DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: garrett46 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
33.397
Cevap
500
Favori
1.233.061
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      601 Mesaj

Android Beta Tester
      09 Ocak 2017 17:36:37
      quote:

Orijinalden alıntı: yasak_ask3434

Alıntıları Göster

Ekran kilidini komple kaldır. Ben öyle aştım bu sorunu. global romla unlock yapılabiliyor

ekran kilidini de kaldırdım aynı hocam.Zip indirim kendi güncelleyecisinden yüklerken doğrulanamadı diyor.Sabahtan beri root atmaya uğraşıyoruz
      |
      |

• 09 Ocak 2017 18:21:31
      quote:

Orijinalden alıntı: matrix31

Ne dedin dostum duyamadım? Cm romlar da 4bucuk saat mi ekran suresi alınıyormuş?

1- ekran suresi 6saatin hep üzerinde hiç düşmedi zorlarsak 7saat rahatlıkla alır

2-wifi hızı, 4g hız sorunsuz

3-ekran kapalıyken direkt parmak iziyle cihazi acabiliyorsun ki teli cebinden cikar 3snye sonra ekran uyanıyor 6s gibi

4-orta home tusu fixle aynı şekilde dokunmatik çalışıyor ve cift tiklama ile ekran kililtme şansın var

5-nova launcher ile google pixel arayüzü istediğin kadar ikon pack ile mükemmel kullanım

6-istersen navbar açabilirsin donanım tuşu kullanmadan

7-ses 3kat daha iyi hem hoparlör hem kulaklık

8-anyremote uygulaması ile kumanda özelliği sorunsuz çalışıyor

9-root istersen kapat istersen aç geliştirici den

10-kamerada sorunsuz snapcamera v2 ile hiçbir fark yok

Evet dostum birtane bug hata yok neyin kullanmadan sallaması bu?

merhaba hocam bende kurdum dün lineage rom ancak lineageos aşırı batarya tüketimi var (%15) ve gece 2 de şarjdan çıkardım sabah 8e kadar %4 düşmüş sabah 8'den bu saate kadar %41 şarjım kaldı ve ekran açık süresi 1 saat 45 dk gibi bir süre veriyor siz ayrıca ayar vs yapıyor musunuz? bide lineageos da şarjım %2 düşüyor hep. stock android arayüzünü seviyorum ama şu şarj sorununu aşamadım bir türlü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza_kadir -- 9 Ocak 2017; 18:32:18 >

• 09 Ocak 2017 18:59:48
      Arkadaşlar çok kararsız kaldım alacaksam kesin n11den alıcam turuncu mağaza veya newporttan almayı düşünüyorum ama garanti mevzusu sıkıntı elektronik işi bir şanssızlık yaşarsam garanti yok gibi birşey deltaya cihaz yollanmaz değilmi?

Çok yorumları okudum yok servisteki telefonu yapıp kullanıyolarmış geç gönderiyolarmış her geldiğinde farklı bir arızayla geliyormuş orjinal kutu ile giden cihaz dandirik orjinal olmayan kutularla geliyormuş beni tek korkutan garanti mevzusu.

Bu mi de türkiyede bir mağaza açamadımı çok mu zor aç garantili sat bizi uğraştırma merdiven altı servislerle. Bu şekilde olsun 200 tl fazla vermeye razıyım.

Ha garantilik durumum şimdiye kadar kulkandığım cihazlarda hiç olmadı ama dediğim gibi elektronik işi şans işi ben telefonu temiz kullanııem korurumda korkum cihazın yazılımıyla içeriğiyle işlemcisi vs bir sorun olması tek korkum o.
      |
      |

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      09 Ocak 2017 19:44:41
      Siyah 32 lik nerden bulabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      312 Mesaj
      09 Ocak 2017 19:56:19

Dostum valla senin ins cihazda bir sorun yoktur ama şöyle yap: ayarlar a gir hesaplardan google i sec senkronizasyon u kapat sonra ayarlar pil battery Saver and performance seç verimlilik i sec bi geriye çek. Konumu kapat birde ben 06.01 i kullanıyorum busekilde rahatlikla ben hep 6saati asıyorum suanda yüzde 40 4saat 36dk
      |
      |
      Bahsedilenler: hamza_kadir

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      09 Ocak 2017 20:07:23

|
      |
      hamza_kadir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 09 Ocak 2017 20:09:16
      quote:

Dostum valla senin ins cihazda bir sorun yoktur ama şöyle yap: ayarlar a gir hesaplardan google i sec senkronizasyon u kapat sonra ayarlar pil battery Saver and performance seç verimlilik i sec bi geriye çek. Konumu kapat birde ben 06.01 i kullanıyorum busekilde rahatlikla ben hep 6saati asıyorum suanda yüzde 40 4saat 36dk

benim hesap eşitleme açık ondan olabilir muhtemelen ve konum da düşük pil modunda. Bi dediğiniz gibi yapayım bakalım
      |
      |

• Yüzbaşı
      312 Mesaj
      09 Ocak 2017 20:16:06

Valla dostum benim senkronizasyon açık sadece konum kapalı ve verimlilik modunda sorunsuz ins duzelir
      |
      |

