DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: performans1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
33.401
Cevap
499
Favori
1.233.294
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      187 Mesaj
      31 Aralık 2016 16:42:52

Yok hocam indiriliyor diyor ama inmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      henryerdem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2232 Mesaj
      31 Aralık 2016 16:43:29
      quote:

Orijinalden alıntı: berkanil

Güvenlik uygulamasına girin sağ üst tarafta ayarlar simgesine dokunun çıkan menude aşağıda pil kullanıma girin en ustte ekaran kapalıyken mobil veriyi kapat ı asla yapın kapanmaz

teşekkürler
      |
      |

• Yüzbaşı
      474 Mesaj
      31 Aralık 2016 16:46:04

Mi5 bilmemde 5s ios 11 ile pert olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      WoodPecker. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1027 Mesaj
      31 Aralık 2016 17:03:21
      Klavyenız bugta kalıyorsa kıtlenıyorsa onerırım. Swıftkey sevemedım ben.https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-sony-xperia-keyboard-phones-t3346736

• Yüzbaşı
      734 Mesaj
      31 Aralık 2016 17:06:26
      bu telefon mu gm5 plus mı?

asosyallik; örgütlü cehaletin, riyakarlığın ve menfaatçiliğin zirve yaptığı toplumlarda vicdan sahiplerinin tosladığı çıkmazdır.
    • Yüzbaşı
      736 Mesaj
      31 Aralık 2016 17:31:56

Daha önce soruldu 10 sayfa geçmişi okuyun.

|
      |
      fox5578 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      595 Mesaj
      31 Aralık 2016 17:36:19

Sanırım buradan bahsediyorsunuz. Burası zaten kapalı fakat tuşlar hala titriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaNaLFaci@ -- 31 Aralık 2016; 17:37:36 >
      |
      |
      Strola kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 31 Aralık 2016 17:39:53
      Cümleten selamün aleyküm ben telefonu Yen'i aldım acaba şarjda kaç saat durması gerekiyor. Önceden yazıldıysa affola 864 sayfa okunmuyor

• Yüzbaşı
      777 Mesaj
      31 Aralık 2016 17:47:34
      quote:

Orijinalden alıntı: SaNaLFaci@

Sanırım buradan bahsediyorsunuz. Burası zaten kapalı fakat tuşlar hala titriyor.

Buradaki dokunmatik titreşimi açıktır o halde hocam.

• Yüzbaşı
      560 Mesaj
      31 Aralık 2016 17:56:01
      Merhaba bu cihazi almayi dusunuyorum. Turk telekom 4.5g performansi nasil ? Birde bildiginiz gibi ithalat garantili telefon garanti ne kadar sağlıklı olur bozulursa elimizde kalmasın

• 31 Aralık 2016 18:01:19
      quote:

Orijinalden alıntı: BigBen11

Alıntıları Göster

Ayarlarda uygulama izinlerinden aç hocam

Bende de aynı sorun var ve isimlerden bulamadım..

|
      |

• Yüzbaşı
      777 Mesaj
      31 Aralık 2016 18:08:46
      quote:

Orijinalden alıntı: crrelax

Cümleten selamün aleyküm ben telefonu Yen'i aldım acaba şarjda kaç saat durması gerekiyor. Önceden yazıldıysa affola 864 sayfa okunmuyor

Tam dolumdan 5-10dk sonra çıkarabilirsiniz

|
      |

• Teğmen
      238 Mesaj
      31 Aralık 2016 18:10:40
      Arkadaşlar ios tan geçtim alışmaya çalışıyorum. Telefon içinde aradığımız bir kelimeyi uygulamalar SMS ler mailler ayarlar vs içinde nasıl bulabiliriz. Kısaca sormak istediğim ios daki spotlight arama benzeri mi5 te nasıl oluyor. Google searh bar a yazınca sadece internette arama yapıyor.

• Binbaşı
      1617 Mesaj
      31 Aralık 2016 18:17:06
      quote:

Orijinalden alıntı: mng

Arkadaşlar ios tan geçtim alışmaya çalışıyorum. Telefon içinde aradığımız bir kelimeyi uygulamalar SMS ler mailler ayarlar vs içinde nasıl bulabiliriz. Kısaca sormak istediğim ios daki spotlight arama benzeri mi5 te nasıl oluyor. Google searh bar a yazınca sadece internette arama yapıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.search.fast.anything&hl=tr

Bu kullanılabilir sanıyorum ki
      |
      |

• Binbaşı
      1617 Mesaj
      31 Aralık 2016 18:20:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Ahlaki Adam

Merhaba bu cihazi almayi dusunuyorum. Turk telekom 4.5g performansi nasil ? Birde bildiginiz gibi ithalat garantili telefon garanti ne kadar sağlıklı olur bozulursa elimizde kalmasın

