Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    N11 turuncu mağazadan alın global rom ile satıyor. Eu uyumlu değil şarj aletleri dönüştürücü ile gönderiyorlar. Kamerası gündüz çekimleri çok iyi note5i aratmaz. Gece biraz zayıf.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MIUI 8 Global Beta ROM 6.12.29

perşembe günü çinde yayınlanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the block -- 2 Ocak 2017; 11:18:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagriklm06 kullanıcısına yanıt
    İnternette direk eu şarj aleti gördüm, üzerinde xiaomi yazıyordu hatta.. neyse artık samsung şarj aleti falan ile ederim, piyasadan alacağım şarj aleti hızlı şarjı destekler mi acaba?

Bende maximum var kampanya varsa mümkünse maximum kampanyalı şekilde almak istiyorum

Sanırım gg de macimum kampanyası varmış bir kaç arkadaş öyle söylemiş oraya da bakacağım (satıcı newport) tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cagriklm06

N11 turuncu mağazadan alın global rom ile satıyor. Eu uyumlu değil şarj aletleri dönüştürücü ile gönderiyorlar. Kamerası gündüz çekimleri çok iyi note5i aratmaz. Gece biraz zayıf.

Turuncu mağaza dönüştürücü aparat ile gönderdiğini öğrendiğim iyi oldu. Şahsen dönüştürücü ile kullanmak istemem. Aslında Delta garantili satıyor Turuncu mağaza, Delta garantili kutu açılımlarını izlediğimde kutudan uyumlu şarj aleti çıkıyordu. Neden aparatlı anlam veremedim?
  • Çok şık ve özellikli telefonlar yapıyorlar.Kısa zamanda iki dev firmayı piyasadan sileceğe benziyorlar. O neydi öyle bir telefon satıyorlar 4 ay sonra yeni versiyonu çıkıyor .
  • Kongor kullanıcısına yanıt
    GGde ideal seçimi tavsiye ediyorlar oda global gönderiyormuş. EU şarj aletleti gönderen belli bir yer yok Hepsiburada bazen gönderiyor ama belli olmuyor karışık gönderiyorlar. Eu şarj aleti qc2 destekli, dönüştürücü ile gönderilenler qc3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagriklm06 -- 2 Ocak 2017; 11:39:6 >
  • quote:

GGde ideal seçimi tavsiye ediyorlar oda global gönderiyormuş. EU şarj aletleti gönderen belli bir yer yok Hepsiburada bazen gönderiyor ama belli olmuyor karışık gönderiyorlar. Eu şarj aleti qc2 destekli, dönüştürücü ile gönderilenler qc3.

Evet, az önce öğrendim bunu yazmaya gelmiştim. Uyumlu şarj aletleri quick charge 2.0 ama aparatla gelenler quick charge 3.0. Daha hızlı şarj eder telefonu. Ancak aparatdan da korkuyor insan. Elektrik tehlikeli sonuçta. QC3 olmasını herkes ister sanırsam ama...

Şu N11'den 1000/50 TL indirim bulabilsem en azından hemen alacağımda, alamadım hala. En azından kılıf, ekran filmi bedavaya gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

Ayarlar hakkında dahili hafıza birkaç defa üstüne tıkla. Test menüsü açılacak orada sim 1 ve sim 2 yi göreceksin.

Teşekkür ederim hocam

• quote:

Hocam siz kullanıyorsunuz sanırım bu cihazı memnunmusunuz
    Lumiadan sıkılan biri olarak artık sorunsuz bir cihaz kullanmak istiyorum
    Xiaomi nin sorunları var mı?
    Servis olayı nasıl cihaz bozulunca nerde tamir ediliyor?
    Sony xperia xa asus zenfone 2 bide bu cihaz arasında kararsız kaldım.

• Beyler orjinal temasını kullanıyorum. Şarjdayken bildirimpanelini aşağı çekince ne kadar şarj süresi kaldığını gösteriyordu. Şuan gözükmüyor, bunu nasıl düzeltebilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

quote:

Turuncu mağaza dönüştürücü aparat ile gönderdiğini öğrendiğim iyi oldu. Şahsen dönüştürücü ile kullanmak istemem. Aslında Delta garantili satıyor Turuncu mağaza, Delta garantili kutu açılımlarını izlediğimde kutudan uyumlu şarj aleti çıkıyordu. Neden aparatlı anlam veremedim?

Tr uyumlu olanlar QC 3.0 değil.

• reodentreomantik R kullanıcısına yanıt
    Kıyaslandığın cihazlar mi5in muadilleri değil. G5 S7 gibi cihazların rakibi bu cihaz.

• Arkadaşlar bende b20 açık ilk sayfadaki gibi lte açma yöntemiyle yapmıştım ama farklı rakamlar kullanmıştım akşam evden paylaşırım denemek isteyen arkadaşlar için.

Bu arada turkcell kullanıyorum vodafone hattim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rezn0v.dll

Kıyaslandığın cihazlar mi5in muadilleri değil. G5 S7 gibi cihazların rakibi bu cihaz.

Onun bende farkındayım ama s7 gibi bu cihazda sorunsuz mu
    Özellikleri iyi diye alıp 3 ay sonra başımın ağrımasını istemiyorum açıkcası o yüzden o cihazları yazdın.
    Bütçede s7 gibi cihazlara yetmiyor.

• ALBAY PARS kullanıcısına yanıt
    Bende S7 edgeden geçtim mi 5 e 😉.
    Edge ye alışamadım satmaya çalışıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: YenerA

Nasıl yaptın hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neoAyhan -- 2 Ocak 2017; 14:12:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: excusemebut

Telefonu %5 şarjı kalmışken şarja taktım. 39 dakika sonra %100'e ulaştı. Şuan birkaç dakika kullandım ve şarj %93 kaldı. Tabiri caizse su gibi gidiyor. Sizce sorun pilde mi yoksa yazılımsal bir hata mı? Bu güne kadar hiçbir sorun yoktu.

Sanırım sorun tamamen yazılımsal. 40 dakika sonra %100'e ulaştığını söylüyor. Şarjdan çekmeyip farklı bir uygulama ile kontrol ettiğimde hala şarj olduğunu söylüyor. Geçenlerde bir uygulama batarya problemini çözen bir uygulama reklamı yapıyordu. Ondan olabilir. Bunu nasıl düzeltebilirim sizce?

• Cep telefonu ıcın kullandıgınız bıldıgınız tamır kıtı var mı arkadaslar. Ses acma tuşu göçtü yeğen sagolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neoAyhan -- 2 Ocak 2017; 14:42:6 >
  • neoAyhan kullanıcısına yanıt
    İlk sayfadaki yöntem gibi ama farklı rakamlar kullanmıştım akşam pcden bakıp yazarım.

• 
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.