Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (863. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncelleme yaparken, rom yüklerken, format atarken sıkıntı çıkarır. Çok ucuz değilse bulaşmayın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagriklm06 -- 1 Ocak 2017; 12:11:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Global romdan betaya geçmeyi düşünüyorum direk kurulum yapabilir miyim?
  • aresfatih A kullanıcısına yanıt
    Hocam iftira atmak gibi olmasın ama yüzde 90 çalıntı olabilir o telefon. Mı hesabının şifresini unutsan mail yada telefona SMS ile sıfırlama yapabilirsiniz yani öyle unuttum diye bir durum olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagriklm06

Güncelleme yaparken, rom yüklerken, format atarken sıkıntı çıkarır. Çok ucuz değilse bulaşmayın bence.

Siyah renk 850 tl hocam fiyat iyi gibi aslında şuan redmi pro kullanıyorum bende ama sıkıntı çıkarmi bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: eCCo

Hocam iftira atmak gibi olmasın ama yüzde 90 çalıntı olabilir o telefon. Mı hesabının şifresini unutsan mail yada telefona SMS ile sıfırlama yapabilirsiniz yani öyle unuttum diye bir durum olamaz.

Telefoncu satıyor hocam aldığı müşteri sifirlamadan bırakmış olabilir mi acaba

cok cok cok ucuza almicaksaniz, hepsiburada.comdan sifirini almanizda yarar var,telefonculara guvenim sifir

Olabilir %10 ihtimal tabiki :) ama ben olsam bulaşmam öyle bir cihaza. Ayrıca telefoncu olan kişi bu işlerden anlamalı telefonu alırken kontrol etmiştir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eCCo -- 1 Ocak 2017; 12:50:55 >
  • Arkadaşlar eu stabil 8.1.7 kuran varmı Aranızda? Yine önceki 7.0 romdakı gibi hardbrıck oluyormu?
  • quote:

Geliştirici seçeneklerinden bellek optimizasyonunu kapattım daha çok bildirim gelmeye başladı bana sizde deneyin.

Bellek optimizasyonu diye bi ayar goremedim ben hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kyzerh

Arkadaşlar Global romdan betaya geçmeyi düşünüyorum direk kurulum yapabilir miyim?

?

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-ül Küttab

Arkadaşlar telefonda görev atama bolumu var. Saat gece 2 ile sabah 7 arasinda telefonu ucak moduna almadi talimatini verdim, hem sabaha kadar radyasyon yemiyorum hrm sarji azalmiyor. Denemenizi önemle tavsiye ederim.

Hocam bu ayarı açtım, gece uçak moduna alıyor fakat sabah uçak modundan çıkmıyor. Hatayı bulamadım, bi bakar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: fitala

MERHABA ARKADAŞLAR TOPTAN TELEFON AKSESUAR İŞİ YAPMAKTAYIZ ANKARA HANIMELİ SOKAKTA ZORE MARKA KENDİ İMAL EDİP İTHAL ETTİRDİĞİMİZ ÜRÜNLER PİYASADA BİR ÇOK KİŞİ TARAFINDAN BİLİNMEKTEDİR. Mİ 5, Mİ 5 PLUS, REDMİ NOTE 4, Mİ 4 SİLİKON VEE KIRILMAZ CAMLARI MEVCUTTUR AYRICA Mİ 5 VE Mİ 5 PLUS İÇİN NANO CAMLARDA MEVCUTTUR. AYRICA GOOGLE PİXEL VE PİXELL XL AYNI ŞEKİLDE NANO EKRAN KORUYUCU- TEMPERLİ EKRAN KORUYUCU- SİLİKON KILIFLARI GELMİŞTİR. BURDA ESKİ REFERANSLI ÜYEYİM. BURADAN REFERANS VEREBİLİRİM

mi5 icin arka kapak getirirn. baya satarsiniz.

• hiboz H kullanıcısına yanıt
    O ayarı kullanmadım ama birde uçak modunu kapat diye bir görev eklemen gerek sanırım.
  • Mrb tb arkadaşlar önce yeni yılınız kutlu olsun bir sorum olacak mi5 telefonuma format atmak istiyorum global kararlı sürüm mevcut üstünde aldığım arkadaş imei çakmıştı format attıktan sonra imeiler silinirmi yada sürüm değişirmi format atıp atmamakta kararsızım çokta anlamam bu işlerden
  • Bootloader Kilidini Açmadan Stock ROM Yüklemede benim telfonum hiç acılmadı hata ayıklama yapamıyorum bilgisayarda da android bootloader interface olarak gozukuyor ama progrm gormuyor 1. program ne yapmam lazım
  • Az önce global stable romdan, beta geliştirici roma geçtim. Normal 1.5gb indirme tamamlandı ve guncelleyici ile seçerek yukledim. Sorum şu aslında şuan ki resimde görüldüğü üzere global beta son sürüm mü?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyzerh -- 1 Ocak 2017; 14:52:55 >
  • Konunun sahibi arkadaş bir bana PM gönderebilir mi ?

• quote:

Geliştirici seçeneklerinden bellek optimizasyonunu kapattım daha çok bildirim gelmeye başladı bana sizde deneyin.

Merhaba dediğinizi yaptım 10 dakika bildirim geldi hah dedim oldu herhalde. Fakat yine sustu herşey. Oysaki telefonu Çokta sevdim.

• Cevabınız için Teşekkürler hocam içime su serptiniz çin telefonları da artık stock android li versiyonlar ile çıksa daha bir güzel olacaklar :D
  • hiboz H kullanıcısına yanıt
    Sanırım bug var sizin sistemde hocam, bendeki ayarlarda bu sekilde ama sorunsuz çalışıyor. Ben sizin yerinizde olsam sistemi bastan yuklerdim.

• 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.