Şebeke 4.5g performansı olduğun bölgeye göre değişir. Garanti konusunda delta veya evo garantili olur cihazlar. Resmi distiribütörü yok. Bu servislerde de şans devreye giriyor. Kimi memnun kalıyor kimi lanet okuyor. Delta kötünün iyisi olarak bilinir.
      |
      |

• Yüzbaşı
      899 Mesaj
      31 Aralık 2016 18:27:50
      quote:

Orijinalden alıntı: Ahlaki Adam

4g de durum böyle ankara kuğulupark

|
      |

• Binbaşı
      1198 Mesaj
      31 Aralık 2016 18:59:35

Bu telefon

|
      |
      fox5578 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

uyan ey gözlerim gafletten uyan!!!
    • 31 Aralık 2016 19:17:38
      Arkadaşlar flasher toolkit mi5 ile root only kısmından telefonu rootlasam. Twrp kurmadan. Root only kısmı geçici twrp kuruyor cihaz rootlaninca twrp gidiyor. Rootlu telefondan ota güncelleme yapabilir miyim? Twrp olmicak cihazda sadece root
      |
      |

GALATASARAY
    • Teğmen
      233 Mesaj
      31 Aralık 2016 19:28:02
      Evet Arkadaşlar Gün İtibariyle Telefonu Almış Bulunmaktayım. 2. Telefon Olarak Kullanacağım. İlk İzlenimlerim Ön kamerasına Bayıldım. Gerçekten Muhteşem Ötesi resimler Çekiyor. Bazı Arkadaşlar Parmak izinde Takılmalar Olduğunu belirtmiş. S7 Edge Telefonum Var Ondan Bile Daha Hızlı Açıyor. Yalnız Tuşa Basmadan Açılma Varmı Bulamadım. Direk Home Tuşuna Parmağımızı Hafif DOkundurark Açılıyormu Bulamadım.

Arka Kamerasıda S7 Edge Kadar Olmasada 1 Tık Altında Ama Muhteşem çekti. Kendim profesyonel Fotoğrafçıyım Zaten Kamerasını Pek Kullanmam. Canon 1Dx Var O yeterli Bana

Ekren Çok Hoş Beyaz Modelini Aldım İnanın Kenar Çerçevelere Çok Hızlı Alıştım Hiç Sıkıntı Çıkarmadı. halen İnceliyorum Bakalım

• Binbaşı
      1938 Mesaj
      31 Aralık 2016 19:45:02
      quote:

Orijinalden alıntı: lordmad

Öncelikle ben de dün itibariyle xiaomi mi 5 kullananlar arasına katıldım. Android ile içli dışlı bir kullanıcı olarak şimdilik root ve custom rom'dan ve xposed'dan uzağım ama ilerleyen zamanlarda tabi ki her zaman olduğu gibi bataryanın daha uzun gitmesi için ne gerekiyor araştırmalarını yapacağım ve uygulayacağım. miui rom'a cok hakim olmamakla beraber bugün baya yol kat ettim, gün geçtikçe de hakim olacağımdir kesin. bu gece sizlere ilk pil ömrümü paylaşmak istedim. %100 dolum yaptıktan sonra, telefonu elimden hiç bırakmadım. bütün gün 4g açık şekilde kendi internet Browser'inda forum forum gezdim(malum miui'yi öğrenmeye çalışıyorum), whatsapp yine en çok kullandığım uygulamalar arasındaydı bugün. ve tam 1 saat 54 dakikalık bir filmi vlc player ile izledim. 1 saate yakın müzik dinledim. herhangi bir oyun oynamadim. yüklü uygulama olarak lux auto brightness'i kullandım (ekran parlaklığı için, gece kisiyorum ki gözüm acımasın).telefonu kullandığım süre boyunca da en az 8,9 kere baştan başlatmışimdir. greenify yüklü evet ama fazla program olmadığı icin 6,7 tanesini uyutuyordu yine sağolsun.son olarak miui'nin pil ayarlarından güç tasarrufu modu yüksek ayarda açıktı(zerre performans kaybı yaşamadım),dediğim gibi telefonda root yok. aldığım değerler de fotolarda mevcut. şu an telefonum %35 şarjı kaldı. bitime yakın tekran ss alıp paylaşacağım. iyi geceler herkese...

Arkadaş tüm bu yazdıklarını yapmana ve hala yüzde 35 pil kalmışken,nasıl bu kadar uzun ekran süresi alıyorsunuz anlayamıyorum. Ben geceleri uçuş moduna almama ve tüm ayarları kısıkta kullanmama rağmen az önce 3.50 dk ekran süresi aldım ve şarja taktım. Yalnız seninkiyle benim kullanımım arasında bir şey dikkatimi çekti. Senin Telefon Bekleme süren %1 benim,% 29. Sanırım sorunun kaynağı bu. Bunu nasıl düzeltebilirim arkadaşlar?

Lenovo G560
      "İlaç göndermeye karar vermiştik Afrika'ya... Ancak hepsinin üzerinde
      tok karnına yazıyordu ..."
      Charles Bukowski

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.