• 09 Ocak 2017 20:19:03
      quote:

Valla dostum benim senkronizasyon açık sadece konum kapalı ve verimlilik modunda sorunsuz ins duzelir

miui'de 5 saate yakın görüyorum ekran süresi ama cm romlarda bi türlü göremedim, sistem arayüzü aşırı batarya tüketiyor.
      |
      |

• 09 Ocak 2017 20:32:39
      Arkadaşlar birde bu bend testte telefonun hemen kıırlması beni düşündürüyor bu kadar narinmi bu tel?
      |
      |

• Yüzbaşı
      312 Mesaj
      09 Ocak 2017 20:40:23

Dostum Tamtersi cm saf arayüz dur bi kullanım yicek ıvır zıvırı yoktur bu yüzden herzaman daha cok gider sarji
      |
      |

• 09 Ocak 2017 21:03:51
      Canlanın biraz dostlar, s7 ve s7 edge konusu bizi geçmiş.
      |
      |

• Teğmen
      238 Mesaj
      09 Ocak 2017 21:04:55
      arkadaşlar selamlar,
      birkaç sorum var, bilenler yanıtlarsa memnun olurum;

1- telefon elimde youtube dan video izlerken (çoğu zaman da küçük kızıma verdiğimde) elim yanlışlıkla ses tuşlarına, güç tuşuna ve home tuşunun sağ ve solundaki dokunmatik tuşlara dokunabiliyor ve videodan çıkmış oluyorum. tam ekran video izlerken ses tuşları, güç tuşu, ve home tuşunun sağ ve solundaki dokunmatik tuşları pasif yapan bir program var mı?

2- mi5 stable miui 8.0 yüklü cihaz turuncu mağaza n11 den aldım 2 hafta önce. sesi gerçekten eski iphone 5 ime göre az hem hoperlörde hem de kulaklıkta. Rom vs işlerinden anlamıyorum ilk kez android kullanıyorum. Bunu uygulama vs ile arttırma yolu var mı?

3- markette öğrenebilen kumanda yazılımı var mı? Superonline turkcell tv+ kumandasını kullanabilen var mı?

teşekkürler...

• 09 Ocak 2017 21:34:24
      beyler snapchat neden her seferind ebu kadar artiyor?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
    • Teğmen
      205 Mesaj
      09 Ocak 2017 21:51:44
      Band 20 açma yolu var mı

• Binbaşı
      1617 Mesaj
      09 Ocak 2017 21:54:10
      quote:

Orijinalden alıntı: mng

arkadaşlar selamlar,
      birkaç sorum var, bilenler yanıtlarsa memnun olurum;

1- telefon elimde youtube dan video izlerken (çoğu zaman da küçük kızıma verdiğimde) elim yanlışlıkla ses tuşlarına, güç tuşuna ve home tuşunun sağ ve solundaki dokunmatik tuşlara dokunabiliyor ve videodan çıkmış oluyorum. tam ekran video izlerken ses tuşları, güç tuşu, ve home tuşunun sağ ve solundaki dokunmatik tuşları pasif yapan bir program var mı?

2- mi5 stable miui 8.0 yüklü cihaz turuncu mağaza n11 den aldım 2 hafta önce. sesi gerçekten eski iphone 5 ime göre az hem hoperlörde hem de kulaklıkta. Rom vs işlerinden anlamıyorum ilk kez android kullanıyorum. Bunu uygulama vs ile arttırma yolu var mı?

3- markette öğrenebilen kumanda yazılımı var mı? Superonline turkcell tv+ kumandasını kullanabilen var mı?

teşekkürler...

2. soru için cevap vereyim. Ses kısıklığı global romdan kaynaklı. Çin ve EU romlarında ses çok iyi
      |
      |

• Binbaşı
      1617 Mesaj
      09 Ocak 2017 21:56:13
      quote:

Orijinalden alıntı: bubu13

Band 20 açma yolu var mı

Hayır yok. Merkezi alanlarda 4g de sorun yok. En kötü ihtimal 3g ile bağlanırsın onun hızıda yeterli bence.
      |
      |

• Binbaşı
      1617 Mesaj
      09 Ocak 2017 22:00:38
      quote:

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

Siyah renkli xiaomi mi5 pro veya mi5 prime satan bir yer var mı bildiğiniz delta garantili olarak ?

Hiç denk gelmedim şahsen. İnsanlar genelde mi5S veya mi5S Plus alıyorlar daha çok
      |
      |

• Teğmen
      205 Mesaj
      09 Ocak 2017 22:02:15
      Teşekkür ederim
      |
      |

• Yarbay
      3048 Mesaj
      09 Ocak 2017 22:02:19
      belki çok kolaydır ama bulamadım yada ben yapamadım yuklu google uygulamalarını nasıl kaldırabılırım drive gibi hangouts gıbı

Sana zarar verme maksadıyla insanların hepsi bir araya gelse,Allah’ın takdirinden başkasını yapamazlar.

Reklamlar
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.