 2 gündür Lineage Os 14.1 kullanıyorum, batarya performansını çok beğendim. Zaten bu ekranda 5-6 saat arası ekran süresi almak açıkçası beni biraz üzmüştü, ancak Global Kararlı ve diğer Eu romların arayüz olarak kaliteli olsa da batarya performansı açısından geri kaldıkları görülüyor, Lineage romun ekstralarının(direkt parmak izi ile ekran açma, home tuşuna iki kes dokunarak ekran kapatma v.b) yanında, böyle bir batarya performansı göstermesi mükemmel. Aynı zamanda xiaomi neden romlarında direkt parmak iziyle ekranı açma eklemediklerini düşünüyorum, hem de bu olayın batarya performansı etkilemediği de ortadayken..
  • oyuncudroid O kullanıcısına yanıt
    Şuan denedim çalışıyor sorun yok
  • deneme20 D kullanıcısına yanıt
    nereden yüklediniz acep?
  • arkadaşlar global romlu telefonda google play store yuklu olarak geliyor mu?
  • predator93 kullanıcısına yanıt
    Evet, gapps kurulu geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasak_ask3434

quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

quote:

Orijinalden alıntı: matrix31

MiFlash 64 bit ile w7 pcde download modda fastboot ROM yüklenecek hocam.china romu fastbootdan cakacaksin sonra bootloader kilidi açılacak yoksa 50de takılır

miflashta hata veriyor your device locked.Nasıl yapacağız?

Ekran kilidini komple kaldır. Ben öyle aştım bu sorunu. global romla unlock yapılabiliyor

ekran kilidini de kaldırdım aynı hocam.Zip indirim kendi güncelleyecisinden yüklerken doğrulanamadı diyor.Sabahtan beri root atmaya uğraşıyoruz

• quote:

Ne dedin dostum duyamadım? Cm romlar da 4bucuk saat mi ekran suresi alınıyormuş?

1- ekran suresi 6saatin hep üzerinde hiç düşmedi zorlarsak 7saat rahatlıkla alır

2-wifi hızı, 4g hız sorunsuz

3-ekran kapalıyken direkt parmak iziyle cihazi acabiliyorsun ki teli cebinden cikar 3snye sonra ekran uyanıyor 6s gibi

4-orta home tusu fixle aynı şekilde dokunmatik çalışıyor ve cift tiklama ile ekran kililtme şansın var

5-nova launcher ile google pixel arayüzü istediğin kadar ikon pack ile mükemmel kullanım

6-istersen navbar açabilirsin donanım tuşu kullanmadan

7-ses 3kat daha iyi hem hoparlör hem kulaklık

8-anyremote uygulaması ile kumanda özelliği sorunsuz çalışıyor

9-root istersen kapat istersen aç geliştirici den

10-kamerada sorunsuz snapcamera v2 ile hiçbir fark yok

Evet dostum birtane bug hata yok neyin kullanmadan sallaması bu?

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

merhaba hocam bende kurdum dün lineage rom ancak lineageos aşırı batarya tüketimi var (%15) ve gece 2 de şarjdan çıkardım sabah 8e kadar %4 düşmüş sabah 8'den bu saate kadar %41 şarjım kaldı ve ekran açık süresi 1 saat 45 dk gibi bir süre veriyor siz ayrıca ayar vs yapıyor musunuz? bide lineageos da şarjım %2 düşüyor hep. stock android arayüzünü seviyorum ama şu şarj sorununu aşamadım bir türlü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza_kadir -- 9 Ocak 2017; 18:32:18 >

• Arkadaşlar çok kararsız kaldım alacaksam kesin n11den alıcam turuncu mağaza veya newporttan almayı düşünüyorum ama garanti mevzusu sıkıntı elektronik işi bir şanssızlık yaşarsam garanti yok gibi birşey deltaya cihaz yollanmaz değilmi?

Çok yorumları okudum yok servisteki telefonu yapıp kullanıyolarmış geç gönderiyolarmış her geldiğinde farklı bir arızayla geliyormuş orjinal kutu ile giden cihaz dandirik orjinal olmayan kutularla geliyormuş beni tek korkutan garanti mevzusu.

Bu mi de türkiyede bir mağaza açamadımı çok mu zor aç garantili sat bizi uğraştırma merdiven altı servislerle. Bu şekilde olsun 200 tl fazla vermeye razıyım.

Ha garantilik durumum şimdiye kadar kulkandığım cihazlarda hiç olmadı ama dediğim gibi elektronik işi şans işi ben telefonu temiz kullanııem korurumda korkum cihazın yazılımıyla içeriğiyle işlemcisi vs bir sorun olması tek korkum o.
  • Siyah 32 lik nerden bulabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum valla senin ins cihazda bir sorun yoktur ama şöyle yap: ayarlar a gir hesaplardan google i sec senkronizasyon u kapat sonra ayarlar pil battery Saver and performance seç verimlilik i sec bi geriye çek. Konumu kapat birde ben 06.01 i kullanıyorum busekilde rahatlikla ben hep 6saati asıyorum suanda yüzde 40 4saat 36dk
  • hamza_kadir kullanıcısına yanıt
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• quote:

Dostum valla senin ins cihazda bir sorun yoktur ama şöyle yap: ayarlar a gir hesaplardan google i sec senkronizasyon u kapat sonra ayarlar pil battery Saver and performance seç verimlilik i sec bi geriye çek. Konumu kapat birde ben 06.01 i kullanıyorum busekilde rahatlikla ben hep 6saati asıyorum suanda yüzde 40 4saat 36dk

benim hesap eşitleme açık ondan olabilir muhtemelen ve konum da düşük pil modunda. Bi dediğiniz gibi yapayım bakalım
  • Valla dostum benim senkronizasyon açık sadece konum kapalı ve verimlilik modunda sorunsuz ins duzelir
  • quote:

Valla dostum benim senkronizasyon açık sadece konum kapalı ve verimlilik modunda sorunsuz ins duzelir

miui'de 5 saate yakın görüyorum ekran süresi ama cm romlarda bi türlü göremedim, sistem arayüzü aşırı batarya tüketiyor.
  • 
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.